string(2) "47" Календар - | Футбол Коломийщини

На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

- Календар матчів

Версія для друку
Тур: 1 - 21 квітня 2013 (Неділя) Результат Дата
"Прут" Воскресинці - "Сокіл" Коршів 0 : 2 20.04.2013
16:00
"Прут" Семаківці - ФК Хлібичин 3 : 0 21.04.2013
16:00
ФК Шепарівці - ФК Молодятин 1 : 1 21.04.2013
16:00
"Підгір'я" Іванівці - ФК Верхній Вербіж 3 : 1 21.04.2013
16:00
"Спартак" Струпків - "Метеор" Жукотин 0 : 0 21.04.2013
16:00
"Карпати" Спас - ФК Угорники 2 : 3 21.04.2013
16:00
"Нива" М.Кам`янка - ДФК Фурнітура 1 : 0 21.04.2013
16:00
"Карпати" Спас - "Довбушівець" 2 : 3 06.04.2014
16:00
ФК Угорники - "Сокіл" Коршів 2 : 1 06.04.2014
16:00
"Прут" Воскресинці - "Нива" М.Кам`янка 7 : 5 06.04.2014
16:00
"Метеор" Жукотин - ДФК Фурнітура 2 : 1 06.04.2014
16:00
"Прут" Семаківці - "Прометей" Матеївці 1 : 2 06.04.2014
16:00
"Спартак" Струпків - ФК Хлібичин 5 : 0 06.04.2014
16:00
ФК Ценява - "Ураган" Ворона 1 : 0 13.04.2014
16:00
"Ювента" Л.Слобідка - ФК Голосків 0 : 0 13.04.2014
16:00
"Княгинин" Підгайчики - ФК Торговиця 2 : 2 13.04.2014
16:00
"Підгір'я" Іванівці - FC Skiff (Черемхів) 1 : 4 13.04.2014
16:00
"Нива" Джурків - ФСК "Коваль" 2 : 5 13.04.2014
16:00
ФК Королівка-Корнич - "Агро-Дует" В.Камянка 1 : 2 13.04.2014
16:00
"Карпати" Брошнів-Осада - "Дністер" Галич 3 : 0 27.04.2014
16:00
"Ніка" Івано-Франківськ - "Нафтовик" Долина 0 : 1 27.04.2014
16:00
ФК "Покуття-Євромодуль" - "Карпати" Коломия 1 : 1 27.04.2014
16:00
ФК Турка - ФК "Калуш" 2 : 0 27.04.2014
16:00
Тур 1 - 21 квітня 2013 (Неділя) Результат Дата
ФК Сопів - ФК Королівка-Корнич 0 : 0 21.04.2013
16:00
Діброва - "Княгинин" Підгайчики 2 : 1 21.04.2013
16:00
ФК Голосків - "Агро-Дует" В.Камянка 1 : 2 21.04.2013
16:00
"Ювента" Л.Слобідка - "Нива" Джурків 4 : 1 21.04.2013
16:00
"Прометей" Матеївці - ФК Ценява 1 : 3 21.04.2013
16:00
FC Skiff (Черемхів) - ФСК "Коваль" 1 : 1 21.04.2013
16:00
"Сокіл" Коршів - "Joker-2" Заболотів 4 : 5 17.11.2013
16:00
"Сокіл" Коршів - МФК Печеніжин 1 : 6 17.11.2013
16:00
"Сокіл" Коршів - МФК Лісовичок - Стрічка 2 : 10 17.11.2013
16:00
МФК Печеніжин - МФК Лісовичок - Стрічка 1 : 1 17.11.2013
16:00
"Joker-2" Заболотів - МФК Печеніжин 2 : 2 17.11.2013
16:00
"Joker-2" Заболотів - МФК Лісовичок - Стрічка 2 : 2 17.11.2013
16:00
"Казка" Надвірна - "Метеор" Жукотин 0 : 4 30.11.2013
16:00
ФК Сопів - МФК Корнич 1 : 3 30.11.2013
16:00
ФК Турка - "Казка" Надвірна 4 : 3 30.11.2013
16:00
МФК Отинія - МФК Корнич 1 : 1 30.11.2013
16:00
ФК Турка - ДФК Фурнітура 7 : 2 30.11.2013
16:00
ДФК Фурнітура - "Метеор" Жукотин 1 : 5 30.11.2013
16:00
Віза Вторма - Ураган-4 6 : 0 09.11.2014
13:00
Ураган-2 - ДПС 8 : 0 09.11.2014
13:00
Епіцентр К10 - МФК Городенка 8 : 1 09.11.2014
13:00
Ельдорадо-Галицький двір - Ревера 7 : 2 09.11.2014
13:00
"Князь" Отинія - ФК Хлібичин 1 : 1 23.11.2014
10:00
"Пора" Коломия - МФК Лісовичок - Стрічка 2 : 3 23.11.2014
10:30
ФК Хлібичин - ФК Варатик 0 : 0 23.11.2014
11:00
МФК Лісовичок - Стрічка - "Opel" П`ядики 2 : 1 23.11.2014
11:30
ФК Варатик - "Князь" Отинія 9 : 2 23.11.2014
12:00
"Opel" П`ядики - "Пора" Коломия 4 : 2 23.11.2014
12:30
Надія - МФК Турка-2 2 : 2 23.11.2014
13:00
"Прут" Воскресинці - Game Over 1 : 5 23.11.2014
13:30
МФК Турка-2 - МФК Печеніжин 1 : 1 23.11.2014
14:00
МФК Отинія - "Прут" Воскресинці 3 : 1 23.11.2014
14:30
МФК Печеніжин - Надія 1 : 3 23.11.2014
15:00
МФК Отинія - Game Over 1 : 6 23.11.2014
15:30
"Казка" Надвірна - ФК Сопів 3 : 4 30.11.2014
10:00
ФК Гвіздець - "Метеор" Жукотин 2 : 2 30.11.2014
10:30
"Казка" Надвірна - ФК Турка 1 : 3 30.11.2014
11:00
"Joker-2" Заболотів - ФК Сопів 2 : 2 30.11.2014
11:30
ДФК Фурнітура - "Метеор" Жукотин 1 : 0 30.11.2014
12:00
МФК Корнич - ФК Гвіздець 5 : 2 30.11.2014
12:30
"Joker-2" Заболотів - ФК Турка 4 : 1 30.11.2014
13:00
МФК Корнич - ДФК Фурнітура 3 : 4 30.11.2014
13:30
"Княгинин" Підгайчики - ФК Угорники 0 : 3 18.04.2015
16:00
"Карпати" Коломия - "Галичина" Івано-Франківськ 2 : 1 19.04.2015
16:00
"Карпати" Болехів - "Нафтовик" Долина 1 : 0 19.04.2015
16:00
"Метеор" Жукотин - "Прометей" Матеївці 1 : 0 19.04.2015
16:00
ФК "Покуття-Євромодуль" - "Гуцульщина" 1 : 0 19.04.2015
16:00
ФК Верхній Вербіж - "Довбушівець" 0 : 0 19.04.2015
16:00
ФК Хлібичин - "Прут" Воскресинці 0 : 0 19.04.2015
16:00
"Спартак" Струпків - "Сокіл" Коршів 3 : 0 19.04.2015
16:00
"Оскар" Підгір`я - "Тепловик-ДЮСШ3" 1 : 0 19.04.2015
16:00
ДФК Фурнітура - "Прут" Семаківці 3 : 0 19.04.2015
16:00
"Дністер" Галич - ФК "Калуш" 1 : 0 19.04.2015
16:00
ФК Сопів - "Нива" М.Кам`янка 7 : 0 19.04.2015
16:00
"Ніка" Івано-Франківськ - "Придністров`я" Тлумач 2 : 0 19.04.2015
16:00
ФК Турка - "Пробій" Городенка 1 : 0 22.04.2015
16:00
ФК Голосків - "Нива" Джурків 3 : 0 19.04.2015
16:00
"Ювента" Л.Слобідка - ФК Королівка-Корнич 2 : 1 19.04.2015
16:00
"Агро-Дует" В.Камянка - "Старт" Старий Гвіздець 2 : 1 26.04.2015
16:00
FC Skiff (Черемхів) - "Підгір'я" Іванівці 1 : 0 26.04.2015
16:00
ФК Торговиця - ФСК "Коваль" 4 : 2 26.04.2015
16:00
"Карпати" Спас - ФК Мала Кам'янка-2 + : - 26.04.2015
16:00
"Ураган" Ворона - ФК Ценява 0 : 2 26.04.2015
16:00
"Карпати" Шешори - Надія 5 : 3 29.11.2015
10:00
"Кремінь" Пістинь - "Торговиця" Гор. р-н 2 : 0 29.11.2015
10:00
Game Over - "Карпати" Шешори 1 : 3 29.11.2015
10:00
"Кремінь" Пістинь - Політех 4 : 1 29.11.2015
10:00
Політех - "Торговиця" Гор. р-н 1 : 2 29.11.2015
10:00
Game Over - Надія 1 : 7 29.11.2015
10:00
МФК Лісовичок - Стрічка - МФК Корнич 3 : 1 06.12.2015
10:00
МФК Турка-2 - ФК Турка 1 : 4 06.12.2015
10:00
"Joker" Заболотів - "Opel" П`ядики 4 : 2 06.12.2015
10:00
"Метеор" Жукотин - ДФК Фурнітура 4 : 2 06.12.2015
10:00
"Opel" П`ядики - МФК Корнич 4 : 0 06.12.2015
10:00
"Joker" Заболотів - МФК Лісовичок - Стрічка 4 : 1 06.12.2015
10:00
МФК Турка-2 - ДФК Фурнітура 2 : 4 06.12.2015
10:00
"Метеор" Жукотин - ФК Турка 1 : 2 06.12.2015
10:00
"Карпати" Спас - "Прут" Семаківці 2 : 0 10.04.2016
16:00
"Старт" Старий Гвіздець - ФК Голосків 4 : 1 10.04.2016
16:00
"Нива" Джурків - ФК Ценява 0 : 1 10.04.2016
16:00
ФК Мишин - "Княгинин" Підгайчики 3 : 5 10.04.2016
16:00
ФК Торговиця - ФК Королівка-Корнич 1 : 4 10.04.2016
16:00
"Агро-Дует" В.Камянка - "Ювента" Л.Слобідка 1 : 3 10.04.2016
16:00
FC Skiff (Черемхів) - "Метеор" Жукотин 0 : 0 17.04.2016
16:00
ФК Хлібичин - ФК Угорники 0 : 3 17.04.2016
16:00
"Сокіл" Коршів - "Підгір'я" Іванівці 2 : 0 17.04.2016
16:00
ФК Сопів - "Прометей" Матеївці 1 : 4 17.04.2016
16:00
"Спартак" Струпків - "Прут" Воскресинці 9 : 1 17.04.2016
16:00
"Довбушівець" - ДФК Фурнітура 0 : 5 17.04.2016
16:00
"Казка" Надвірна - Надія 4 : 4 26.11.2016
10:00
Надія - Пядики 0 : 4 26.11.2016
10:00
Пядики - "Казка" Надвірна 2 : 3 26.11.2016
10:00
ДФК Фурнітура - МФК Лісовичок - Стрічка 4 : 0 04.12.2016
10:00
"Joker" Заболотів - МФК Печеніжин 6 : 4 04.12.2016
10:45
ДФК Фурнітура - МФК Турка-2 5 : 0 04.12.2016
11:30
"Opel" П`ядики - МФК Лісовичок - Стрічка 5 : 1 04.12.2016
12:15
"Метеор" Жукотин - МФК Печеніжин 3 : 2 04.12.2016
13:00
ФК Варатик - "Joker" Заболотів 0 : 2 04.12.2016
13:45
"Opel" П`ядики - МФК Турка-2 4 : 0 04.12.2016
14:30
ФК Варатик - "Метеор" Жукотин 5 : 2 04.12.2016
15:15
"Нива" Джурків - ФК Отинія 1 : 2 30.04.2017
16:00
ФК Мишин - "Сокіл" Коршів 3 : 7 30.04.2017
16:00
ФК Сопів - ФК Хлібичин 2 : 4 30.04.2017
16:00
"Карпати" Спас - FC Skiff (Черемхів) 4 : 3 30.04.2017
16:00
ФК Королівка-Корнич - "Княгинин" Підгайчики 0 : 0 30.04.2017
16:00
"Довбушівець" - "Метеор" Жукотин 2 : 1 30.04.2017
16:00
"Підгір'я" Іванівці - ФК Молодятин 4 : 1 30.04.2017
16:00
Діброва - "Ювента" Л.Слобідка 1 : 3 30.04.2017
16:00
"Прут" Семаківці - "Прометей" Матеївці 0 : 1 30.04.2017
16:00
"Прут" Воскресинці - ДФК Фурнітура 2 : 0 30.04.2017
16:00
ФК Молодятин - "Єдність" Балинці 7 : 3 18.11.2017
10:00
МФК Корнич - МФК "Прометей" Матеївці 2 : 2 18.11.2017
10:30
ФК Молодятин - "Алмаз" 10 : 0 18.11.2017
11:00
"Єдність" Балинці - МФК Корнич 1 : 6 18.11.2017
11:30
МФК "Прометей" Матеївці - "Княгинин" Підгайчики 3 : 0 18.11.2017
12:00
"Алмаз" - "Вовки" Коломия 0 : 9 18.11.2017
12:30
"Пора" Коломия - FC Skiff (Черемхів) 6 : 4 18.11.2017
13:00
"Княгинин" Підгайчики - ФК Хлібичин 1 : 6 18.11.2017
13:30
"Пора" Коломия - "Вовки" Коломия 4 : 3 18.11.2017
14:00
ФК Хлібичин - FC Skiff (Черемхів) 4 : 3 18.11.2017
14:30
FC Energy - МФК "Спарта" Голосків 5 : 2 19.11.2017
10:00
МФК Дворище - Політех 0 : 5 19.11.2017
10:30
FC Energy - "Нива" М.Кам`янка 1 : 1 19.11.2017
11:00
МФК "Спарта" Голосків - МФК Дворище 3 : 2 19.11.2017
11:30
Політех - Пядики 2 : 1 19.11.2017
12:00
"Нива" М.Кам`янка - Венера 3 : 0 19.11.2017
12:30
Синівір - Євромікс 1 : 2 19.11.2017
13:00
Пядики - ФК Гвіздець 1 : 2 19.11.2017
13:30
Синівір - Венера 4 : 4 19.11.2017
14:00
ФК Гвіздець - Євромікс 4 : 2 19.11.2017
14:30
Корнич ДЮФЛ - В.Камянка ДЮФЛ 1 : 1 23.11.2017
14:00
"Покуття-ДЮФЛ" Коломия - Турка ДЮФЛ 3 : 2 23.11.2017
14:30
Корнич ДЮФЛ - КДЮСШ Коломия (1) 0 : 8 23.11.2017
15:00
Турка ДЮФЛ - Воскресинці ДЮФЛ 2 : 1 23.11.2017
15:30
В.Камянка ДЮФЛ - КДЮСШ Коломия (1) 1 : 2 23.11.2017
16:00
Воскресинці ДЮФЛ - "Покуття-ДЮФЛ" Коломия 1 : 5 23.11.2017
16:30
ФК Варатик - МФК Турка-2 5 : 0 26.11.2017
10:00
"Ювента" Л.Слобідка - "Метеор" Жукотин 1 : 0 26.11.2017
10:40
ФК Варатик - МФК Печеніжин 2 : 0 26.11.2017
11:20
МФК Турка-2 - "Ювента" Л.Слобідка 1 : 2 26.11.2017
12:00
"Метеор" Жукотин - ФК Турка 3 : 1 26.11.2017
12:40
МФК Печеніжин - МФК Лісовичок - Стрічка 1 : 5 26.11.2017
13:20
"Opel" П`ядики - ДФК Фурнітура 1 : 2 26.11.2017
14:00
ФК Турка - "Кремінь" Пістинь 2 : 1 26.11.2017
14:40
"Opel" П`ядики - МФК Лісовичок - Стрічка 7 : 0 26.11.2017
15:20
"Кремінь" Пістинь - ДФК Фурнітура 0 : 2 26.11.2017
16:00
FC Skiff (Черемхів) - Ветерани 40+ 1 : 1 18.11.2018
10:00
ФК Хлібичин - ФК Молодятин 1 : 1 18.11.2018
10:00
МФК Коршів - Венера 3 : 0 18.11.2018
10:00
ФК Молодятин - Надія 1 : 6 18.11.2018
10:00
Ветерани 40+ - Семаківці-2 6 : 2 18.11.2018
10:00
Надія - Венера 4 : 1 18.11.2018
10:00
МФК Коршів - "Прут" Семаківці 6 : 0 18.11.2018
10:00
FC Skiff (Черемхів) - ФК Мишин 3 : 1 18.11.2018
10:00
Семаківці-2 - ФК Хлібичин 2 : 2 18.11.2018
10:00
ФК Мишин - "Прут" Семаківці 1 : 1 18.11.2018
10:00
Пядики - "Нива" М.Кам`янка 5 : 1 24.11.2018
10:00
Пядики - Євромікс 1 : 6 24.11.2018
10:00
"Вовки" Коломия - МФК Корнич 1 : 3 24.11.2018
10:00
МФК Корнич - ФК Гвіздець 4 : 1 24.11.2018
10:00
Політех - "Нива" М.Кам`янка 4 : 1 24.11.2018
10:00
"Пора" Коломия - Євромікс 1 : 6 24.11.2018
10:00
ФК Отинія - Політех 1 : 4 24.11.2018
10:00
ФК Отинія - "Вовки" Коломия 0 : 5 24.11.2018
10:00
ФК Гвіздець - ФК Варатик 5 : 0 24.11.2018
10:00
ФК Варатик - "Пора" Коломия 2 : 2 24.11.2018
10:00
МФК Печеніжин - Синівір 2 : 4 25.11.2018
10:00
ФК Голосків - МФК Лісовичок - Стрічка 0 : 5 25.11.2018
10:30
МФК Печеніжин - "Іскра" Богородичин 2 : 3 25.11.2018
11:00
Синівір - ФК Голосків 3 : 1 25.11.2018
11:30
МФК Лісовичок - Стрічка - "Joker" Заболотів 4 : 1 25.11.2018
12:00
"Іскра" Богородичин - "Покуття" В.Вербіж 1 : 1 25.11.2018
12:30
ДФК Фурнітура - ФК Турка 6 : 0 25.11.2018
13:00
"Joker" Заболотів - FC Energy 4 : 2 25.11.2018
13:30
ДФК Фурнітура - "Покуття" В.Вербіж 4 : 2 25.11.2018
14:00
FC Energy - ФК Турка 3 : 6 25.11.2018
14:30
Пядики 35+ - Печеніжин 35+ 5 : 1 28.09.2019
10:00
Л.Хлібичин 35+ - Коршів 35+ 5 : 7 28.09.2019
10:30
ДОЗ 35+ - Мишин 35+ 0 : 3 28.09.2019
11:00
1/16 фіналу - 25 квітня 2013 (Четвер) Результат Дата
"Пробій" Городенка - ФК "Покуття-Євромодуль" 1 : 0 25.04.2013
16:00
ФК Гвіздець - "Нептун" Заболотів 1 : 0 25.04.2013
16:00
"Енергія" Бурштин - ФК "Калуш" 2 : 1 25.04.2013
16:00
"Медик-Краснопіль" Солотвин - "Карпати" Брошнів-Осада 1 : 3 25.04.2013
16:00
"Карпати" Болехів - "Нафтовик" Долина 2 : 3 25.04.2013
16:00
"Карпати" Кути - "Гуцульщина" 1 : 0 25.04.2013
16:00
ФК Обертин - СК "Граніт" Тлумач 1 : 3 25.04.2013
16:00
"Кремінь" Пістинь - "Карпати" Печеніжин 2 : 1 25.04.2013
16:00
"Дністер-Рітас" - "Тепловик-ДЮСШ3" 0 : 5 25.04.2013
16:00
ФК Турка - "Славія" Отинія 2 : 1 25.04.2013
16:00
"Сокіл" Павлівка - "Придністров`я" Тлумач 2 : 3 25.04.2013
16:00
ФК Битків - "Газовик" Богородчани 0 : 2 25.04.2013
16:00
"Вихор" Ямниця - "Дністер" Галич 0 : 4 25.04.2013
16:00
"Прут" Делятин - "Карпати" Яремче 0 : 2 25.04.2013
16:00
ФСК "Коваль" - "Карпати" Спас 0 : 1 01.05.2014
17:00
"Ураган" Ворона - "Прут" Семаківці 3 : 5 01.05.2014
17:00
"Агро-Дует" В.Камянка - "Підгір'я" Іванівці 1 : 0 01.05.2014
17:00
"Нива" Джурків - ФК Угорники 1 : 2 01.05.2014
17:00
ФК Торговиця - "Нива" М.Кам`янка 4 : 3 01.05.2014
17:00
FC Skiff (Черемхів) - ФК Молодятин 4 : 1 01.05.2014
17:00
ФК Голосків - ДФК Фурнітура 0 : 1 01.05.2014
17:00
ФК Ценява - ФК Королівка-Корнич 3 : 1 01.05.2014
17:00
ФК Сопів - ФК Хлібичин 4 : 3 01.05.2014
17:00
"Ювента" Л.Слобідка - "Довбушівець" 2 : 5 01.05.2014
17:00
"Княгинин" Підгайчики - ФК Верхній Вербіж 3 : 0 01.05.2014
17:00
Тур: 2 - 28 квітня 2013 (Неділя) Результат Дата
"Сокіл" Коршів - ФК Шепарівці 2 : 0 28.04.2013
16:00
ДФК Фурнітура - ФК Угорники 2 : 0 28.04.2013
16:00
"Метеор" Жукотин - "Підгір'я" Іванівці 2 : 1 28.04.2013
16:00
"Карпати" Спас - "Спартак" Струпків 1 : 2 28.04.2013
16:00
ФК Верхній Вербіж - "Прут" Воскресинці 1 : 0 28.04.2013
16:00
"Нива" М.Кам`янка - ФК Хлібичин 1 : 1 28.04.2013
16:00
ФК Молодятин - "Прут" Семаківці 1 : 0 28.04.2013
16:00
ФК Хлібичин - "Карпати" Спас 2 : 0 13.04.2014
16:00
"Довбушівець" - "Метеор" Жукотин 0 : 2 13.04.2014
16:00
ДФК Фурнітура - "Прут" Семаківці 1 : 0 13.04.2014
16:00
"Прут" Воскресинці - ФК Верхній Вербіж 0 : 0 13.04.2014
16:00
ФК Угорники - "Нива" М.Кам`янка 1 : 0 13.04.2014
16:00
"Сокіл" Коршів - "Прометей" Матеївці 3 : 1 13.04.2014
16:00
ФСК "Коваль" - ФК Ценява 2 : 2 27.04.2014
16:00
"Агро-Дует" В.Камянка - "Ювента" Л.Слобідка 0 : 1 27.04.2014
16:00
"Ураган" Ворона - "Княгинин" Підгайчики 1 : 1 27.04.2014
16:00
ФК Торговиця - "Підгір'я" Іванівці 1 : 0 27.04.2014
16:00
ФК Сопів - "Нива" Джурків 6 : 0 27.04.2014
16:00
FC Skiff (Черемхів) - ФК Королівка-Корнич 3 : 2 27.04.2014
16:00
"Нафтовик" Долина - ФК Турка 2 : 2 04.05.2014
16:00
ФК Перегінське - "Ніка" Івано-Франківськ 2 : 0 04.05.2014
16:00
"Карпати" Коломия - "Придністров`я" Тлумач 1 : 1 04.05.2014
16:00
ФК "Калуш" - "Карпати" Брошнів-Осада 0 : 2 04.05.2014
16:00
"Дністер" Галич - ФК "Покуття-Євромодуль" 3 : 4 04.05.2014
16:00
Тур 2 - 28 квітня 2013 (Неділя) Результат Дата
"Княгинин" Підгайчики - FC Skiff (Черемхів) 3 : 4 28.04.2013
16:30
ФСК "Коваль" - "Ювента" Л.Слобідка 0 : 0 28.04.2013
16:30
ФК Королівка-Корнич - "Прометей" Матеївці 1 : 7 28.04.2013
16:30
ФК Ценява - Діброва 2 : 2 28.04.2013
16:30
"Нива" Джурків - ФК Голосків 2 : 2 28.04.2013
16:30
"Довбушівець" - "Агро-Дует" В.Камянка 2 : 0 28.04.2013
16:30
МФК Печеніжин - ФК Гвіздець 2 : 7 24.11.2013
16:00
ФК Гвіздець - "Князь" Отинія 0 : 2 24.11.2013
16:00
"Нива" Джурків - МФК Турка-2 1 : 1 24.11.2013
16:00
МФК Турка-2 - МФК Лісовичок - Стрічка 1 : 1 24.11.2013
16:00
"Князь" Отинія - МФК Печеніжин 3 : 3 24.11.2013
16:00
"Нива" Джурків - МФК Лісовичок - Стрічка 1 : 7 24.11.2013
16:00
МФК Отинія - ДФК Фурнітура 1 : 3 07.12.2013
16:00
"Казка" Надвірна - МФК Отинія 2 : 1 07.12.2013
16:00
"Joker" Заболотів - "Кремінь" Пістинь 3 : 3 07.12.2013
16:00
ФК Турка - "Метеор" Жукотин 1 : 2 07.12.2013
16:00
ФК Турка - "Joker" Заболотів 3 : 2 07.12.2013
16:00
"Кремінь" Пістинь - "Метеор" Жукотин 2 : 3 07.12.2013
16:00
Ельдорадо-Галицький двір - Віза Вторма 1 : 2 16.11.2014
13:00
Ураган-4 - Епіцентр К10 2 : 9 16.11.2014
13:00
Ревера - ДПС 1 : 2 16.11.2014
13:00
Курінь-Пас - МФК Городенка 1 : 3 16.11.2014
13:00
ФК Варатик - Game Over 1 : 3 29.11.2014
10:00
МФК Печеніжин - "Opel" П`ядики 2 : 5 29.11.2014
10:30
ФК Варатик - МФК Печеніжин 2 : 5 29.11.2014
11:30
Game Over - "Opel" П`ядики 0 : 4 29.11.2014
12:00
ФК Варатик - "Opel" П`ядики 1 : 6 29.11.2014
13:00
Game Over - МФК Печеніжин 1 : 2 29.11.2014
13:30
МФК Корнич - "Метеор" Жукотин 2 : 0 07.12.2014
10:00
"Кремінь" Пістинь - "Joker" Заболотів 0 : 2 07.12.2014
10:30
"Joker-2" Заболотів - ФК Гвіздець 2 : 5 07.12.2014
11:00
МФК Корнич - "Кремінь" Пістинь 2 : 1 07.12.2014
11:30
ФК Гвіздець - ФК Турка 0 : 4 07.12.2014
12:00
ДФК Фурнітура - "Joker-2" Заболотів 4 : 1 07.12.2014
12:30
ДФК Фурнітура - ФК Турка 4 : 2 07.12.2014
13:00
"Joker" Заболотів - "Метеор" Жукотин 2 : 0 07.12.2014
13:00
"Карпати" Брошнів-Осада - ФК "Покуття-Євромодуль" 2 : 1 26.04.2015
16:00
"Нафтовик" Долина - ФК Турка 1 : 1 26.04.2015
16:00
"Придністров`я" Тлумач - "Карпати" Коломия 1 : 2 26.04.2015
16:00
ФК Верхній Вербіж - ДФК Фурнітура 1 : 1 26.04.2015
16:00
"Пробій" Городенка - "Дністер" Галич 0 : 0 26.04.2015
16:00
"Прометей" Матеївці - "Спартак" Струпків 0 : 2 26.04.2015
16:00
"Нива" М.Кам`янка - ФК Угорники 2 : 3 26.04.2015
16:00
"Тепловик-ДЮСШ3" - "Ніка" Івано-Франківськ 1 : 0 26.04.2015
16:00
ФК Сопів - "Довбушівець" 2 : 0 26.04.2015
16:00
"Прут" Воскресинці - "Княгинин" Підгайчики 2 : 1 26.04.2015
16:00
"Прут" Семаківці - "Метеор" Жукотин 2 : 2 26.04.2015
16:00
"Сокіл" Коршів - ФК Хлібичин 0 : 1 26.04.2015
16:00
"Гуцульщина" - "Карпати" Болехів 0 : 1 26.04.2015
16:00
ФК "Калуш" - "Оскар" Підгір`я 0 : 3 26.04.2015
16:00
"Підгір'я" Іванівці - "Ювента" Л.Слобідка 6 : 0 03.05.2015
16:00
ФК Торговиця - "Ураган" Ворона 2 : 1 03.05.2015
16:00
"Нива" Джурків - "Старт" Старий Гвіздець 1 : 1 03.05.2015
16:00
ФК Ценява - "Карпати" Спас 2 : 0 03.05.2015
16:00
ФК Королівка-Корнич - ФК Голосків 1 : 1 03.05.2015
16:00
ФСК "Коваль" - "Агро-Дует" В.Камянка 0 : 1 03.05.2015
16:00
ФК Мала Кам'янка-2 - FC Skiff (Черемхів) 0 : 9 03.05.2015
16:00
"Покуття" В.Вербіж - "Казка" Надвірна 3 : 4 05.12.2015
10:00
МФК Печеніжин - ФК Варатик 0 : 1 05.12.2015
10:00
ФК Сопів - МФК Печеніжин - : + 05.12.2015
10:00
ФК Хлібичин - "Покуття" В.Вербіж 2 : 1 05.12.2015
10:00
ФК Сопів - ФК Варатик - : + 05.12.2015
10:00
"Казка" Надвірна - ФК Хлібичин 2 : 1 05.12.2015
10:00
МФК Турка-2 - МФК Лісовичок - Стрічка 2 : 4 20.12.2015
10:00
"Joker-2" Заболотів - МФК Корнич 2 : 6 20.12.2015
10:00
МФК Лісовичок - Стрічка - ДФК Фурнітура 0 : 3 20.12.2015
10:00
"Opel" П`ядики - ДФК Фурнітура 1 : 0 20.12.2015
10:00
МФК Отинія - "Joker-2" Заболотів 3 : 2 20.12.2015
10:00
"Joker" Заболотів - МФК Корнич 2 : 5 20.12.2015
10:00
"Opel" П`ядики - МФК Турка-2 3 : 1 20.12.2015
10:00
"Joker" Заболотів - МФК Отинія 10 : 1 20.12.2015
10:00
"Ювента" Л.Слобідка - ФК Мишин 3 : 2 16.04.2016
16:00
ФК Королівка-Корнич - "Нива" Джурків 2 : 0 17.04.2016
16:00
ФК Ценява - "Старт" Старий Гвіздець 2 : 1 17.04.2016
16:00
"Прут" Семаківці - ФК Торговиця 2 : 0 17.04.2016
16:00
ФК Шепарівці - "Агро-Дует" В.Камянка 6 : 0 17.04.2016
16:00
"Княгинин" Підгайчики - "Карпати" Спас 1 : 0 17.04.2016
16:00
ФК Угорники - "Сокіл" Коршів 8 : 0 24.04.2016
16:00
"Підгір'я" Іванівці - ФК Сопів 2 : 2 24.04.2016
16:00
"Метеор" Жукотин - ДФК Фурнітура 0 : 1 24.04.2016
16:00
"Прометей" Матеївці - "Довбушівець" 4 : 0 24.04.2016
16:00
"Прут" Воскресинці - ФК Хлібичин 0 : 2 24.04.2016
16:00
FC Skiff (Черемхів) - "Спартак" Струпків 0 : 1 24.04.2016
16:00
"Joker-2" Заболотів - Політех 3 : 1 27.11.2016
10:00
"Покуття" В.Вербіж - Політех 3 : 0 27.11.2016
10:00
"Покуття" В.Вербіж - "Joker-2" Заболотів 2 : 2 27.11.2016
10:00
ФК Варатик - МФК Печеніжин 2 : 3 18.12.2016
10:00
МФК Корнич - ФК Турка 2 : 7 18.12.2016
10:45
"Opel" П`ядики - "Joker" Заболотів 3 : 1 18.12.2016
11:30
ФК Варатик - МФК Корнич 2 : 6 18.12.2016
12:15
"Joker" Заболотів - МФК Турка-2 6 : 4 18.12.2016
13:00
"Метеор" Жукотин - "Opel" П`ядики 0 : 7 18.12.2016
13:45
ФК Турка - МФК Печеніжин 3 : 1 18.12.2016
14:30
"Метеор" Жукотин - МФК Турка-2 4 : 3 18.12.2016
15:15
"Сокіл" Коршів - "Нива" Джурків 6 : 0 07.05.2017
16:00
"Прометей" Матеївці - "Довбушівець" 1 : 0 07.05.2017
16:00
FC Skiff (Черемхів) - "Прут" Воскресинці 3 : 2 07.05.2017
16:00
ФК Голосків - ФК Королівка-Корнич 5 : 0 07.05.2017
16:00
"Спартак" Струпків - "Прут" Семаківці 4 : 0 07.05.2017
16:00
ФК Молодятин - Діброва 0 : 1 07.05.2017
16:00
"Ювента" Л.Слобідка - ФК Мишин 4 : 2 07.05.2017
16:00
"Метеор" Жукотин - "Карпати" Спас 1 : 0 07.05.2017
16:00
ДФК Фурнітура - ФК Сопів 3 : 2 07.05.2017
16:00
"Княгинин" Підгайчики - "Підгір'я" Іванівці 2 : 1 07.05.2017
16:00
Виноград - "Сокіл" Коршів 2 : 9 25.11.2017
10:00
"Вовки" Коломия - ФК Хлібичин 3 : 2 25.11.2017
10:30
Виноград - FC Skiff (Черемхів) 4 : 3 25.11.2017
11:00
"Сокіл" Коршів - "Вовки" Коломия 1 : 2 25.11.2017
11:30
ФК Хлібичин - "Пора" Коломия 2 : 3 25.11.2017
12:00
FC Skiff (Черемхів) - МФК Корнич 0 : 5 25.11.2017
12:30
"Княгинин" Підгайчики - "Алмаз" 4 : 2 25.11.2017
13:00
"Пора" Коломия - МФК "Прометей" Матеївці 2 : 1 25.11.2017
13:30
МФК Корнич - "Княгинин" Підгайчики 3 : 2 25.11.2017
14:00
"Алмаз" - МФК "Прометей" Матеївці 2 : 9 25.11.2017
14:30
Печеніжин ДЮФЛ - Гвіздець ДЮФЛ 9 : 0 29.11.2017
13:30
Коршів ДЮФЛ - ДЮСШ Косів 1 : 4 29.11.2017
14:00
Печеніжин ДЮФЛ - Л.Хлібичин ДЮФЛ 2 : 0 29.11.2017
14:30
Коршів ДЮФЛ - КДЮСШ Коломия (2) 1 : 1 29.11.2017
15:00
Л.Хлібичин ДЮФЛ - Гвіздець ДЮФЛ 9 : 1 29.11.2017
15:30
ДЮСШ Косів - КДЮСШ Коломия (2) 0 : 0 29.11.2017
16:00
"Легенда" Отинія - "Покуття" В.Вербіж 2 : 4 02.12.2017
10:00
Венера - ФК Гвіздець 1 : 3 02.12.2017
10:30
"Легенда" Отинія - Євромікс 1 : 1 02.12.2017
11:00
"Покуття" В.Вербіж - Венера 5 : 0 02.12.2017
11:30
ФК Гвіздець - Синівір 0 : 2 02.12.2017
12:00
Євромікс - МФК Дворище 5 : 2 02.12.2017
12:30
Пядики - "Нива" М.Кам`янка 2 : 1 02.12.2017
13:00
Синівір - Політех 1 : 1 02.12.2017
13:30
МФК Дворище - Пядики 0 : 2 02.12.2017
14:00
"Нива" М.Кам`янка - Політех 2 : 4 02.12.2017
14:30
"Іскра" Богородичин - "Joker" Заболотів 4 : 1 03.12.2017
10:00
МФК Лісовичок - Стрічка - "Кремінь" Пістинь 1 : 5 03.12.2017
10:40
"Іскра" Богородичин - ДФК Фурнітура 0 : 2 03.12.2017
11:20
"Joker" Заболотів - МФК Лісовичок - Стрічка 6 : 1 03.12.2017
12:00
"Кремінь" Пістинь - "Opel" П`ядики 2 : 5 03.12.2017
12:40
ДФК Фурнітура - "Ювента" Л.Слобідка 7 : 1 03.12.2017
13:20
ФК Турка - МФК Печеніжин 5 : 0 03.12.2017
14:00
"Opel" П`ядики - "Метеор" Жукотин 3 : 0 03.12.2017
14:40
"Ювента" Л.Слобідка - ФК Турка 2 : 4 03.12.2017
15:20
МФК Печеніжин - "Метеор" Жукотин 3 : 4 03.12.2017
16:00
ФК Молодятин - ФК Мишин 0 : 5 01.12.2018
10:00
МФК Коршів - ФК Хлібичин 5 : 1 01.12.2018
10:00
Рунгури - "Прут" Семаківці 2 : 2 01.12.2018
10:00
Семаківці-2 - ФК Молодятин 5 : 0 01.12.2018
10:00
"Агро-Дует" В.Камянка - Рунгури 4 : 1 01.12.2018
10:00
ФК Мишин - ФК Хлібичин 2 : 6 01.12.2018
10:00
"Прут" Семаківці - Надія 2 : 1 01.12.2018
10:00
Надія - МФК Коршів 4 : 4 01.12.2018
10:00
Венера - Семаківці-2 6 : 1 01.12.2018
10:00
"Агро-Дует" В.Камянка - Венера 3 : 4 01.12.2018
10:00
МФК Корнич - ФК Варатик 5 : 0 02.12.2018
10:00
Політех - ФК Гвіздець 1 : 1 02.12.2018
10:00
"Пора" Коломия - Пядики 1 : 5 02.12.2018
10:00
"Нива" М.Кам`янка - "Пора" Коломия 1 : 3 02.12.2018
10:00
Євромікс - МФК Корнич 3 : 0 02.12.2018
10:00
Мфк Матеївці - "Ювента" Л.Слобідка 1 : 1 02.12.2018
10:00
Пядики - ФК Гвіздець 5 : 0 02.12.2018
10:00
"Ювента" Л.Слобідка - "Нива" М.Кам`янка 1 : 5 02.12.2018
10:00
Мфк Матеївці - Євромікс 0 : 6 02.12.2018
10:00
ФК Варатик - Політех 0 : 2 02.12.2018
10:00
МФК Турка-2 - "Метеор" Жукотин 0 : 8 08.12.2018
10:00
"Покуття" В.Вербіж - FC Energy 6 : 1 08.12.2018
10:30
МФК Турка-2 - ФК Турка 1 : 4 08.12.2018
11:00
"Метеор" Жукотин - "Покуття" В.Вербіж 2 : 0 08.12.2018
11:30
FC Energy - ДФК Фурнітура 0 : 9 08.12.2018
12:00
ФК Турка - ФК Голосків 9 : 1 08.12.2018
12:30
"Joker" Заболотів - "Іскра" Богородичин 4 : 4 08.12.2018
13:00
ДФК Фурнітура - МФК Лісовичок - Стрічка 1 : 0 08.12.2018
13:30
ФК Голосків - "Joker" Заболотів 2 : 3 08.12.2018
14:00
"Іскра" Богородичин - МФК Лісовичок - Стрічка 0 : 5 08.12.2018
14:30
Пядики 35+ - Отинія 35+ 3 : 1 06.10.2019
10:00
Коршів 35+ - Мишин 35+ 6 : 4 06.10.2019
10:00
Печеніжин 35+ - ДОЗ 35+ 1 : 2 06.10.2019
10:00
Тур: 3 - 02 травня 2013 (Четвер) Результат Дата
"Спартак" Струпків - ДФК Фурнітура 6 : 0 02.05.2013
16:00
"Прут" Семаківці - "Сокіл" Коршів 3 : 1 02.05.2013
16:00
"Підгір'я" Іванівці - "Карпати" Спас 1 : 2 02.05.2013
16:00
ФК Угорники - "Нива" М.Кам`янка 2 : 0 02.05.2013
16:00
ФК Хлібичин - ФК Молодятин 1 : 0 02.05.2013
16:00
ФК Шепарівці - ФК Верхній Вербіж 0 : 1 02.05.2013
16:00
"Прут" Воскресинці - "Метеор" Жукотин 3 : 1 02.05.2013
16:00
ФК Верхній Вербіж - ФК Угорники 1 : 1 27.04.2014
16:00
"Метеор" Жукотин - ФК Хлібичин 1 : 1 27.04.2014
16:00
"Прут" Семаківці - "Довбушівець" 2 : 1 27.04.2014
16:00
"Спартак" Струпків - "Прут" Воскресинці 3 : 0 27.04.2014
16:00
"Нива" М.Кам`янка - "Сокіл" Коршів 2 : 0 27.04.2014
16:00
"Прометей" Матеївці - ДФК Фурнітура 3 : 0 27.04.2014
16:00
"Княгинин" Підгайчики - ФСК "Коваль" 3 : 4 04.05.2014
16:00
ФК Голосків - "Агро-Дует" В.Камянка 3 : 3 04.05.2014
16:00
ФК Ценява - ФК Сопів 1 : 2 04.05.2014
16:00
"Підгір'я" Іванівці - "Ураган" Ворона 4 : 0 04.05.2014
16:00
ФК Королівка-Корнич - ФК Торговиця 3 : 3 04.05.2014
16:00
"Ювента" Л.Слобідка - FC Skiff (Черемхів) 1 : 3 04.05.2014
16:00
ФК "Покуття-Євромодуль" - ФК "Калуш" 3 : 0 11.05.2014
16:00
"Придністров`я" Тлумач - "Дністер" Галич 2 : 1 11.05.2014
16:00
"Карпати" Брошнів-Осада - "Нафтовик" Долина 4 : 1 11.05.2014
16:00
ФК Турка - ФК Перегінське 0 : 0 11.05.2014
16:00
Тур 3 - 02 травня 2013 (Четвер) Результат Дата
"Агро-Дует" В.Камянка - "Нива" Джурків 5 : 1 02.05.2013
16:30
FC Skiff (Черемхів) - ФК Ценява 1 : 2 02.05.2013
16:30
ФК Голосків - ФСК "Коваль" 0 : 0 02.05.2013
16:30
Діброва - ФК Королівка-Корнич 0 : 1 02.05.2013
16:30
ФК Сопів - "Довбушівець" 1 : 2 02.05.2013
16:30
"Ювента" Л.Слобідка - "Княгинин" Підгайчики 6 : 0 02.05.2013
16:30
ФК Хлібичин - "Нива" Джурків 7 : 0 15.12.2013
16:00
"Ювента" Л.Слобідка - ФК Хлібичин 1 : 5 15.12.2013
16:00
"Ювента" Л.Слобідка - ФК Гвіздець 0 : 5 15.12.2013
16:00
ФК Гвіздець - "Нива" Джурків 6 : 2 15.12.2013
16:00
ФК Хлібичин - ФК Гвіздець 8 : 4 15.12.2013
16:00
"Ювента" Л.Слобідка - "Нива" Джурків 5 : 1 15.12.2013
16:00
"Метеор" Жукотин - МФК Отинія 7 : 3 21.12.2013
16:00
ФК Сопів - "Joker" Заболотів 3 : 3 21.12.2013
16:00
"Кремінь" Пістинь - ФК Сопів 2 : 2 21.12.2013
16:00
МФК Корнич - "Joker" Заболотів 4 : 4 21.12.2013
16:00
ФК Турка - МФК Отинія 6 : 1 21.12.2013
16:00
МФК Корнич - "Кремінь" Пістинь 3 : 2 21.12.2013
16:00
МФК Городенка - Ураган-2 3 : 3 23.11.2014
13:00
Епіцентр К10 - Ельдорадо-Галицький двір 4 : 2 23.11.2014
13:00
Віза Вторма - Ревера 8 : 0 23.11.2014
13:00
Курінь-Пас - Ураган-4 4 : 1 23.11.2014
13:00
"Прут" Воскресинці - ФК Хлібичин 1 : 6 06.12.2014
10:00
"Пора" Коломия - МФК Турка-2 2 : 4 06.12.2014
10:30
ФК Хлібичин - "Пора" Коломия 2 : 3 06.12.2014
11:30
"Прут" Воскресинці - МФК Турка-2 1 : 3 06.12.2014
12:00
МФК Турка-2 - ФК Хлібичин 6 : 2 06.12.2014
13:00
"Прут" Воскресинці - "Пора" Коломия 2 : 6 06.12.2014
13:30
МФК Корнич - "Joker-2" Заболотів 4 : 1 21.12.2014
10:00
"Казка" Надвірна - "Кремінь" Пістинь 4 : 2 21.12.2014
10:30
ФК Сопів - "Joker" Заболотів 3 : 1 21.12.2014
11:00
"Метеор" Жукотин - "Joker-2" Заболотів 2 : 2 21.12.2014
11:30
МФК Корнич - ФК Турка 3 : 3 21.12.2014
12:00
ФК Сопів - "Кремінь" Пістинь 5 : 0 21.12.2014
12:30
"Joker" Заболотів - "Казка" Надвірна 3 : 4 21.12.2014
13:00
"Метеор" Жукотин - ФК Турка 3 : 4 21.12.2014
13:30
"Ніка" Івано-Франківськ - ФК "Калуш" 1 : 1 29.04.2015
16:00
"Галичина" Івано-Франківськ - "Придністров`я" Тлумач 2 : 4 29.04.2015
16:00
"Дністер" Галич - "Нафтовик" Долина 0 : 2 29.04.2015
16:00
"Карпати" Болехів - "Карпати" Брошнів-Осада 4 : 0 29.04.2015
16:00
ФК Турка - "Гуцульщина" 3 : 1 29.04.2015
16:00
"Карпати" Коломия - "Тепловик-ДЮСШ3" 3 : 1 29.04.2015
16:00
"Оскар" Підгір`я - "Пробій" Городенка 5 : 1 29.04.2015
16:00
"Спартак" Струпків - "Прут" Семаківці 3 : 1 02.05.2015
16:00
ДФК Фурнітура - ФК Сопів 4 : 4 03.05.2015
16:00
"Довбушівець" - "Нива" М.Кам`янка 6 : 0 03.05.2015
16:00
ФК Хлібичин - "Прометей" Матеївці 0 : 2 03.05.2015
16:00
ФК Угорники - "Прут" Воскресинці 1 : 0 03.05.2015
16:00
"Княгинин" Підгайчики - "Сокіл" Коршів 1 : 1 03.05.2015
16:00
"Метеор" Жукотин - ФК Верхній Вербіж 2 : 0 03.05.2015
16:00
"Ювента" Л.Слобідка - ФК Мала Кам'янка-2 1 : 0 09.05.2015
17:00
"Старт" Старий Гвіздець - ФК Королівка-Корнич 1 : 2 09.05.2015
17:00
FC Skiff (Черемхів) - ФК Ценява 3 : 1 10.05.2015
16:00
"Агро-Дует" В.Камянка - "Нива" Джурків 2 : 2 10.05.2015
16:00
ФК Голосків - "Підгір'я" Іванівці 2 : 0 10.05.2015
16:00
"Ураган" Ворона - ФСК "Коваль" 0 : 1 10.05.2015
16:00
"Карпати" Спас - ФК Торговиця 6 : 2 10.05.2015
16:00
ФК Сопів - "Торговиця" Гор. р-н 1 : 5 26.12.2015
10:00
"Карпати" Шешори - "Казка" Надвірна 0 : 1 26.12.2015
10:00
"Казка" Надвірна - "Торговиця" Гор. р-н 5 : 1 26.12.2015
10:00
ФК Сопів - "Казка" Надвірна 0 : 8 26.12.2015
10:00
"Карпати" Шешори - "Торговиця" Гор. р-н 1 : 2 26.12.2015
10:00
ФК Сопів - "Карпати" Шешори 0 : 3 26.12.2015
10:00
ФК Турка - "Joker-2" Заболотів 3 : 2 27.12.2015
10:00
МФК Корнич - ДФК Фурнітура 3 : 2 27.12.2015
10:00
"Joker" Заболотів - МФК Турка-2 8 : 0 27.12.2015
10:00
"Метеор" Жукотин - МФК Отинія 8 : 1 27.12.2015
10:00
"Joker-2" Заболотів - "Метеор" Жукотин 1 : 7 27.12.2015
10:00
МФК Корнич - МФК Турка-2 2 : 3 27.12.2015
10:00
ФК Турка - МФК Отинія 11 : 1 27.12.2015
10:00
"Joker" Заболотів - ДФК Фурнітура 1 : 0 27.12.2015
10:00
ФК Мишин - ФК Шепарівці 0 : 1 24.04.2016
16:00
"Карпати" Спас - "Ювента" Л.Слобідка 3 : 1 24.04.2016
16:00
"Нива" Джурків - "Прут" Семаківці 1 : 1 24.04.2016
16:00
ФК Голосків - ФК Ценява 1 : 0 24.04.2016
16:00
ФК Торговиця - "Княгинин" Підгайчики 3 : 0 24.04.2016
16:00
"Старт" Старий Гвіздець - ФК Королівка-Корнич 3 : 1 24.04.2016
16:00
"Спартак" Струпків - "Метеор" Жукотин 1 : 1 09.07.2016
16:00
ДФК Фурнітура - "Прометей" Матеївці 1 : 1 10.07.2016
16:00
"Сокіл" Коршів - "Прут" Воскресинці 5 : 2 10.07.2016
16:00
ФК Хлібичин - FC Skiff (Черемхів) 1 : 3 10.07.2016
16:00
ФК Сопів - ФК Угорники 1 : 6 10.07.2016
16:00
"Довбушівець" - "Підгір'я" Іванівці 1 : 0 10.07.2016
16:00
"Кремінь" Пістинь - Євромікс 2 : 4 03.12.2016
10:00
"Карпати" Шешори - "Ювента" Л.Слобідка 1 : 4 03.12.2016
10:30
"Кремінь" Пістинь - "Іскра" Богородичин 2 : 0 03.12.2016
11:00
"Карпати" Шешори - "Торговиця" Гор. р-н 2 : 3 03.12.2016
11:30
Євромікс - "Іскра" Богородичин 4 : 2 03.12.2016
12:00
"Ювента" Л.Слобідка - "Торговиця" Гор. р-н 1 : 3 03.12.2016
12:30
ФК Варатик - "Opel" П`ядики 0 : 3 25.12.2016
10:00
ДФК Фурнітура - МФК Корнич 3 : 2 25.12.2016
10:45
МФК Лісовичок - Стрічка - ФК Турка 0 : 4 25.12.2016
11:30
МФК Печеніжин - "Opel" П`ядики 2 : 7 25.12.2016
12:15
ФК Варатик - МФК Турка-2 0 : 0 25.12.2016
13:00
МФК Лісовичок - Стрічка - МФК Корнич 4 : 10 25.12.2016
13:45
ФК Турка - ДФК Фурнітура 1 : 2 25.12.2016
14:30
МФК Печеніжин - МФК Турка-2 5 : 1 25.12.2016
15:15
"Прут" Воскресинці - "Метеор" Жукотин 1 : 1 13.05.2017
16:00
ФК Мишин - ФК Молодятин 2 : 1 13.05.2017
16:00
"Нива" Джурків - "Ювента" Л.Слобідка 3 : 5 14.05.2017
16:00
"Карпати" Спас - "Прометей" Матеївці 1 : 4 14.05.2017
16:00
"Підгір'я" Іванівці - ФК Голосків 1 : 2 14.05.2017
16:00
ФК Хлібичин - ДФК Фурнітура 0 : 0 14.05.2017
16:00
ФК Отинія - "Сокіл" Коршів 4 : 0 14.05.2017
16:00
ФК Сопів - FC Skiff (Черемхів) 1 : 0 14.05.2017
16:00
"Довбушівець" - "Спартак" Струпків 0 : 0 14.05.2017
16:00
Діброва - "Княгинин" Підгайчики 1 : 1 14.05.2017
16:00
КДЮСШ Коломия (1) - Печеніжин ДЮФЛ 2 : 1 07.12.2017
14:00
"Покуття-ДЮФЛ" Коломия - КДЮСШ Коломия (2) 2 : 0 07.12.2017
14:30
Печеніжин ДЮФЛ - ДЮСШ Косів 2 : 0 07.12.2017
15:00
"Покуття-ДЮФЛ" Коломия - Гвіздець ДЮФЛ 8 : 0 07.12.2017
15:30
КДЮСШ Коломия (1) - ДЮСШ Косів 3 : 0 07.12.2017
16:00
Гвіздець ДЮФЛ - КДЮСШ Коломия (2) 1 : 6 07.12.2017
16:30
"Алмаз" - "Пора" Коломия 1 : 6 09.12.2017
10:00
"Княгинин" Підгайчики - ФК Молодятин 2 : 4 09.12.2017
10:30
"Алмаз" - ФК Хлібичин 0 : 4 09.12.2017
11:00
"Пора" Коломия - "Княгинин" Підгайчики 7 : 1 09.12.2017
11:30
ФК Молодятин - "Сокіл" Коршів 2 : 1 09.12.2017
12:00
ФК Хлібичин - "Єдність" Балинці 5 : 1 09.12.2017
12:30
Виноград - "Вовки" Коломия 0 : 7 09.12.2017
13:00
FC Skiff (Черемхів) - "Сокіл" Коршів 0 : 4 09.12.2017
13:30
"Єдність" Балинці - Виноград 1 : 3 09.12.2017
14:00
FC Skiff (Черемхів) - "Вовки" Коломия 0 : 6 09.12.2017
14:30
"Нива" М.Кам`янка - Синівір 3 : 4 10.12.2017
10:00
Пядики - FC Energy 1 : 2 10.12.2017
10:30
"Нива" М.Кам`янка - ФК Гвіздець 3 : 2 10.12.2017
11:00
Синівір - Пядики 1 : 1 10.12.2017
11:30
FC Energy - "Покуття" В.Вербіж 0 : 4 10.12.2017
12:00
ФК Гвіздець - МФК "Спарта" Голосків 2 : 1 10.12.2017
12:30
"Легенда" Отинія - Венера 4 : 1 10.12.2017
13:00
Євромікс - "Покуття" В.Вербіж 0 : 7 10.12.2017
13:30
МФК "Спарта" Голосків - "Легенда" Отинія 2 : 4 10.12.2017
14:00
Євромікс - Венера 1 : 0 10.12.2017
14:30
МФК Печеніжин - "Opel" П`ядики 0 : 4 17.12.2017
10:00
ФК Турка - ФК Варатик 3 : 0 17.12.2017
10:40
МФК Печеніжин - "Кремінь" Пістинь 2 : 7 17.12.2017
11:20
"Opel" П`ядики - ФК Турка 6 : 2 17.12.2017
12:00
ФК Варатик - "Joker" Заболотів 1 : 2 17.12.2017
12:40
"Кремінь" Пістинь - МФК Турка-2 3 : 2 17.12.2017
13:20
"Іскра" Богородичин - МФК Лісовичок - Стрічка 4 : 7 17.12.2017
14:00
ДФК Фурнітура - "Joker" Заболотів 5 : 1 17.12.2017
14:40
МФК Турка-2 - "Іскра" Богородичин 4 : 3 17.12.2017
15:20
ДФК Фурнітура - МФК Лісовичок - Стрічка 7 : 1 17.12.2017
16:00
Венера - "Прут" Семаківці 0 : 2 09.12.2018
10:00
FC Skiff (Черемхів) - Рунгури 3 : 2 09.12.2018
10:00
Надія - Ветерани 40+ 1 : 2 09.12.2018
10:00
Ветерани 40+ - "Агро-Дует" В.Камянка 2 : 0 09.12.2018
10:00
"Агро-Дует" В.Камянка - "Прут" Семаківці 4 : 3 09.12.2018
10:00
МФК Коршів - ФК Молодятин 1 : 1 09.12.2018
10:00
ФК Молодятин - FC Skiff (Черемхів) 5 : 3 09.12.2018
10:00
Венера - Рунгури 1 : 2 09.12.2018
10:00
ФК Мишин - Надія 2 : 1 09.12.2018
10:00
ФК Мишин - МФК Коршів 0 : 1 09.12.2018
10:00
Мфк Матеївці - "Нива" М.Кам`янка 2 : 1 15.12.2018
10:00
ФК Отинія - "Ювента" Л.Слобідка 0 : 2 15.12.2018
10:00
Пядики - ФК Варатик 7 : 0 15.12.2018
10:00
Євромікс - "Нива" М.Кам`янка 10 : 1 15.12.2018
10:00
Політех - Пядики 0 : 5 15.12.2018
10:00
Політех - "Пора" Коломия 6 : 0 15.12.2018
10:00
"Вовки" Коломия - Мфк Матеївці 1 : 5 15.12.2018
10:00
ФК Варатик - ФК Отинія 0 : 5 15.12.2018
10:00
Євромікс - "Ювента" Л.Слобідка 11 : 1 15.12.2018
10:00
"Пора" Коломия - "Вовки" Коломия 3 : 0 15.12.2018
10:00
"Іскра" Богородичин - ДФК Фурнітура 1 : 3 16.12.2018
10:00
"Joker" Заболотів - МФК Печеніжин 2 : 1 16.12.2018
10:30
"Іскра" Богородичин - FC Energy 6 : 0 16.12.2018
11:00
ДФК Фурнітура - "Joker" Заболотів 4 : 1 16.12.2018
11:30
МФК Печеніжин - "Метеор" Жукотин 0 : 5 16.12.2018
12:00
FC Energy - Синівір 2 : 2 16.12.2018
12:30
МФК Турка-2 - "Покуття" В.Вербіж 0 : 9 16.12.2018
13:00
ФК Турка - "Метеор" Жукотин 2 : 3 16.12.2018
13:30
Синівір - МФК Турка-2 2 : 2 16.12.2018
14:00
ФК Турка - "Покуття" В.Вербіж 2 : 4 16.12.2018
14:30
Коршів 35+ - Отинія 35+ 4 : 5 13.10.2019
10:00
ДОЗ 35+ - Пядики 35+ 2 : 4 13.10.2019
10:00
Л.Хлібичин 35+ - Мишин 35+ 5 : 3 13.10.2019
10:00
Тур 4 - 09 травня 2013 (Четвер) Результат Дата
"Княгинин" Підгайчики - ФК Голосків 2 : 3 09.05.2013
16:00
ФСК "Коваль" - "Агро-Дует" В.Камянка 2 : 3 09.05.2013
16:00
ФК Королівка-Корнич - FC Skiff (Черемхів) 1 : 0 09.05.2013
16:00
"Довбушівець" - "Нива" Джурків 1 : 0 09.05.2013
16:00
ФК Ценява - "Ювента" Л.Слобідка 1 : 1 09.05.2013
16:00
ФК Сопів - "Прометей" Матеївці 1 : 1 09.05.2013
16:00
ФК Турка - МФК Корнич 5 : 8 28.12.2013
16:00
ФК Турка - ФК Сопів 4 : 3 28.12.2013
16:00
"Казка" Надвірна - "Кремінь" Пістинь 3 : 3 28.12.2013
16:00
"Казка" Надвірна - "Joker" Заболотів 3 : 5 28.12.2013
16:00
"Метеор" Жукотин - МФК Корнич 1 : 4 28.12.2013
16:00
ДФК Фурнітура - "Кремінь" Пістинь 2 : 5 28.12.2013
16:00
"Метеор" Жукотин - ФК Сопів 2 : 2 28.12.2013
16:00
ДФК Фурнітура - "Joker" Заболотів 2 : 3 28.12.2013
16:00
"Пора" Коломия - ФК Варатик 1 : 0 29.12.2013
16:00
"Пора" Коломия - "Князь" Отинія 4 : 2 29.12.2013
16:00
ФК Варатик - МФК Турка-2 2 : 0 29.12.2013
16:00
"Князь" Отинія - ФК Варатик 2 : 2 29.12.2013
16:00
МФК Турка-2 - "Князь" Отинія 2 : 4 29.12.2013
16:00
"Пора" Коломия - МФК Турка-2 2 : 1 29.12.2013
16:00
МФК Городенка - ДПС 4 : 1 30.11.2014
13:00
Ураган-4 - Ураган-2 0 : 3 30.11.2014
13:00
Віза Вторма - Епіцентр К10 1 : 4 30.11.2014
13:00
Ельдорадо-Галицький двір - Курінь-Пас 3 : 4 30.11.2014
13:00
Надія - МФК Отинія 0 : 6 20.12.2014
11:00
"Князь" Отинія - МФК Лісовичок - Стрічка 2 : 5 20.12.2014
11:30
Надія - "Князь" Отинія 0 : 5 20.12.2014
12:00
МФК Отинія - МФК Лісовичок - Стрічка 3 : 4 20.12.2014
12:30
Надія - МФК Лісовичок - Стрічка 6 : 2 20.12.2014
13:00
МФК Отинія - "Князь" Отинія 6 : 1 20.12.2014
13:30
ФК Гвіздець - "Кремінь" Пістинь 3 : 1 28.12.2014
10:00
"Метеор" Жукотин - "Казка" Надвірна 2 : 1 28.12.2014
10:30
МФК Корнич - ФК Сопів 1 : 1 28.12.2014
11:00
ФК Гвіздець - "Joker" Заболотів 2 : 2 28.12.2014
11:30
ДФК Фурнітура - "Кремінь" Пістинь 0 : 6 28.12.2014
12:00
"Метеор" Жукотин - ФК Сопів 4 : 2 28.12.2014
12:30
МФК Корнич - "Казка" Надвірна 5 : 3 28.12.2014
13:00
ДФК Фурнітура - "Joker" Заболотів 4 : 3 28.12.2014
13:30
ФК "Покуття-Євромодуль" - "Карпати" Болехів 1 : 1 03.05.2015
16:00
"Нафтовик" Долина - "Оскар" Підгір`я 0 : 1 03.05.2015
16:00
"Тепловик-ДЮСШ3" - "Галичина" Івано-Франківськ 2 : 2 03.05.2015
16:00
"Карпати" Брошнів-Осада - ФК Турка 4 : 1 03.05.2015
16:00
ФК "Калуш" - "Карпати" Коломия 1 : 1 03.05.2015
16:00
"Гуцульщина" - "Дністер" Галич 0 : 2 03.05.2015
16:00
"Пробій" Городенка - "Ніка" Івано-Франківськ 1 : 2 03.05.2015
16:00
ФК Сопів - "Метеор" Жукотин 2 : 1 09.05.2015
17:00
"Довбушівець" - ДФК Фурнітура 4 : 1 09.05.2015
17:00
"Нива" М.Кам`янка - "Прут" Воскресинці 1 : 0 10.05.2015
16:00
"Прут" Семаківці - ФК Хлібичин 2 : 1 10.05.2015
16:00
ФК Верхній Вербіж - "Спартак" Струпків 1 : 0 10.05.2015
16:00
"Сокіл" Коршів - ФК Угорники 0 : 5 10.05.2015
16:00
"Прометей" Матеївці - "Княгинин" Підгайчики 0 : 0 10.05.2015
16:00
ФК Торговиця - FC Skiff (Черемхів) 2 : 4 16.05.2015
16:00
ФК Мала Кам'янка-2 - ФК Голосків 1 : 3 17.05.2015
16:00
ФК Королівка-Корнич - "Агро-Дует" В.Камянка 2 : 5 17.05.2015
16:00
ФК Ценява - "Ювента" Л.Слобідка 0 : 0 17.05.2015
16:00
ФСК "Коваль" - "Нива" Джурків 1 : 4 17.05.2015
16:00
"Підгір'я" Іванівці - "Старт" Старий Гвіздець 5 : 0 17.05.2015
16:00
"Ураган" Ворона - "Карпати" Спас 0 : 8 17.05.2015
16:00
Надія - МФК Печеніжин 2 : 2 02.01.2016
10:00
Надія - ФК Хлібичин 6 : 3 02.01.2016
10:00
"Кремінь" Пістинь - Надія 5 : 2 02.01.2016
10:00
МФК Печеніжин - ФК Хлібичин 6 : 3 02.01.2016
10:00
ФК Хлібичин - "Кремінь" Пістинь 1 : 3 02.01.2016
10:00
"Кремінь" Пістинь - МФК Печеніжин 5 : 2 02.01.2016
10:00
МФК Корнич - ФК Турка 1 : 7 03.01.2016
10:00
"Joker" Заболотів - "Метеор" Жукотин 2 : 4 03.01.2016
10:00
"Opel" П`ядики - МФК Отинія 7 : 1 03.01.2016
10:00
МФК Лісовичок - Стрічка - "Joker-2" Заболотів 8 : 0 03.01.2016
10:00
"Joker" Заболотів - ФК Турка 0 : 0 03.01.2016
10:00
МФК Корнич - "Метеор" Жукотин 2 : 0 03.01.2016
10:00
"Opel" П`ядики - "Joker-2" Заболотів 6 : 4 03.01.2016
10:00
МФК Лісовичок - Стрічка - МФК Отинія 3 : 3 03.01.2016
10:00
ФК Шепарівці - "Карпати" Спас 1 : 6 08.05.2016
16:00
ФК Королівка-Корнич - ФК Голосків 5 : 2 08.05.2016
16:00
"Княгинин" Підгайчики - "Нива" Джурків 1 : 0 08.05.2016
16:00
"Агро-Дует" В.Камянка - ФК Мишин 1 : 3 08.05.2016
16:00
"Прут" Семаківці - "Старт" Старий Гвіздець 4 : 2 08.05.2016
16:00
"Ювента" Л.Слобідка - ФК Торговиця 1 : 2 08.05.2016
16:00
"Підгір'я" Іванівці - ДФК Фурнітура 1 : 1 14.05.2016
16:00
FC Skiff (Черемхів) - "Сокіл" Коршів 4 : 0 15.05.2016
16:00
"Прут" Воскресинці - ФК Сопів 2 : 0 15.05.2016
16:00
"Метеор" Жукотин - "Прометей" Матеївці 2 : 0 15.05.2016
16:00
ФК Угорники - "Довбушівець" 4 : 0 15.05.2016
16:00
"Спартак" Струпків - ФК Хлібичин 2 : 1 15.05.2016
16:00
"Joker-2" Заболотів - "Ювента" Л.Слобідка 4 : 1 10.12.2016
10:00
"Ювента" Л.Слобідка - "Казка" Надвірна 3 : 0 10.12.2016
10:00
"Казка" Надвірна - Євромікс 3 : 1 10.12.2016
10:00
"Joker-2" Заболотів - "Казка" Надвірна 0 : 9 10.12.2016
10:00
"Ювента" Л.Слобідка - Євромікс 4 : 2 10.12.2016
10:00
"Joker-2" Заболотів - Євромікс 3 : 4 10.12.2016
10:00
"Joker" Заболотів - МФК Корнич 3 : 0 08.01.2017
10:00
МФК Печеніжин - ДФК Фурнітура 2 : 4 08.01.2017
10:45
ФК Варатик - МФК Лісовичок - Стрічка 3 : 0 08.01.2017
11:30
"Joker" Заболотів - ФК Турка 3 : 3 08.01.2017
12:15
"Метеор" Жукотин - МФК Корнич 1 : 2 08.01.2017
13:00
МФК Печеніжин - МФК Лісовичок - Стрічка 2 : 4 08.01.2017
13:45
ФК Варатик - ДФК Фурнітура 4 : 1 08.01.2017
14:30
"Метеор" Жукотин - ФК Турка 1 : 1 08.01.2017
15:15
ФК Королівка-Корнич - "Підгір'я" Іванівці 2 : 1 20.05.2017
16:00
FC Skiff (Черемхів) - ФК Хлібичин 1 : 2 20.05.2017
16:00
"Прометей" Матеївці - "Прут" Воскресинці 3 : 1 20.05.2017
16:00
ФК Голосків - Діброва 4 : 1 20.05.2017
16:00
"Княгинин" Підгайчики - ФК Мишин 5 : 0 21.05.2017
16:00
"Спартак" Струпків - "Карпати" Спас 9 : 1 21.05.2017
16:00
"Метеор" Жукотин - ФК Сопів 0 : 0 21.05.2017
16:00
ФК Молодятин - "Нива" Джурків 4 : 2 21.05.2017
16:00
"Прут" Семаківці - "Довбушівець" 2 : 0 21.05.2017
16:00
"Ювента" Л.Слобідка - ФК Отинія 0 : 1 21.05.2017
16:00
Корнич ДЮФЛ - Турка ДЮФЛ 1 : 3 13.12.2017
13:30
В.Камянка ДЮФЛ - Воскресинці ДЮФЛ 3 : 1 13.12.2017
14:00
Турка ДЮФЛ - Л.Хлібичин ДЮФЛ 1 : 1 13.12.2017
14:30
В.Камянка ДЮФЛ - Коршів ДЮФЛ 2 : 2 13.12.2017
15:00
Л.Хлібичин ДЮФЛ - Корнич ДЮФЛ 2 : 0 13.12.2017
15:30
Воскресинці ДЮФЛ - Коршів ДЮФЛ 4 : 1 13.12.2017
16:00
FC Skiff (Черемхів) - "Єдність" Балинці 5 : 0 16.12.2017
10:00
Виноград - "Пора" Коломия 0 : 3 16.12.2017
10:30
FC Skiff (Черемхів) - МФК "Прометей" Матеївці 0 : 6 16.12.2017
11:00
"Єдність" Балинці - "Пора" Коломия 0 : 5 16.12.2017
11:30
Виноград - ФК Хлібичин 0 : 5 16.12.2017
12:00
МФК "Прометей" Матеївці - "Вовки" Коломия 0 : 4 16.12.2017
12:30
ФК Молодятин - МФК Корнич 3 : 4 16.12.2017
13:00
ФК Хлібичин - "Сокіл" Коршів 0 : 4 16.12.2017
13:30
"Вовки" Коломия - ФК Молодятин 3 : 0 16.12.2017
14:00
МФК Корнич - "Сокіл" Коршів 3 : 0 16.12.2017
14:30
Венера - FC Energy 1 : 2 23.12.2017
10:00
Політех - Венера 3 : 1 23.12.2017
10:00
Євромікс - Політех 1 : 1 23.12.2017
10:00
"Легенда" Отинія - Синівір 2 : 1 23.12.2017
10:00
FC Energy - МФК Дворище 2 : 2 23.12.2017
10:00
"Легенда" Отинія - ФК Гвіздець 1 : 4 23.12.2017
10:00
Євромікс - МФК "Спарта" Голосків 5 : 2 23.12.2017
10:00
ФК Гвіздець - "Покуття" В.Вербіж 4 : 2 23.12.2017
10:00
МФК Дворище - "Покуття" В.Вербіж 0 : 4 23.12.2017
10:00
МФК "Спарта" Голосків - Синівір 1 : 5 23.12.2017
10:00
ДФК Фурнітура - МФК Турка-2 6 : 0 24.12.2017
10:00
"Іскра" Богородичин - "Opel" П`ядики 4 : 5 24.12.2017
10:40
ДФК Фурнітура - "Метеор" Жукотин 3 : 1 24.12.2017
11:20
МФК Турка-2 - "Opel" П`ядики 0 : 4 24.12.2017
12:00
"Іскра" Богородичин - "Кремінь" Пістинь 2 : 4 24.12.2017
12:40
"Метеор" Жукотин - МФК Лісовичок - Стрічка 1 : 0 24.12.2017
13:20
ФК Варатик - "Ювента" Л.Слобідка 0 : 6 24.12.2017
14:00
"Кремінь" Пістинь - "Joker" Заболотів 3 : 0 24.12.2017
14:40
МФК Лісовичок - Стрічка - ФК Варатик 6 : 2 24.12.2017
15:20
"Ювента" Л.Слобідка - "Joker" Заболотів 1 : 3 24.12.2017
16:00
"Прут" Семаківці - FC Skiff (Черемхів) 1 : 3 22.12.2018
10:00
FC Skiff (Черемхів) - Семаківці-2 5 : 0 22.12.2018
10:00
"Агро-Дует" В.Камянка - Надія 2 : 6 22.12.2018
10:00
Ветерани 40+ - МФК Коршів 1 : 0 22.12.2018
10:00
ФК Хлібичин - "Прут" Семаківці 3 : 1 22.12.2018
10:00
Надія - Рунгури 3 : 1 22.12.2018
10:00
"Агро-Дует" В.Камянка - МФК Коршів 1 : 1 22.12.2018
10:00
Венера - Ветерани 40+ 1 : 2 22.12.2018
10:00
Семаківці-2 - Рунгури 3 : 4 22.12.2018
10:00
Венера - ФК Хлібичин 0 : 3 22.12.2018
10:00
"Нива" М.Кам`янка - ФК Отинія 2 : 2 23.12.2018
10:00
Мфк Матеївці - Пядики 1 : 5 23.12.2018
10:00
Євромікс - "Вовки" Коломия 2 : 0 23.12.2018
10:00
Євромікс - ФК Гвіздець 5 : 0 23.12.2018
10:00
"Пора" Коломия - "Ювента" Л.Слобідка 2 : 0 23.12.2018
10:00
ФК Гвіздець - "Нива" М.Кам`янка 2 : 0 23.12.2018
10:00
ФК Отинія - МФК Корнич 0 : 8 23.12.2018
10:00
"Вовки" Коломия - Пядики 1 : 4 23.12.2018
10:00
Мфк Матеївці - "Пора" Коломия 3 : 0 23.12.2018
10:00
МФК Корнич - "Ювента" Л.Слобідка 2 : 1 23.12.2018
10:00
ФК Турка - Синівір 4 : 1 29.12.2018
10:00
МФК Турка-2 - ДФК Фурнітура 0 : 5 29.12.2018
10:30
ФК Турка - МФК Лісовичок - Стрічка 2 : 1 29.12.2018
11:00
Синівір - ДФК Фурнітура 2 : 6 29.12.2018
11:30
МФК Турка-2 - FC Energy 3 : 1 29.12.2018
12:00
МФК Лісовичок - Стрічка - "Покуття" В.Вербіж 1 : 1 29.12.2018
12:30
МФК Печеніжин - ФК Голосків 3 : 0 29.12.2018
13:00
FC Energy - "Метеор" Жукотин 3 : 6 29.12.2018
13:30
"Покуття" В.Вербіж - МФК Печеніжин 3 : 2 29.12.2018
14:00
ФК Голосків - "Метеор" Жукотин 2 : 8 29.12.2018
14:30
Пядики 35+ - Коршів 35+ 9 : 1 19.10.2019
10:00
ДОЗ 35+ - Л.Хлібичин 35+ 1 : 5 19.10.2019
10:00
Печеніжин 35+ - Отинія 35+ : 19.10.2019
10:00
Тур: 4 - 09 травня 2013 (Четвер) Результат Дата
"Сокіл" Коршів - ФК Хлібичин 4 : 0 09.05.2013
16:00
"Нива" М.Кам`янка - ФК Молодятин 1 : 1 09.05.2013
16:00
ФК Верхній Вербіж - "Прут" Семаківці 1 : 1 09.05.2013
16:00
"Метеор" Жукотин - ФК Шепарівці + : - 09.05.2013
16:00
ДФК Фурнітура - "Підгір'я" Іванівці 0 : 1 09.05.2013
16:00
ФК Угорники - "Спартак" Струпків 0 : 3 09.05.2013
16:00
"Карпати" Спас - "Прут" Воскресинці 1 : 3 09.05.2013
16:00
"Сокіл" Коршів - ДФК Фурнітура 4 : 1 04.05.2014
16:00
"Довбушівець" - "Прометей" Матеївці 4 : 3 04.05.2014
16:00
"Прут" Воскресинці - "Карпати" Спас 3 : 1 04.05.2014
16:00
ФК Угорники - "Спартак" Струпків 1 : 2 04.05.2014
16:00
ФК Хлібичин - "Прут" Семаківці 3 : 1 04.05.2014
16:00
"Нива" М.Кам`янка - ФК Верхній Вербіж 2 : 1 04.05.2014
16:00
"Ураган" Ворона - ФК Королівка-Корнич 1 : 5 11.05.2014
16:00
"Нива" Джурків - ФК Ценява 2 : 3 11.05.2014
16:00
ФК Торговиця - "Ювента" Л.Слобідка 4 : 1 11.05.2014
16:00
FC Skiff (Черемхів) - ФК Голосків 1 : 2 11.05.2014
16:00
ФК Сопів - "Княгинин" Підгайчики 0 : 1 11.05.2014
16:00
ФСК "Коваль" - "Підгір'я" Іванівці 0 : 3 11.05.2014
16:00
ФК "Калуш" - "Придністров`я" Тлумач 2 : 1 18.05.2014
16:00
ФК Перегінське - "Карпати" Брошнів-Осада 1 : 2 18.05.2014
16:00
"Нафтовик" Долина - ФК "Покуття-Євромодуль" 2 : 0 18.05.2014
16:00
"Ніка" Івано-Франківськ - ФК Турка 2 : 3 18.05.2014
16:00
Тур: 5 - 12 травня 2013 (Неділя) Результат Дата
ФК Хлібичин - ФК Верхній Вербіж 2 : 0 12.05.2013
16:00
"Прут" Семаківці - "Метеор" Жукотин 1 : 1 12.05.2013
16:00
"Підгір'я" Іванівці - ФК Угорники 1 : 2 12.05.2013
16:00
"Прут" Воскресинці - ДФК Фурнітура 0 : 0 12.05.2013
16:00
ФК Молодятин - "Сокіл" Коршів 1 : 2 12.05.2013
16:00
ФК Шепарівці - "Карпати" Спас - : + 12.05.2013
16:00
"Спартак" Струпків - "Нива" М.Кам`янка 5 : 2 12.05.2013
16:00
"Спартак" Струпків - "Нива" М.Кам`янка 2 : 0 11.05.2014
16:00
"Карпати" Спас - ФК Угорники 2 : 1 11.05.2014
16:00
"Прометей" Матеївці - ФК Хлібичин 1 : 2 11.05.2014
16:00
ДФК Фурнітура - "Довбушівець" 0 : 0 11.05.2014
16:00
"Метеор" Жукотин - "Прут" Воскресинці 3 : 1 11.05.2014
16:00
ФК Верхній Вербіж - "Сокіл" Коршів 0 : 3 11.05.2014
16:00
ФК Голосків - ФК Торговиця 3 : 0 18.05.2014
16:00
"Княгинин" Підгайчики - "Нива" Джурків 4 : 1 18.05.2014
16:00
"Агро-Дует" В.Камянка - FC Skiff (Черемхів) 1 : 1 18.05.2014
16:00
ФК Королівка-Корнич - ФСК "Коваль" 2 : 2 18.05.2014
16:00
"Підгір'я" Іванівці - ФК Сопів 1 : 0 18.05.2014
16:00
"Ювента" Л.Слобідка - "Ураган" Ворона 3 : 2 18.05.2014
16:00
ФК "Покуття-Євромодуль" - ФК Перегінське 0 : 0 01.06.2014
17:00
"Карпати" Коломия - "Дністер" Галич 1 : 0 01.06.2014
17:00
"Придністров`я" Тлумач - "Нафтовик" Долина 4 : 1 01.06.2014
17:00
"Карпати" Брошнів-Осада - "Ніка" Івано-Франківськ 4 : 0 01.06.2014
17:00
Тур 5 - 12 травня 2013 (Неділя) Результат Дата
"Агро-Дует" В.Камянка - "Княгинин" Підгайчики 4 : 0 12.05.2013
16:30
ФК Голосків - ФК Ценява 1 : 0 12.05.2013
16:30
"Нива" Джурків - ФСК "Коваль" 1 : 0 12.05.2013
16:30
"Ювента" Л.Слобідка - ФК Королівка-Корнич 1 : 1 12.05.2013
16:30
Діброва - ФК Сопів 1 : 0 12.05.2013
16:30
"Прометей" Матеївці - "Довбушівець" 1 : 1 12.05.2013
16:30
"Казка" Надвірна - ФК Сопів 3 : 2 04.01.2014
16:00
"Кремінь" Пістинь - МФК Отинія 5 : 2 04.01.2014
16:00
МФК Корнич - ДФК Фурнітура 1 : 0 04.01.2014
16:00
МФК Отинія - "Joker" Заболотів 1 : 2 04.01.2014
16:00
ДФК Фурнітура - ФК Сопів 1 : 3 04.01.2014
16:00
МФК Корнич - "Казка" Надвірна 1 : 1 04.01.2014
16:00
"Сокіл" Коршів - ФК Гвіздець 3 : 9 05.01.2014
16:00
ФК Варатик - "Сокіл" Коршів 2 : 3 05.01.2014
16:00
ФК Гвіздець - ФК Варатик 4 : 2 05.01.2014
16:00
Епіцентр К10 - Ревера 17 : 4 07.12.2014
16:30
ДПС - Ураган-4 3 : 1 07.12.2014
17:30
Ураган-2 - Ельдорадо-Галицький двір 7 : 5 07.12.2014
18:30
Курінь-Пас - Віза Вторма 2 : 4 07.12.2014
19:30
"Opel" П`ядики - МФК Отинія 2 : 5 03.01.2015
10:00
ФК Хлібичин - Надія 2 : 3 03.01.2015
10:30
"Пора" Коломия - ФК Варатик 3 : 4 03.01.2015
11:00
"Пора" Коломия - МФК Отинія 0 : 3 03.01.2015
11:30
"Opel" П`ядики - ФК Хлібичин 2 : 3 03.01.2015
12:00
Надія - ФК Варатик 0 : 6 03.01.2015
12:30
"Joker-2" Заболотів - "Кремінь" Пістинь 5 : 3 04.01.2015
10:00
ФК Сопів - ДФК Фурнітура 4 : 1 04.01.2015
10:30
ФК Гвіздець - "Казка" Надвірна 5 : 4 04.01.2015
11:00
"Joker" Заболотів - "Joker-2" Заболотів 1 : 1 04.01.2015
11:30
"Кремінь" Пістинь - ФК Турка 0 : 2 04.01.2015
12:00
ДФК Фурнітура - "Казка" Надвірна 2 : 7 04.01.2015
12:30
ФК Сопів - ФК Гвіздець 7 : 1 04.01.2015
13:00
"Joker" Заболотів - ФК Турка 4 : 1 04.01.2015
13:30
"Придністров`я" Тлумач - "Тепловик-ДЮСШ3" 3 : 0 07.05.2015
16:00
"Карпати" Коломия - "Пробій" Городенка 6 : 1 07.05.2015
16:00
"Галичина" Івано-Франківськ - ФК "Калуш" 1 : 3 07.05.2015
16:00
ФК Турка - ФК "Покуття-Євромодуль" 4 : 0 07.05.2015
16:00
"Ніка" Івано-Франківськ - "Нафтовик" Долина 2 : 0 07.05.2015
16:00
"Дністер" Галич - "Карпати" Брошнів-Осада 4 : 3 07.05.2015
16:00
"Оскар" Підгір`я - "Гуцульщина" 8 : 0 07.05.2015
16:00
"Прут" Воскресинці - "Сокіл" Коршів 1 : 1 16.05.2015
17:00
ФК Хлібичин - ФК Верхній Вербіж 1 : 0 17.05.2015
16:00
"Княгинин" Підгайчики - "Прут" Семаківці 2 : 1 17.05.2015
16:00
"Спартак" Струпків - ФК Сопів 0 : 0 17.05.2015
16:00
ДФК Фурнітура - "Нива" М.Кам`янка 3 : 0 17.05.2015
16:00
ФК Угорники - "Прометей" Матеївці 7 : 0 17.05.2015
16:00
"Метеор" Жукотин - "Довбушівець" 4 : 0 17.05.2015
16:00
"Старт" Старий Гвіздець - ФК Мала Кам'янка-2 3 : 2 21.05.2015
17:00
"Нива" Джурків - ФК Королівка-Корнич 2 : 3 23.05.2015
16:00
"Агро-Дует" В.Камянка - "Підгір'я" Іванівці 0 : 2 24.05.2015
16:00
"Карпати" Спас - ФСК "Коваль" 2 : 0 24.05.2015
16:00
"Ювента" Л.Слобідка - ФК Торговиця 2 : 1 24.05.2015
16:00
ФК Голосків - ФК Ценява 0 : 0 24.05.2015
16:00
FC Skiff (Черемхів) - "Ураган" Ворона + : - 24.05.2015
16:00
"Покуття" В.Вербіж - Game Over 5 : 1 09.01.2016
10:00
ФК Варатик - "Покуття" В.Вербіж 2 : 4 09.01.2016
10:00
Game Over - Політех 0 : 1 09.01.2016
10:00
Політех - "Покуття" В.Вербіж 1 : 6 09.01.2016
10:00
ФК Варатик - Політех 2 : 1 09.01.2016
10:00
ФК Варатик - Game Over 5 : 1 09.01.2016
10:00
ФК Турка - МФК Лісовичок - Стрічка 0 : 1 10.01.2016
10:00
МФК Лісовичок - Стрічка - "Метеор" Жукотин 0 : 4 10.01.2016
10:00
МФК Отинія - ДФК Фурнітура 1 : 5 10.01.2016
10:00
МФК Турка-2 - МФК Отинія 5 : 2 10.01.2016
10:00
ФК Турка - "Opel" П`ядики 0 : 1 10.01.2016
10:00
"Opel" П`ядики - "Метеор" Жукотин 1 : 2 10.01.2016
10:00
"Joker-2" Заболотів - ДФК Фурнітура 1 : 2 10.01.2016
10:00
"Joker-2" Заболотів - МФК Турка-2 2 : 1 10.01.2016
10:00
"Карпати" Спас - "Агро-Дует" В.Камянка 7 : 1 14.05.2016
16:00
"Старт" Старий Гвіздець - "Княгинин" Підгайчики 2 : 1 15.05.2016
16:00
ФК Ценява - ФК Королівка-Корнич 0 : 3 15.05.2016
16:00
ФК Торговиця - ФК Шепарівці 4 : 2 15.05.2016
16:00
"Нива" Джурків - "Ювента" Л.Слобідка 5 : 0 15.05.2016
16:00
ФК Голосків - "Прут" Семаківці 2 : 2 15.05.2016
16:00
ФК Сопів - FC Skiff (Черемхів) 1 : 0 21.05.2016
16:00
"Сокіл" Коршів - "Спартак" Струпків 0 : 5 22.05.2016
16:00
"Прометей" Матеївці - "Підгір'я" Іванівці 4 : 1 22.05.2016
16:00
"Довбушівець" - "Прут" Воскресинці 4 : 1 22.05.2016
16:00
ФК Хлібичин - "Метеор" Жукотин 1 : 1 22.05.2016
16:00
ДФК Фурнітура - ФК Угорники 0 : 2 22.05.2016
16:00
"Карпати" Шешори - "Іскра" Богородичин 4 : 4 11.12.2016
10:00
"Покуття" В.Вербіж - "Карпати" Шешори 4 : 0 11.12.2016
10:00
"Іскра" Богородичин - Пядики 0 : 2 11.12.2016
10:00
"Покуття" В.Вербіж - "Іскра" Богородичин 7 : 0 11.12.2016
10:00
Пядики - "Карпати" Шешори 1 : 2 11.12.2016
10:00
"Покуття" В.Вербіж - Пядики 4 : 3 11.12.2016
10:00
"Opel" П`ядики - МФК Корнич 5 : 2 15.01.2017
10:00
МФК Лісовичок - Стрічка - "Метеор" Жукотин 3 : 3 15.01.2017
10:45
"Joker" Заболотів - ДФК Фурнітура 4 : 4 15.01.2017
11:30
ФК Турка - "Opel" П`ядики 4 : 2 15.01.2017
12:15
МФК Корнич - МФК Турка-2 2 : 3 15.01.2017
13:00
"Метеор" Жукотин - ДФК Фурнітура 1 : 0 15.01.2017
13:45
МФК Лісовичок - Стрічка - "Joker" Заболотів 3 : 8 15.01.2017
14:30
ФК Турка - МФК Турка-2 4 : 1 15.01.2017
15:15
"Нива" Джурків - "Княгинин" Підгайчики 0 : 3 27.05.2017
16:00
"Сокіл" Коршів - "Ювента" Л.Слобідка 4 : 3 27.05.2017
16:00
ФК Сопів - "Прометей" Матеївці 0 : 7 27.05.2017
17:00
"Карпати" Спас - "Прут" Семаківці 7 : 3 27.05.2017
17:00
"Прут" Воскресинці - "Спартак" Струпків 2 : 5 28.05.2017
16:00
ФК Хлібичин - "Метеор" Жукотин 0 : 2 28.05.2017
16:00
ФК Отинія - ФК Молодятин 4 : 0 28.05.2017
16:00
ФК Мишин - ФК Голосків 2 : 6 28.05.2017
16:00
Діброва - ФК Королівка-Корнич 3 : 1 28.05.2017
16:00
ДФК Фурнітура - FC Skiff (Черемхів) 6 : 0 28.05.2017
16:00
Корнич ДЮФЛ - Гвіздець ДЮФЛ 1 : 3 21.12.2017
14:00
В.Камянка ДЮФЛ - Л.Хлібичин ДЮФЛ 0 : 17 21.12.2017
14:30
В.Камянка ДЮФЛ - ДЮСШ Косів 1 : 7 21.12.2017
15:00
Л.Хлібичин ДЮФЛ - ДЮСШ Косів 4 : 3 21.12.2017
15:30
МФК Корнич - Виноград 5 : 2 30.12.2017
10:00
"Сокіл" Коршів - "Алмаз" 0 : 5 30.12.2017
10:30
МФК "Прометей" Матеївці - Виноград 6 : 0 30.12.2017
11:00
МФК Корнич - "Алмаз" 6 : 1 30.12.2017
11:30
"Єдність" Балинці - "Сокіл" Коршів 2 : 4 30.12.2017
12:00
ФК Хлібичин - МФК "Прометей" Матеївці 3 : 3 30.12.2017
12:30
FC Skiff (Черемхів) - ФК Молодятин 0 : 3 30.12.2017
13:00
"Єдність" Балинці - "Княгинин" Підгайчики 2 : 4 30.12.2017
13:30
ФК Хлібичин - ФК Молодятин 4 : 3 30.12.2017
14:00
"Княгинин" Підгайчики - FC Skiff (Черемхів) 2 : 0 30.12.2017
14:30
МФК Дворище - "Легенда" Отинія 1 : 5 31.12.2017
10:00
"Покуття" В.Вербіж - "Нива" М.Кам`янка 7 : 0 31.12.2017
10:30
Політех - "Легенда" Отинія 0 : 7 31.12.2017
11:00
МФК Дворище - "Нива" М.Кам`янка 2 : 5 31.12.2017
11:30
МФК "Спарта" Голосків - "Покуття" В.Вербіж 1 : 3 31.12.2017
12:00
ФК Гвіздець - Політех 3 : 3 31.12.2017
12:30
Євромікс - FC Energy 0 : 4 31.12.2017
13:00
МФК "Спарта" Голосків - Пядики 1 : 3 31.12.2017
13:30
ФК Гвіздець - FC Energy 0 : 2 31.12.2017
14:00
Пядики - Євромікс 2 : 1 31.12.2017
14:30
"Ювента" Л.Слобідка - "Іскра" Богородичин 4 : 5 14.01.2018
10:00
"Joker" Заболотів - МФК Печеніжин 6 : 1 14.01.2018
10:40
"Метеор" Жукотин - "Іскра" Богородичин 6 : 2 14.01.2018
11:20
"Ювента" Л.Слобідка - МФК Печеніжин 2 : 2 14.01.2018
12:00
МФК Турка-2 - "Joker" Заболотів 4 : 4 14.01.2018
12:40
"Кремінь" Пістинь - "Метеор" Жукотин 4 : 2 14.01.2018
13:20
ДФК Фурнітура - ФК Варатик 5 : 1 14.01.2018
14:00
МФК Турка-2 - ФК Турка 1 : 2 14.01.2018
14:40
"Кремінь" Пістинь - ФК Варатик 3 : 2 14.01.2018
15:20
ФК Турка - ДФК Фурнітура 0 : 4 14.01.2018
16:00
Ветерани 40+ - ФК Молодятин 3 : 3 30.12.2018
10:00
Ветерани 40+ - Рунгури 1 : 0 30.12.2018
10:00
ФК Хлібичин - "Агро-Дует" В.Камянка 3 : 2 30.12.2018
10:00
Надія - ФК Хлібичин 3 : 1 30.12.2018
10:00
ФК Молодятин - Венера 4 : 2 30.12.2018
10:00
Семаківці-2 - ФК Мишин 1 : 5 30.12.2018
10:00
Надія - FC Skiff (Черемхів) 4 : 2 30.12.2018
10:00
Рунгури - ФК Мишин 1 : 3 30.12.2018
10:00
Венера - FC Skiff (Черемхів) 3 : 1 30.12.2018
10:00
Семаківці-2 - "Агро-Дует" В.Камянка 2 : 1 30.12.2018
10:00
ФК Варатик - Євромікс 0 : 2 05.01.2019
10:00
МФК Корнич - Мфк Матеївці 2 : 1 05.01.2019
10:00
МФК Корнич - Політех 1 : 0 05.01.2019
10:00
"Вовки" Коломия - "Ювента" Л.Слобідка 4 : 1 05.01.2019
10:00
ФК Гвіздець - Мфк Матеївці 3 : 2 05.01.2019
10:00
"Пора" Коломия - ФК Отинія 6 : 3 05.01.2019
10:00
"Ювента" Л.Слобідка - Політех 1 : 1 05.01.2019
10:00
"Вовки" Коломия - ФК Варатик 2 : 0 05.01.2019
10:00
"Пора" Коломия - ФК Гвіздець 4 : 3 05.01.2019
10:00
Євромікс - ФК Отинія 4 : 0 05.01.2019
10:00
ФК Голосків - МФК Турка-2 1 : 3 06.01.2019
10:00
"Метеор" Жукотин - "Іскра" Богородичин 8 : 0 06.01.2019
10:30
МФК Лісовичок - Стрічка - МФК Турка-2 3 : 1 06.01.2019
11:00
ФК Голосків - "Іскра" Богородичин 0 : 5 06.01.2019
11:30
Синівір - "Метеор" Жукотин 0 : 6 06.01.2019
12:00
FC Energy - МФК Лісовичок - Стрічка 1 : 7 06.01.2019
12:30
ФК Турка - МФК Печеніжин 1 : 0 06.01.2019
13:00
Синівір - "Joker" Заболотів 0 : 4 06.01.2019
13:30
FC Energy - МФК Печеніжин 1 : 4 06.01.2019
14:00
"Joker" Заболотів - ФК Турка 3 : 4 06.01.2019
14:30
Л.Хлібичин 35+ - Пядики 35+ 1 : 2 26.10.2019
10:00
Печеніжин 35+ - Мишин 35+ 5 : 3 26.10.2019
10:00
ДОЗ 35+ - Отинія 35+ 1 : 4 26.10.2019
10:00
Тур: 6 - 18 травня 2013 (Субота) Результат Дата
ФК Угорники - "Прут" Воскресинці 0 : 1 18.05.2013
16:00
"Метеор" Жукотин - ФК Хлібичин 5 : 0 18.05.2013
16:00
ФК Верхній Вербіж - ФК Молодятин 2 : 0 18.05.2013
16:00
"Карпати" Спас - "Прут" Семаківці 0 : 2 18.05.2013
16:00
ДФК Фурнітура - ФК Шепарівці 2 : 0 18.05.2013
16:00
"Спартак" Струпків - "Підгір'я" Іванівці 4 : 0 18.05.2013
16:00
"Нива" М.Кам`янка - "Сокіл" Коршів 3 : 2 18.05.2013
16:00
ФК Верхній Вербіж - "Спартак" Струпків 0 : 4 18.05.2014
16:00
"Сокіл" Коршів - "Довбушівець" 5 : 1 18.05.2014
16:00
"Прут" Воскресинці - "Прут" Семаківці 0 : 0 18.05.2014
16:00
ФК Хлібичин - ДФК Фурнітура 3 : 4 18.05.2014
16:00
ФК Угорники - "Метеор" Жукотин 1 : 0 18.05.2014
16:00
"Нива" М.Кам`янка - "Карпати" Спас 1 : 1 18.05.2014
16:00
ФК Сопів - ФК Королівка-Корнич 6 : 2 25.05.2014
16:00
ФК Торговиця - "Агро-Дует" В.Камянка 3 : 4 25.05.2014
16:00
ФСК "Коваль" - "Ювента" Л.Слобідка 0 : 5 25.05.2014
16:00
"Ураган" Ворона - ФК Голосків 2 : 4 25.05.2014
16:00
ФК Ценява - "Княгинин" Підгайчики 1 : 2 25.05.2014
16:00
"Нива" Джурків - "Підгір'я" Іванівці 3 : 5 29.05.2014
16:00
ФК Перегінське - "Придністров`я" Тлумач - : - 08.06.2014
17:00
ФК Турка - "Карпати" Брошнів-Осада 1 : 2 08.06.2014
17:00
"Ніка" Івано-Франківськ - ФК "Покуття-Євромодуль" 1 : 2 08.06.2014
17:00
ФК "Калуш" - "Карпати" Коломия 2 : 1 08.06.2014
17:00
Тур 6 - 19 травня 2013 (Неділя) Результат Дата
"Княгинин" Підгайчики - "Нива" Джурків 2 : 4 18.05.2013
16:30
"Довбушівець" - ФСК "Коваль" 2 : 0 19.05.2013
16:30
ФК Королівка-Корнич - ФК Голосків 2 : 0 19.05.2013
16:30
ФК Ценява - "Агро-Дует" В.Камянка 3 : 1 19.05.2013
16:30
ФК Сопів - FC Skiff (Черемхів) 0 : 3 19.05.2013
16:30
"Прометей" Матеївці - Діброва 4 : 0 19.05.2013
16:30
МФК Печеніжин - МФК Турка-2 0 : 4 09.01.2014
16:00
МФК Турка-2 - ФК Хлібичин 5 : 3 09.01.2014
16:00
ФК Хлібичин - МФК Печеніжин 2 : 5 09.01.2014
16:00
ФК Турка - ФК Сопів 1 : 3 11.01.2014
16:00
"Кремінь" Пістинь - ФК Турка 0 : 0 11.01.2014
16:00
ДФК Фурнітура - "Казка" Надвірна 2 : 4 11.01.2014
16:00
"Joker" Заболотів - "Метеор" Жукотин 2 : 4 11.01.2014
16:00
МФК Отинія - "Казка" Надвірна 1 : 6 11.01.2014
16:00
ФК Сопів - МФК Отинія 5 : 2 11.01.2014
16:00
ДФК Фурнітура - "Кремінь" Пістинь 2 : 2 11.01.2014
16:00
МФК Корнич - "Joker" Заболотів 4 : 2 11.01.2014
16:00
Епіцентр К10 - Курінь-Пас 7 : 2 14.12.2014
13:00
Ревера - МФК Городенка 3 : 4 14.12.2014
13:00
Ельдорадо-Галицький двір - ДПС 2 : 4 14.12.2014
13:00
Віза Вторма - Ураган-2 2 : 3 14.12.2014
13:00
"Пора" Коломия - МФК Печеніжин - : + 10.01.2015
10:00
МФК Печеніжин - "Князь" Отинія 2 : 4 10.01.2015
10:00
"Князь" Отинія - "Пора" Коломия + : - 10.01.2015
10:00
ФК Гвіздець - "Joker" Заболотів 0 : 4 11.01.2015
10:00
"Казка" Надвірна - "Joker-2" Заболотів 0 : 4 11.01.2015
10:30
"Кремінь" Пістинь - "Метеор" Жукотин 2 : 4 11.01.2015
11:00
"Joker" Заболотів - МФК Корнич 2 : 2 11.01.2015
11:30
ФК Гвіздець - ДФК Фурнітура 2 : 7 11.01.2015
12:00
ФК Турка - "Метеор" Жукотин 1 : 2 11.01.2015
12:30
ФК Сопів - "Кремінь" Пістинь 4 : 0 11.01.2015
13:00
"Joker-2" Заболотів - ДФК Фурнітура 5 : 5 11.01.2015
13:30
МФК Корнич - "Казка" Надвірна + : - 11.01.2015
14:00
ФК Турка - ФК Сопів 4 : 4 11.01.2015
14:30
ФК "Покуття-Євромодуль" - "Дністер" Галич 2 : 1 10.05.2015
16:00
"Гуцульщина" - "Ніка" Івано-Франківськ 1 : 2 10.05.2015
16:00
"Карпати" Брошнів-Осада - "Оскар" Підгір`я 2 : 2 10.05.2015
16:00
ФК "Калуш" - "Придністров`я" Тлумач 1 : 0 10.05.2015
16:00
"Пробій" Городенка - "Галичина" Івано-Франківськ 3 : 3 10.05.2015
16:00
"Карпати" Болехів - ФК Турка 1 : 2 10.05.2015
16:00
"Нафтовик" Долина - "Карпати" Коломия 0 : 3 10.05.2015
16:00
ФК Верхній Вербіж - "Княгинин" Підгайчики 1 : 0 23.05.2015
17:00
"Прут" Семаківці - ФК Угорники 2 : 5 24.05.2015
16:00
"Довбушівець" - "Спартак" Струпків 1 : 1 24.05.2015
16:00
"Прометей" Матеївці - "Прут" Воскресинці 1 : 0 24.05.2015
16:00
ДФК Фурнітура - "Метеор" Жукотин 1 : 2 24.05.2015
16:00
ФК Сопів - ФК Хлібичин 3 : 2 24.05.2015
16:00
"Нива" М.Кам`янка - "Сокіл" Коршів 1 : 2 24.05.2015
16:00
"Підгір'я" Іванівці - "Нива" Джурків 4 : 0 31.05.2015
16:00
ФК Ценява - "Старт" Старий Гвіздець 0 : 1 31.05.2015
16:00
ФСК "Коваль" - ФК Королівка-Корнич 0 : 1 31.05.2015
16:00
ФК Торговиця - ФК Голосків 2 : 1 31.05.2015
16:00
ФК Мала Кам'янка-2 - "Агро-Дует" В.Камянка 6 : 2 31.05.2015
16:00
"Карпати" Спас - FC Skiff (Черемхів) 2 : 2 31.05.2015
16:00
"Ураган" Ворона - "Ювента" Л.Слобідка 0 : 7 31.05.2015
16:00
Game Over - ФК Сопів 6 : 1 16.01.2016
10:00
ФК Хлібичин - Game Over 2 : 6 16.01.2016
10:00
ФК Сопів - ФК Хлібичин 3 : 4 16.01.2016
10:00
"Joker-2" Заболотів - "Joker" Заболотів 2 : 4 17.01.2016
10:00
МФК Турка-2 - "Opel" П`ядики 1 : 4 17.01.2016
10:00
"Joker" Заболотів - "Метеор" Жукотин 7 : 2 17.01.2016
10:00
МФК Лісовичок - Стрічка - "Joker-2" Заболотів 1 : 4 17.01.2016
10:00
"Метеор" Жукотин - МФК Турка-2 4 : 3 17.01.2016
10:00
ДФК Фурнітура - ФК Турка 1 : 2 17.01.2016
10:00
МФК Лісовичок - Стрічка - "Opel" П`ядики 0 : 6 17.01.2016
10:00
ДФК Фурнітура - МФК Корнич 3 : 1 17.01.2016
10:00
МФК Отинія - МФК Корнич 0 : 5 17.01.2016
10:00
ФК Турка - МФК Отинія 6 : 2 17.01.2016
10:00
ФК Шепарівці - "Нива" Джурків 1 : 3 21.05.2016
16:00
"Ювента" Л.Слобідка - "Старт" Старий Гвіздець 0 : 3 22.05.2016
16:00
"Агро-Дует" В.Камянка - ФК Торговиця 0 : 1 22.05.2016
16:00
ФК Мишин - "Карпати" Спас 1 : 4 22.05.2016
16:00
"Княгинин" Підгайчики - ФК Голосків 1 : 1 22.05.2016
16:00
"Прут" Семаківці - ФК Ценява 1 : 0 22.05.2016
16:00
"Прут" Воскресинці - ДФК Фурнітура 1 : 2 29.05.2016
16:00
FC Skiff (Черемхів) - "Довбушівець" 2 : 2 29.05.2016
16:00
"Метеор" Жукотин - "Підгір'я" Іванівці 8 : 1 29.05.2016
16:00
ФК Хлібичин - "Сокіл" Коршів 2 : 0 29.05.2016
16:00
"Спартак" Струпків - ФК Сопів 3 : 0 29.05.2016
16:00
ФК Угорники - "Прометей" Матеївці 6 : 1 29.05.2016
16:00
Політех - Надія 1 : 2 31.12.2016
10:00
"Кремінь" Пістинь - "Торговиця" Гор. р-н 6 : 4 31.12.2016
10:00
"Торговиця" Гор. р-н - Політех 5 : 2 31.12.2016
10:00
Надія - "Кремінь" Пістинь 0 : 4 31.12.2016
10:00
"Торговиця" Гор. р-н - Надія 4 : 2 31.12.2016
10:00
"Кремінь" Пістинь - Політех 2 : 4 31.12.2016
10:00
"Joker" Заболотів - ФК Турка 3 : 2 22.01.2017
10:00
ДФК Фурнітура - "Opel" П`ядики 1 : 1 22.01.2017
10:45
МФК Корнич - МФК Печеніжин 2 : 1 22.01.2017
11:30
ФК Турка - ФК Варатик 10 : 3 22.01.2017
12:15
"Joker" Заболотів - "Метеор" Жукотин 4 : 1 22.01.2017
13:00
МФК Турка-2 - МФК Печеніжин 4 : 1 22.01.2017
13:45
МФК Лісовичок - Стрічка - МФК Корнич 4 : 4 22.01.2017
14:30
"Opel" П`ядики - "Метеор" Жукотин 2 : 2 22.01.2017
15:15
ФК Варатик - ДФК Фурнітура 0 : 6 22.01.2017
16:00
МФК Турка-2 - МФК Лісовичок - Стрічка 3 : 5 22.01.2017
16:45
ФК Королівка-Корнич - ФК Мишин 4 : 2 03.06.2017
16:00
"Княгинин" Підгайчики - ФК Отинія 0 : 0 03.06.2017
16:00
"Довбушівець" - "Карпати" Спас 4 : 3 03.06.2017
17:00
"Спартак" Струпків - ФК Сопів 2 : 2 03.06.2017
17:00
"Підгір'я" Іванівці - Діброва 1 : 0 04.06.2017
16:00
ФК Голосків - "Нива" Джурків 5 : 1 04.06.2017
16:00
ФК Молодятин - "Сокіл" Коршів 3 : 5 04.06.2017
16:00
"Прут" Семаківці - "Прут" Воскресинці 0 : 2 04.06.2017
17:00
"Метеор" Жукотин - ДФК Фурнітура 1 : 0 04.06.2017
17:00
"Прометей" Матеївці - ФК Хлібичин 3 : 0 04.06.2017
17:00
Турка ДЮФЛ - Коршів ДЮФЛ 5 : 1 03.01.2018
14:00
ДЮСШ Косів - Турка ДЮФЛ 3 : 0 03.01.2018
14:00
Корнич ДЮФЛ - Печеніжин ДЮФЛ 0 : 1 03.01.2018
14:00
Воскресинці ДЮФЛ - ДЮСШ Косів 2 : 4 03.01.2018
14:00
Корнич ДЮФЛ - Коршів ДЮФЛ 4 : 1 03.01.2018
14:00
Печеніжин ДЮФЛ - Воскресинці ДЮФЛ 7 : 1 03.01.2018
14:00
"Сокіл" Коршів - "Княгинин" Підгайчики 3 : 2 06.01.2018
10:00
"Алмаз" - Виноград 2 : 3 06.01.2018
10:30
"Сокіл" Коршів - МФК "Прометей" Матеївці 3 : 3 06.01.2018
11:00
"Княгинин" Підгайчики - Виноград 1 : 4 06.01.2018
11:30
"Алмаз" - "Єдність" Балинці 2 : 5 06.01.2018
12:00
ФК Молодятин - МФК "Прометей" Матеївці 2 : 3 06.01.2018
12:30
МФК Корнич - "Вовки" Коломия 0 : 4 06.01.2018
13:00
ФК Молодятин - "Пора" Коломия 1 : 6 06.01.2018
13:30
"Вовки" Коломия - "Єдність" Балинці 6 : 2 06.01.2018
14:00
"Пора" Коломия - МФК Корнич 4 : 2 06.01.2018
14:30
"Покуття" В.Вербіж - Пядики 4 : 4 08.01.2018
10:00
"Нива" М.Кам`янка - "Легенда" Отинія 3 : 3 08.01.2018
10:30
"Покуття" В.Вербіж - Політех 3 : 3 08.01.2018
11:00
Пядики - "Легенда" Отинія 3 : 1 08.01.2018
11:30
"Нива" М.Кам`янка - МФК "Спарта" Голосків 1 : 0 08.01.2018
12:00
FC Energy - Політех 1 : 1 08.01.2018
12:30
МФК Дворище - Венера 1 : 1 08.01.2018
13:00
FC Energy - Синівір 2 : 2 08.01.2018
13:30
Венера - МФК "Спарта" Голосків 2 : 3 08.01.2018
14:00
Синівір - МФК Дворище 4 : 3 08.01.2018
14:30
"Joker" Заболотів - ФК Турка 2 : 3 21.01.2018
10:00
МФК Печеніжин - "Іскра" Богородичин 5 : 3 21.01.2018
10:40
"Joker" Заболотів - "Метеор" Жукотин 1 : 3 21.01.2018
11:20
ФК Турка - "Іскра" Богородичин 2 : 0 21.01.2018
12:00
МФК Печеніжин - МФК Турка-2 2 : 4 21.01.2018
12:40
ФК Варатик - "Метеор" Жукотин 0 : 5 21.01.2018
13:20
"Ювента" Л.Слобідка - МФК Лісовичок - Стрічка 1 : 4 21.01.2018
14:00
ФК Варатик - "Opel" П`ядики 0 : 5 21.01.2018
14:40
МФК Лісовичок - Стрічка - МФК Турка-2 3 : 0 21.01.2018
15:20
"Opel" П`ядики - "Ювента" Л.Слобідка 7 : 0 21.01.2018
16:00
FC Skiff (Черемхів) - МФК Коршів 2 : 2 12.01.2019
10:00
"Прут" Семаківці - Ветерани 40+ 1 : 3 12.01.2019
10:00
ФК Мишин - Ветерани 40+ 1 : 0 12.01.2019
10:00
Рунгури - ФК Молодятин 0 : 2 12.01.2019
10:00
МФК Коршів - Семаківці-2 2 : 0 12.01.2019
10:00
ФК Молодятин - "Агро-Дует" В.Камянка 9 : 3 12.01.2019
10:00
FC Skiff (Черемхів) - ФК Хлібичин 2 : 0 12.01.2019
10:00
Семаківці-2 - "Прут" Семаківці 4 : 3 12.01.2019
10:00
Рунгури - ФК Хлібичин 0 : 0 12.01.2019
10:00
ФК Мишин - "Агро-Дует" В.Камянка 2 : 1 12.01.2019
10:00
"Ювента" Л.Слобідка - ФК Варатик 1 : 3 13.01.2019
10:00
ФК Отинія - ФК Гвіздець 1 : 5 13.01.2019
10:00
МФК Корнич - "Нива" М.Кам`янка 4 : 2 13.01.2019
10:00
Політех - Мфк Матеївці 3 : 3 13.01.2019
10:00
Пядики - МФК Корнич 2 : 4 13.01.2019
10:00
"Ювента" Л.Слобідка - ФК Гвіздець 0 : 2 13.01.2019
10:00
ФК Отинія - Пядики 0 : 3 13.01.2019
10:00
"Нива" М.Кам`янка - "Вовки" Коломия 0 : 3 13.01.2019
10:00
ФК Варатик - Мфк Матеївці 2 : 1 13.01.2019
10:00
Політех - "Вовки" Коломия 0 : 1 13.01.2019
10:00
"Метеор" Жукотин - "Joker" Заболотів 8 : 0 19.01.2019
10:00
"Іскра" Богородичин - МФК Турка-2 1 : 0 19.01.2019
10:30
"Метеор" Жукотин - МФК Лісовичок - Стрічка 0 : 2 19.01.2019
11:00
"Joker" Заболотів - МФК Турка-2 4 : 1 19.01.2019
11:30
"Іскра" Богородичин - Синівір 3 : 0 19.01.2019
12:00
МФК Печеніжин - МФК Лісовичок - Стрічка 1 : 5 19.01.2019
12:30
ФК Голосків - "Покуття" В.Вербіж 1 : 7 19.01.2019
13:00
МФК Печеніжин - ДФК Фурнітура 1 : 3 19.01.2019
13:30
"Покуття" В.Вербіж - Синівір 7 : 1 19.01.2019
14:00
ДФК Фурнітура - ФК Голосків 5 : 0 19.01.2019
14:30
ДОЗ 35+ - Коршів 35+ 3 : 1 03.11.2019
10:00
Мишин 35+ - Отинія 35+ 3 : 1 03.11.2019
10:00
Печеніжин 35+ - Л.Хлібичин 35+ 0 : 2 03.11.2019
10:00
Тур: 7 - 26 травня 2013 (Неділя) Результат Дата
"Сокіл" Коршів - ФК Верхній Вербіж 5 : 3 26.05.2013
16:00
ФК Молодятин - "Метеор" Жукотин 0 : 1 26.05.2013
16:00
ФК Шепарівці - ФК Угорники 2 : 3 26.05.2013
16:00
"Прут" Семаківці - ДФК Фурнітура 2 : 1 26.05.2013
16:00
"Прут" Воскресинці - "Спартак" Струпків 0 : 0 26.05.2013
16:00
ФК Хлібичин - "Карпати" Спас 2 : 1 26.05.2013
16:00
"Підгір'я" Іванівці - "Нива" М.Кам`янка 0 : 2 26.05.2013
16:00
"Прометей" Матеївці - "Прут" Воскресинці 1 : 3 25.05.2014
16:00
"Спартак" Струпків - "Сокіл" Коршів 4 : 0 25.05.2014
16:00
"Карпати" Спас - ФК Верхній Вербіж 2 : 3 25.05.2014
16:00
"Метеор" Жукотин - "Нива" М.Кам`янка 3 : 1 25.05.2014
16:00
"Прут" Семаківці - ФК Угорники 0 : 0 25.05.2014
16:00
"Довбушівець" - ФК Хлібичин 5 : 3 25.05.2014
16:00
"Агро-Дует" В.Камянка - "Ураган" Ворона 3 : 1 01.06.2014
16:00
FC Skiff (Черемхів) - ФК Торговиця 3 : 1 01.06.2014
16:00
ФК Королівка-Корнич - "Нива" Джурків + : - 01.06.2014
16:00
"Підгір'я" Іванівці - ФК Ценява 2 : 1 01.06.2014
16:00
ФК Голосків - ФСК "Коваль" 0 : 1 01.06.2014
16:00
"Ювента" Л.Слобідка - ФК Сопів 0 : 2 01.06.2014
16:00
ФК "Покуття-Євромодуль" - ФК Турка 1 : 0 15.06.2014
17:00
"Карпати" Коломия - "Нафтовик" Долина 3 : 0 15.06.2014
17:00
"Придністров`я" Тлумач - "Ніка" Івано-Франківськ 2 : 2 15.06.2014
17:00
"Дністер" Галич - ФК "Калуш" 1 : 1 15.06.2014
17:00
Тур 7 - 26 травня 2013 (Неділя) Результат Дата
FC Skiff (Черемхів) - "Прометей" Матеївці 2 : 2 26.05.2013
16:30
"Агро-Дует" В.Камянка - ФК Королівка-Корнич 3 : 0 26.05.2013
16:30
"Ювента" Л.Слобідка - ФК Сопів 2 : 1 26.05.2013
16:30
Діброва - "Довбушівець" 0 : 2 26.05.2013
16:30
ФСК "Коваль" - "Княгинин" Підгайчики 5 : 1 26.05.2013
16:30
"Нива" Джурків - ФК Ценява 0 : 1 26.05.2013
16:30
"Joker-2" Заболотів - "Нива" Джурків 3 : 2 12.01.2014
16:00
"Нива" Джурків - "Князь" Отинія 2 : 8 12.01.2014
16:00
"Князь" Отинія - "Joker-2" Заболотів 3 : 8 12.01.2014
16:00
МФК Корнич - "Кремінь" Пістинь 2 : 1 25.01.2014
16:00
ДФК Фурнітура - "Joker" Заболотів 2 : 3 25.01.2014
16:00
ДФК Фурнітура - ФК Сопів 3 : 3 25.01.2014
16:00
МФК Отинія - "Кремінь" Пістинь 1 : 5 25.01.2014
16:00
"Joker" Заболотів - ФК Турка 5 : 2 25.01.2014
16:00
ФК Сопів - МФК Корнич 4 : 3 25.01.2014
16:00
МФК Городенка - Ураган-4 6 : 2 20.12.2014
13:00
Ураган-2 - Епіцентр К10 2 : 3 20.12.2014
13:00
ДПС - Віза Вторма 2 : 1 20.12.2014
13:00
Курінь-Пас - Ревера 6 : 3 20.12.2014
13:00
ФК Варатик - МФК Турка-2 2 : 1 17.01.2015
10:00
МФК Турка-2 - МФК Отинія 3 : 1 17.01.2015
10:00
ФК Варатик - МФК Отинія 0 : 5 17.01.2015
10:00
"Казка" Надвірна - ФК Сопів - : + 25.01.2015
10:00
ФК Гвіздець - "Кремінь" Пістинь 3 : 1 25.01.2015
10:30
"Joker-2" Заболотів - "Joker" Заболотів 2 : 2 25.01.2015
11:00
МФК Корнич - ФК Турка 3 : 1 25.01.2015
11:30
ФК Гвіздець - "Казка" Надвірна + : - 25.01.2015
12:00
ФК Сопів - "Joker" Заболотів 1 : 1 25.01.2015
12:30
"Кремінь" Пістинь - МФК Корнич 1 : 1 25.01.2015
13:00
"Joker-2" Заболотів - ФК Турка 1 : 2 25.01.2015
13:30
"Галичина" Івано-Франківськ - "Нафтовик" Долина 1 : 3 17.05.2015
16:00
"Ніка" Івано-Франківськ - "Карпати" Брошнів-Осада 0 : 2 17.05.2015
16:00
"Карпати" Коломия - "Гуцульщина" 5 : 1 17.05.2015
16:00
"Дністер" Галич - "Карпати" Болехів 3 : 2 17.05.2015
16:00
"Придністров`я" Тлумач - "Пробій" Городенка 5 : 0 17.05.2015
16:00
"Тепловик-ДЮСШ3" - ФК "Калуш" 0 : 2 17.05.2015
16:00
"Оскар" Підгір`я - ФК "Покуття-Євромодуль" 4 : 0 17.05.2015
16:00
ФК Хлібичин - "Довбушівець" 0 : 0 30.05.2015
17:00
"Сокіл" Коршів - "Прометей" Матеївці 7 : 1 31.05.2015
16:00
ФК Угорники - ФК Верхній Вербіж 3 : 0 31.05.2015
16:00
"Прут" Воскресинці - "Прут" Семаківці 2 : 0 31.05.2015
16:00
"Княгинин" Підгайчики - ФК Сопів 2 : 3 31.05.2015
16:00
"Спартак" Струпків - ДФК Фурнітура - : + 31.05.2015
16:00
"Метеор" Жукотин - "Нива" М.Кам`янка 6 : 0 31.05.2015
16:00
"Старт" Старий Гвіздець - ФК Торговиця 4 : 2 05.06.2015
16:00
ФК Голосків - "Ураган" Ворона 1 : 0 06.06.2015
16:00
"Агро-Дует" В.Камянка - ФК Ценява 1 : 4 07.06.2015
16:00
"Ювента" Л.Слобідка - "Карпати" Спас 1 : 0 07.06.2015
16:00
ФК Королівка-Корнич - "Підгір'я" Іванівці 3 : 2 07.06.2015
16:00
FC Skiff (Черемхів) - ФСК "Коваль" 10 : 0 07.06.2015
16:00
"Нива" Джурків - ФК Мала Кам'янка-2 3 : 5 07.06.2015
16:00
Політех - МФК Печеніжин 2 : 1 23.01.2016
10:00
"Казка" Надвірна - МФК Печеніжин 3 : 1 23.01.2016
10:00
"Казка" Надвірна - Політех 7 : 0 23.01.2016
10:00
"Joker" Заболотів - ДФК Фурнітура 6 : 4 24.01.2016
10:00
МФК Лісовичок - Стрічка - МФК Отинія 6 : 1 24.01.2016
10:00
МФК Отинія - "Joker" Заболотів - : + 24.01.2016
10:00
МФК Лісовичок - Стрічка - "Метеор" Жукотин 1 : 3 24.01.2016
10:00
МФК Турка-2 - "Joker-2" Заболотів 3 : 1 24.01.2016
10:00
МФК Турка-2 - ДФК Фурнітура 1 : 3 24.01.2016
10:00
"Метеор" Жукотин - ФК Турка 3 : 0 24.01.2016
10:00
ФК Турка - "Joker-2" Заболотів 3 : 2 24.01.2016
10:00
ФК Королівка-Корнич - "Прут" Семаківці 1 : 2 29.05.2016
16:00
ФК Ценява - "Княгинин" Підгайчики 0 : 4 29.05.2016
16:00
"Нива" Джурків - "Агро-Дует" В.Камянка 3 : 1 29.05.2016
16:00
"Старт" Старий Гвіздець - ФК Шепарівці 6 : 2 29.05.2016
16:00
ФК Голосків - "Ювента" Л.Слобідка 3 : 0 29.05.2016
16:00
ФК Торговиця - ФК Мишин 2 : 1 29.05.2016
16:00
ДФК Фурнітура - FC Skiff (Черемхів) 5 : 1 05.06.2016
16:00
"Сокіл" Коршів - "Метеор" Жукотин 0 : 3 05.06.2016
16:00
ФК Сопів - ФК Хлібичин 4 : 0 05.06.2016
16:00
"Підгір'я" Іванівці - ФК Угорники 3 : 3 05.06.2016
16:00
"Довбушівець" - "Спартак" Струпків 1 : 1 05.06.2016
16:00
"Прометей" Матеївці - "Прут" Воскресинці 4 : 2 05.06.2016
16:00
"Joker-2" Заболотів - Надія 2 : 2 09.01.2016
10:00
"Карпати" Шешори - "Joker-2" Заболотів 5 : 2 09.01.2016
10:00
Надія - "Карпати" Шешори 3 : 1 09.01.2016
10:00
ДФК Фурнітура - МФК Лісовичок - Стрічка 2 : 0 29.01.2017
10:00
"Joker" Заболотів - МФК Корнич 5 : 2 29.01.2017
10:45
"Opel" П`ядики - ФК Турка 2 : 0 29.01.2017
11:30
ФК Варатик - МФК Турка-2 2 : 3 29.01.2017
12:15
"Joker" Заболотів - ДФК Фурнітура 2 : 6 29.01.2017
13:00
МФК Лісовичок - Стрічка - ФК Турка 1 : 2 29.01.2017
13:45
МФК Корнич - ФК Варатик 1 : 2 29.01.2017
14:30
"Opel" П`ядики - МФК Турка-2 6 : 3 29.01.2017
15:15
"Нива" Джурків - ФК Королівка-Корнич 0 : 5 11.06.2017
16:00
ФК Сопів - "Прут" Семаківці 1 : 1 11.06.2017
16:00
ФК Хлібичин - "Спартак" Струпків 2 : 5 11.06.2017
16:00
"Сокіл" Коршів - "Княгинин" Підгайчики 1 : 1 11.06.2017
16:00
FC Skiff (Черемхів) - "Метеор" Жукотин 0 : 1 11.06.2017
16:00
ФК Мишин - "Підгір'я" Іванівці 3 : 0 11.06.2017
16:00
"Ювента" Л.Слобідка - ФК Молодятин 3 : 2 11.06.2017
16:00
"Прут" Воскресинці - "Довбушівець" 2 : 0 11.06.2017
16:00
ДФК Фурнітура - "Прометей" Матеївці 1 : 1 11.06.2017
16:00
ФК Отинія - ФК Голосків 4 : 0 11.06.2017
16:00
КДЮСШ Коломия (1) - "Покуття-ДЮФЛ" Коломия 5 : 0 10.01.2018
14:00
КДЮСШ Коломия (1) - Коршів ДЮФЛ 3 : 0 10.01.2018
14:00
Печеніжин ДЮФЛ - Турка ДЮФЛ 1 : 1 10.01.2018
14:00
Коршів ДЮФЛ - "Покуття-ДЮФЛ" Коломия 0 : 3 10.01.2018
14:00
КДЮСШ Коломия (2) - Турка ДЮФЛ 1 : 2 10.01.2018
14:00
Печеніжин ДЮФЛ - КДЮСШ Коломия (2) 4 : 1 10.01.2018
14:00
ФК Молодятин - Виноград 4 : 2 13.01.2018
10:00
"Єдність" Балинці - МФК "Прометей" Матеївці 0 : 5 13.01.2018
10:30
Виноград - ФК Молодятин 2 : 2 13.01.2018
11:00
МФК "Прометей" Матеївці - "Єдність" Балинці 2 : 1 13.01.2018
11:30
МФК Корнич - ФК Хлібичин 1 : 1 13.01.2018
12:00
"Алмаз" - FC Skiff (Черемхів) 0 : 1 13.01.2018
12:30
ФК Хлібичин - МФК Корнич 1 : 2 13.01.2018
13:00
FC Skiff (Черемхів) - "Алмаз" 0 : 1 13.01.2018
13:30
"Княгинин" Підгайчики - "Вовки" Коломия 1 : 2 13.01.2018
14:00
"Пора" Коломия - "Сокіл" Коршів 4 : 6 13.01.2018
14:30
"Вовки" Коломия - "Княгинин" Підгайчики 7 : 0 13.01.2018
15:00
"Сокіл" Коршів - "Пора" Коломия 0 : 5 13.01.2018
15:30
"Легенда" Отинія - FC Energy 2 : 0 18.01.2018
10:00
"Нива" М.Кам`янка - Євромікс 1 : 3 18.01.2018
10:00
МФК "Спарта" Голосків - Політех 1 : 3 18.01.2018
10:00
Політех - МФК "Спарта" Голосків 2 : 2 18.01.2018
10:00
Синівір - "Покуття" В.Вербіж 1 : 2 18.01.2018
10:00
FC Energy - "Легенда" Отинія 2 : 1 18.01.2018
10:00
МФК Дворище - ФК Гвіздець 2 : 5 18.01.2018
10:00
Пядики - Венера 7 : 0 18.01.2018
10:00
"Покуття" В.Вербіж - Синівір 2 : 1 18.01.2018
10:00
Євромікс - "Нива" М.Кам`янка 1 : 0 18.01.2018
10:00
Венера - Пядики 0 : 6 18.01.2018
10:00
ФК Гвіздець - МФК Дворище 4 : 3 18.01.2018
10:00
МФК Турка-2 - "Метеор" Жукотин 1 : 3 28.01.2018
00:00
ФК Варатик - "Іскра" Богородичин 2 : 4 28.01.2018
00:00
"Іскра" Богородичин - ФК Варатик 6 : 3 28.01.2018
10:20
"Метеор" Жукотин - МФК Турка-2 5 : 4 28.01.2018
11:00
"Ювента" Л.Слобідка - "Кремінь" Пістинь 1 : 1 28.01.2018
11:40
МФК Печеніжин - ДФК Фурнітура 0 : 5 28.01.2018
12:20
"Кремінь" Пістинь - "Ювента" Л.Слобідка 5 : 0 28.01.2018
13:00
ДФК Фурнітура - МФК Печеніжин 3 : 0 28.01.2018
13:40
ФК Турка - МФК Лісовичок - Стрічка 1 : 4 28.01.2018
14:20
"Opel" П`ядики - "Joker" Заболотів 4 : 1 28.01.2018
15:00
МФК Лісовичок - Стрічка - ФК Турка 2 : 3 28.01.2018
15:40
"Joker" Заболотів - "Opel" П`ядики 3 : 2 28.01.2018
16:20
Венера - ФК Мишин 4 : 1 20.01.2019
10:00
ФК Молодятин - "Прут" Семаківці 3 : 2 20.01.2019
10:00
"Агро-Дует" В.Камянка - FC Skiff (Черемхів) 0 : 5 20.01.2019
10:00
Ветерани 40+ - ФК Хлібичин 1 : 1 20.01.2019
10:00
FC Skiff (Черемхів) - "Агро-Дует" В.Камянка 5 : 0 20.01.2019
10:00
Рунгури - МФК Коршів 0 : 1 20.01.2019
10:00
МФК Коршів - Рунгури 1 : 0 20.01.2019
10:00
Семаківці-2 - Надія 3 : 4 20.01.2019
10:00
ФК Мишин - Венера 3 : 4 20.01.2019
10:00
ФК Хлібичин - Ветерани 40+ 1 : 2 20.01.2019
10:00
"Прут" Семаківці - ФК Молодятин 2 : 3 20.01.2019
10:00
Надія - Семаківці-2 4 : 1 20.01.2019
10:00
Мфк Матеївці - ФК Отинія 4 : 3 26.01.2019
10:00
МФК Корнич - "Пора" Коломия 4 : 1 26.01.2019
10:00
ФК Гвіздець - "Вовки" Коломия 1 : 2 26.01.2019
10:00
"Нива" М.Кам`янка - ФК Варатик 1 : 3 26.01.2019
10:00
ФК Варатик - "Нива" М.Кам`янка 1 : 0 26.01.2019
10:00
Політех - Євромікс 0 : 4 26.01.2019
10:00
"Пора" Коломия - МФК Корнич 0 : 2 26.01.2019
10:00
ФК Отинія - Мфк Матеївці 2 : 2 26.01.2019
10:00
Пядики - "Ювента" Л.Слобідка 5 : 0 26.01.2019
10:00
"Вовки" Коломия - ФК Гвіздець 2 : 2 26.01.2019
10:00
Євромікс - Політех 9 : 1 26.01.2019
10:00
"Ювента" Л.Слобідка - Пядики 1 : 8 26.01.2019
10:00
Синівір - МФК Лісовичок - Стрічка 2 : 5 27.01.2019
10:00
"Іскра" Богородичин - ФК Турка 1 : 4 27.01.2019
10:30
МФК Лісовичок - Стрічка - Синівір 2 : 1 27.01.2019
11:00
ФК Турка - "Іскра" Богородичин 4 : 1 27.01.2019
11:30
ФК Голосків - FC Energy 1 : 3 27.01.2019
12:00
МФК Печеніжин - МФК Турка-2 4 : 1 27.01.2019
12:30
FC Energy - ФК Голосків 4 : 3 27.01.2019
13:00
МФК Турка-2 - МФК Печеніжин 3 : 4 27.01.2019
13:30
"Joker" Заболотів - "Покуття" В.Вербіж 2 : 2 27.01.2019
14:00
ДФК Фурнітура - "Метеор" Жукотин 2 : 1 27.01.2019
14:30
"Покуття" В.Вербіж - "Joker" Заболотів 5 : 0 27.01.2019
15:00
"Метеор" Жукотин - ДФК Фурнітура 2 : 1 27.01.2019
15:30
Пядики 35+ - Мишин 35+ 3 : 0 06.11.2019
10:00
Печеніжин 35+ - Коршів 35+ : 06.11.2019
10:00
Л.Хлібичин 35+ - Отинія 35+ 1 : 0 06.11.2019
10:00
Тур 8 - 02 червня 2013 (Неділя) Результат Дата
ФК Сопів - ФК Голосків 2 : 1 01.06.2013
16:30
Діброва - FC Skiff (Черемхів) 1 : 0 02.06.2013
16:30
ФК Королівка-Корнич - "Нива" Джурків 2 : 2 02.06.2013
16:30
ФК Ценява - ФСК "Коваль" 1 : 1 02.06.2013
16:30
"Довбушівець" - "Княгинин" Підгайчики + : - 02.06.2013
16:30
"Прометей" Матеївці - "Ювента" Л.Слобідка 3 : 1 02.06.2013
16:30
"Пора" Коломия - МФК Лісовичок - Стрічка 2 : 2 19.01.2014
16:00
"Joker-2" Заболотів - ФК Гвіздець 0 : 1 19.01.2014
16:00
ФК Гвіздець - МФК Турка-2 2 : 1 19.01.2014
16:00
МФК Турка-2 - "Joker-2" Заболотів 1 : 3 19.01.2014
16:00
"Ювента" Л.Слобідка - "Пора" Коломия 4 : 3 19.01.2014
16:00
"Ювента" Л.Слобідка - МФК Лісовичок - Стрічка 2 : 2 19.01.2014
16:00
ДФК Фурнітура - "Метеор" Жукотин 1 : 5 01.02.2014
16:00
"Joker" Заболотів - МФК Отинія 8 : 1 01.02.2014
16:00
ФК Сопів - "Кремінь" Пістинь 6 : 1 01.02.2014
16:00
"Joker" Заболотів - "Метеор" Жукотин 5 : 5 01.02.2014
16:00
"Казка" Надвірна - "Кремінь" Пістинь 4 : 1 01.02.2014
16:00
МФК Отинія - ДФК Фурнітура 1 : 4 01.02.2014
16:00
Курінь-Пас - Ураган-2 : 28.12.2014
13:00
Ревера - Ураган-4 : 28.12.2014
13:00
Ельдорадо-Галицький двір - МФК Городенка : 28.12.2014
13:00
Епіцентр К10 - ДПС : 28.12.2014
13:00
"Прут" Воскресинці - МФК Печеніжин 1 : 4 18.01.2015
10:00
"Прут" Воскресинці - МФК Лісовичок - Стрічка 2 : 3 18.01.2015
10:30
МФК Лісовичок - Стрічка - МФК Печеніжин 2 : 0 18.01.2015
11:00
"Кремінь" Пістинь - "Метеор" Жукотин 0 : 6 01.02.2015
10:00
ДФК Фурнітура - "Joker" Заболотів 1 : 5 01.02.2015
10:30
"Казка" Надвірна - ФК Турка 1 : 2 01.02.2015
11:00
"Кремінь" Пістинь - "Joker-2" Заболотів + : - 01.02.2015
11:30
ФК Гвіздець - "Метеор" Жукотин 3 : 3 01.02.2015
12:00
ДФК Фурнітура - ФК Турка 0 : 5 01.02.2015
12:30
"Казка" Надвірна - "Joker" Заболотів 1 : 3 01.02.2015
13:00
"Joker-2" Заболотів - ФК Гвіздець 1 : 1 01.02.2015
13:30
"Гуцульщина" - "Галичина" Івано-Франківськ : 24.05.2015
16:00
"Карпати" Брошнів-Осада - "Карпати" Коломия : 24.05.2015
16:00
ФК Турка - "Дністер" Галич : 24.05.2015
16:00
"Пробій" Городенка - "Тепловик-ДЮСШ3" : 24.05.2015
16:00
ФК "Покуття-Євромодуль" - "Ніка" Івано-Франківськ : 24.05.2015
16:00
"Карпати" Болехів - "Оскар" Підгір`я : 24.05.2015
16:00
"Нафтовик" Долина - "Придністров`я" Тлумач : 24.05.2015
16:00
"Нива" М.Кам`янка - "Прометей" Матеївці 1 : 2 06.06.2015
17:00
ФК Сопів - ФК Угорники 1 : 3 07.06.2015
17:00
"Метеор" Жукотин - "Спартак" Струпків 2 : 0 07.06.2015
17:00
"Довбушівець" - "Княгинин" Підгайчики 3 : 2 07.06.2015
17:00
ФК Верхній Вербіж - "Прут" Воскресинці 1 : 0 07.06.2015
17:00
ДФК Фурнітура - ФК Хлібичин 1 : 2 07.06.2015
17:00
"Прут" Семаківці - "Сокіл" Коршів 1 : 1 07.06.2015
17:00
ФСК "Коваль" - "Підгір'я" Іванівці 1 : 2 13.06.2015
17:00
FC Skiff (Черемхів) - "Ювента" Л.Слобідка 5 : 0 14.06.2015
17:00
ФК Ценява - "Нива" Джурків 1 : 0 14.06.2015
17:00
"Ураган" Ворона - "Старт" Старий Гвіздець 1 : 3 14.06.2015
17:00
ФК Мала Кам'янка-2 - ФК Королівка-Корнич 5 : 1 14.06.2015
17:00
"Карпати" Спас - ФК Голосків 0 : 2 14.06.2015
17:00
ФК Торговиця - "Агро-Дует" В.Камянка 1 : 0 14.06.2015
17:00
"Карпати" Шешори - "Кремінь" Пістинь 1 : 1 30.01.2016
10:00
"Покуття" В.Вербіж - "Карпати" Шешори 3 : 4 30.01.2016
10:00
"Кремінь" Пістинь - "Покуття" В.Вербіж 2 : 2 30.01.2016
10:00
ФК Турка - МФК Лісовичок - Стрічка 4 : 3 07.02.2016
10:00
"Joker" Заболотів - "Opel" П`ядики 1 : 3 07.02.2016
10:00
МФК Корнич - "Joker-2" Заболотів 6 : 2 07.02.2016
10:00
МФК Отинія - "Joker-2" Заболотів - : + 07.02.2016
10:00
"Метеор" Жукотин - МФК Отинія + : - 07.02.2016
10:00
"Joker" Заболотів - МФК Лісовичок - Стрічка 3 : 2 07.02.2016
10:00
ФК Турка - "Opel" П`ядики 3 : 2 07.02.2016
10:00
МФК Корнич - "Метеор" Жукотин 7 : 2 07.02.2016
10:00
ФК Шепарівці - ФК Голосків 1 : 3 05.06.2016
17:00
ФК Мишин - "Нива" Джурків 5 : 0 05.06.2016
17:00
"Ювента" Л.Слобідка - ФК Ценява 0 : 2 05.06.2016
17:00
"Агро-Дует" В.Камянка - "Старт" Старий Гвіздець 2 : 8 05.06.2016
17:00
"Карпати" Спас - ФК Торговиця 4 : 1 05.06.2016
17:00
"Княгинин" Підгайчики - ФК Королівка-Корнич 2 : 1 05.06.2016
17:00
"Сокіл" Коршів - ФК Сопів 3 : 3 12.06.2016
17:00
FC Skiff (Черемхів) - "Прометей" Матеївці 1 : 1 12.06.2016
17:00
"Спартак" Струпків - ДФК Фурнітура 3 : 4 12.06.2016
17:00
ФК Хлібичин - "Довбушівець" 3 : 0 12.06.2016
17:00
"Метеор" Жукотин - ФК Угорники 0 : 0 12.06.2016
17:00
"Прут" Воскресинці - "Підгір'я" Іванівці 2 : 1 12.06.2016
17:00
"Іскра" Богородичин - Політех 4 : 3 14.01.2016
10:00
Політех - "Казка" Надвірна 1 : 2 14.01.2016
10:00
"Казка" Надвірна - "Іскра" Богородичин 3 : 2 14.01.2016
10:00
МФК Корнич - МФК Печеніжин 5 : 4 05.02.2017
10:00
"Метеор" Жукотин - ФК Турка 3 : 0 05.02.2017
10:45
ДФК Фурнітура - МФК Турка-2 4 : 2 05.02.2017
11:30
МФК Корнич - "Opel" П`ядики 1 : 5 05.02.2017
12:15
"Joker" Заболотів - МФК Печеніжин 5 : 2 05.02.2017
13:00
"Метеор" Жукотин - МФК Турка-2 5 : 1 05.02.2017
13:45
ДФК Фурнітура - ФК Турка 2 : 1 05.02.2017
14:30
"Opel" П`ядики - "Joker" Заболотів 3 : 1 05.02.2017
15:15
"Спартак" Струпків - ДФК Фурнітура 1 : 1 17.06.2017
18:00
"Підгір'я" Іванівці - "Нива" Джурків 4 : 1 18.06.2017
16:00
ФК Королівка-Корнич - ФК Отинія 0 : 3 18.06.2017
16:00
ФК Голосків - "Сокіл" Коршів 1 : 0 18.06.2017
16:00
Діброва - ФК Мишин 4 : 2 18.06.2017
16:00
"Княгинин" Підгайчики - "Ювента" Л.Слобідка 2 : 0 18.06.2017
16:00
"Прут" Семаківці - ФК Хлібичин 3 : 1 18.06.2017
17:00
"Прометей" Матеївці - FC Skiff (Черемхів) 7 : 0 18.06.2017
17:00
"Карпати" Спас - "Прут" Воскресинці 1 : 1 18.06.2017
17:00
"Довбушівець" - ФК Сопів 5 : 0 18.06.2017
17:00
КДЮСШ Коломия (1) - КДЮСШ Коломия (2) 11 : 2 11.01.2018
14:00
КДЮСШ Коломия (2) - Л.Хлібичин ДЮФЛ 1 : 6 11.01.2018
14:00
В.Камянка ДЮФЛ - "Покуття-ДЮФЛ" Коломия 1 : 3 11.01.2018
14:00
Гвіздець ДЮФЛ - В.Камянка ДЮФЛ 0 : 3 11.01.2018
14:00
КДЮСШ Коломия (1) - Гвіздець ДЮФЛ 3 : 0 11.01.2018
14:00
Л.Хлібичин ДЮФЛ - "Покуття-ДЮФЛ" Коломия 3 : 0 11.01.2018
14:00
"Княгинин" Підгайчики - "Сокіл" Коршів 2 : 3 20.01.2018
10:00
Виноград - "Алмаз" 0 : 3 20.01.2018
10:30
МФК "Прометей" Матеївці - "Сокіл" Коршів 2 : 2 20.01.2018
11:00
Виноград - "Княгинин" Підгайчики 2 : 2 20.01.2018
11:30
"Єдність" Балинці - "Алмаз" 0 : 3 20.01.2018
12:00
МФК "Прометей" Матеївці - ФК Молодятин 3 : 1 20.01.2018
12:30
"Вовки" Коломия - МФК Корнич 3 : 5 20.01.2018
13:00
"Пора" Коломия - ФК Молодятин 3 : 1 20.01.2018
13:30
"Єдність" Балинці - "Вовки" Коломия 0 : 6 20.01.2018
14:00
МФК Корнич - "Пора" Коломия 3 : 3 20.01.2018
14:30
Пядики - "Покуття" В.Вербіж 1 : 0 27.01.2018
10:00
"Легенда" Отинія - "Нива" М.Кам`янка 5 : 0 27.01.2018
10:30
Політех - "Покуття" В.Вербіж 1 : 3 27.01.2018
11:00
"Легенда" Отинія - Пядики 0 : 3 27.01.2018
11:30
МФК "Спарта" Голосків - "Нива" М.Кам`янка 3 : 6 27.01.2018
12:00
Політех - FC Energy 0 : 0 27.01.2018
12:30
Венера - МФК Дворище 3 : 0 27.01.2018
13:00
Синівір - FC Energy 1 : 1 27.01.2018
13:30
МФК "Спарта" Голосків - Венера 0 : 2 27.01.2018
14:00
МФК Дворище - Синівір 2 : 5 27.01.2018
14:30
ФК Турка - "Joker" Заболотів 4 : 1 04.02.2018
10:00
"Іскра" Богородичин - МФК Печеніжин 7 : 2 04.02.2018
10:40
"Метеор" Жукотин - "Joker" Заболотів 2 : 3 04.02.2018
11:20
"Іскра" Богородичин - ФК Турка 3 : 2 04.02.2018
12:00
МФК Турка-2 - МФК Печеніжин 0 : 2 04.02.2018
12:40
"Метеор" Жукотин - ФК Варатик 3 : 1 04.02.2018
13:20
МФК Лісовичок - Стрічка - "Ювента" Л.Слобідка 5 : 1 04.02.2018
14:00
"Opel" П`ядики - ФК Варатик 7 : 1 04.02.2018
14:40
МФК Турка-2 - МФК Лісовичок - Стрічка 0 : 4 04.02.2018
15:20
"Ювента" Л.Слобідка - "Opel" П`ядики 0 : 6 04.02.2018
16:00
"Агро-Дует" В.Камянка - ФК Молодятин 1 : 2 02.02.2019
10:00
"Прут" Семаківці - Семаківці-2 3 : 2 02.02.2019
10:00
ФК Хлібичин - Рунгури 5 : 0 02.02.2019
10:00
Ветерани 40+ - ФК Мишин 2 : 2 02.02.2019
10:00
Ветерани 40+ - "Прут" Семаківці 6 : 2 02.02.2019
10:00
МФК Коршів - FC Skiff (Черемхів) 2 : 4 02.02.2019
10:00
Семаківці-2 - МФК Коршів 3 : 1 02.02.2019
10:00
"Агро-Дует" В.Камянка - ФК Мишин 1 : 5 02.02.2019
10:00
ФК Хлібичин - FC Skiff (Черемхів) 3 : 1 02.02.2019
10:00
ФК Молодятин - Рунгури 5 : 0 02.02.2019
10:00
"Вовки" Коломия - Політех 2 : 1 03.02.2019
10:00
ФК Гвіздець - "Ювента" Л.Слобідка 6 : 0 03.02.2019
10:00
МФК Корнич - Пядики 1 : 0 03.02.2019
10:00
Пядики - ФК Отинія 5 : 1 03.02.2019
10:00
Мфк Матеївці - Політех 0 : 0 03.02.2019
10:00
Мфк Матеївці - ФК Варатик 0 : 2 03.02.2019
10:00
"Вовки" Коломия - "Нива" М.Кам`янка 2 : 0 03.02.2019
10:00
"Нива" М.Кам`янка - МФК Корнич 2 : 4 03.02.2019
10:00
ФК Гвіздець - ФК Отинія 3 : 2 03.02.2019
10:00
ФК Варатик - "Ювента" Л.Слобідка 1 : 1 03.02.2019
10:00
"Joker" Заболотів - "Метеор" Жукотин 3 : 0 09.02.2019
10:00
МФК Турка-2 - "Іскра" Богородичин 1 : 2 09.02.2019
10:30
МФК Лісовичок - Стрічка - "Метеор" Жукотин 1 : 1 09.02.2019
11:00
МФК Турка-2 - "Joker" Заболотів 4 : 5 09.02.2019
11:30
Синівір - "Іскра" Богородичин 1 : 3 09.02.2019
12:00
МФК Лісовичок - Стрічка - МФК Печеніжин 2 : 0 09.02.2019
12:30
"Покуття" В.Вербіж - ФК Голосків 9 : 3 09.02.2019
13:00
ДФК Фурнітура - МФК Печеніжин 8 : 1 09.02.2019
13:30
Синівір - "Покуття" В.Вербіж 1 : 7 09.02.2019
14:00
ФК Голосків - ДФК Фурнітура 1 : 9 09.02.2019
14:30
Тур: 8 - 02 червня 2013 (Неділя) Результат Дата
ФК Угорники - "Прут" Семаківці 2 : 4 02.06.2013
16:00
"Спартак" Струпків - ФК Шепарівці 7 : 0 02.06.2013
16:00
"Метеор" Жукотин - "Сокіл" Коршів 2 : 0 02.06.2013
16:00
"Підгір'я" Іванівці - "Прут" Воскресинці 1 : 3 02.06.2013
16:00
ДФК Фурнітура - ФК Хлібичин 0 : 0 02.06.2013
16:00
"Карпати" Спас - ФК Молодятин 2 : 1 02.06.2013
16:00
"Нива" М.Кам`янка - ФК Верхній Вербіж 1 : 2 02.06.2013
16:00
"Спартак" Струпків - "Карпати" Спас 2 : 1 01.06.2014
16:00
"Сокіл" Коршів - ФК Хлібичин 2 : 1 01.06.2014
16:00
"Нива" М.Кам`янка - "Прут" Семаківці 2 : 0 01.06.2014
16:00
ФК Угорники - "Прометей" Матеївці 4 : 1 01.06.2014
16:00
"Прут" Воскресинці - ДФК Фурнітура 2 : 3 01.06.2014
16:00
ФК Верхній Вербіж - "Метеор" Жукотин 2 : 4 01.06.2014
16:00
"Нива" Джурків - "Ювента" Л.Слобідка 1 : 4 08.06.2014
16:00
ФК Сопів - ФК Голосків 6 : 1 08.06.2014
16:00
"Княгинин" Підгайчики - "Підгір'я" Іванівці 3 : 2 08.06.2014
16:00
"Ураган" Ворона - FC Skiff (Черемхів) 0 : 2 08.06.2014
16:00
ФК Ценява - ФК Королівка-Корнич 4 : 3 08.06.2014
16:00
ФСК "Коваль" - "Агро-Дует" В.Камянка 1 : 3 08.06.2014
16:00
"Нафтовик" Долина - "Дністер" Галич 0 : 4 22.06.2014
17:00
ФК Перегінське - "Карпати" Коломия 2 : 0 22.06.2014
17:00
ФК Турка - "Придністров`я" Тлумач 2 : 2 22.06.2014
17:00
"Карпати" Брошнів-Осада - ФК "Покуття-Євромодуль" 6 : 0 22.06.2014
17:00
Тур: 9 - 09 червня 2013 (Неділя) Результат Дата
ФК Верхній Вербіж - "Метеор" Жукотин 1 : 1 09.06.2013
16:00
ФК Хлібичин - ФК Угорники 4 : 0 09.06.2013
16:00
ФК Молодятин - ДФК Фурнітура 5 : 1 09.06.2013
16:00
ФК Шепарівці - "Підгір'я" Іванівці 3 : 1 09.06.2013
16:00
"Прут" Семаківці - "Спартак" Струпків 1 : 1 09.06.2013
16:00
"Сокіл" Коршів - "Карпати" Спас 7 : 1 09.06.2013
16:00
"Прут" Воскресинці - "Нива" М.Кам`янка 2 : 1 09.06.2013
16:00
ДФК Фурнітура - ФК Угорники 2 : 1 08.06.2014
16:00
"Метеор" Жукотин - "Спартак" Струпків 0 : 1 08.06.2014
16:00
"Довбушівець" - "Прут" Воскресинці 4 : 0 08.06.2014
16:00
"Карпати" Спас - "Сокіл" Коршів 0 : 1 08.06.2014
16:00
"Прут" Семаківці - ФК Верхній Вербіж 2 : 3 08.06.2014
16:00
"Прометей" Матеївці - "Нива" М.Кам`янка 3 : 1 08.06.2014
16:00
"Ювента" Л.Слобідка - ФК Ценява 1 : 1 15.06.2014
16:00
FC Skiff (Черемхів) - ФСК "Коваль" 6 : 1 15.06.2014
16:00
ФК Королівка-Корнич - "Княгинин" Підгайчики 3 : 4 15.06.2014
16:00
"Агро-Дует" В.Камянка - ФК Сопів 4 : 2 15.06.2014
16:00
ФК Торговиця - "Ураган" Ворона 5 : 5 15.06.2014
16:00
ФК Голосків - "Нива" Джурків 2 : 1 15.06.2014
16:00
"Карпати" Коломия - "Ніка" Івано-Франківськ 3 : 1 29.06.2014
17:00
ФК "Калуш" - "Нафтовик" Долина 3 : 0 29.06.2014
17:00
"Дністер" Галич - ФК Перегінське 0 : 0 29.06.2014
17:00
"Придністров`я" Тлумач - "Карпати" Брошнів-Осада 1 : 0 29.06.2014
17:00
Тур 9 - 09 червня 2013 (Неділя) Результат Дата
"Ювента" Л.Слобідка - Діброва 2 : 0 09.06.2013
16:30
"Княгинин" Підгайчики - ФК Ценява 2 : 2 09.06.2013
16:30
ФК Голосків - "Прометей" Матеївці 1 : 3 09.06.2013
16:30
ФСК "Коваль" - ФК Королівка-Корнич 2 : 3 09.06.2013
16:30
"Агро-Дует" В.Камянка - ФК Сопів 7 : 2 09.06.2013
16:30
FC Skiff (Черемхів) - "Довбушівець" 3 : 1 09.06.2013
16:30
"Нива" Джурків - "Пора" Коломия 2 : 7 02.02.2014
16:00
МФК Печеніжин - "Нива" Джурків 6 : 2 02.02.2014
16:00
МФК Печеніжин - "Пора" Коломия 1 : 4 02.02.2014
16:00
ФК Турка - МФК Корнич 4 : 1 08.02.2014
16:00
"Казка" Надвірна - "Метеор" Жукотин 1 : 4 08.02.2014
16:00
ФК Сопів - МФК Отинія 4 : 1 08.02.2014
16:00
ФК Турка - "Кремінь" Пістинь 5 : 3 08.02.2014
16:00
"Казка" Надвірна - ФК Сопів 2 : 2 08.02.2014
16:00
"Метеор" Жукотин - МФК Отинія 5 : 1 08.02.2014
16:00
"Opel" П`ядики - "Прут" Воскресинці 11 : 1 25.01.2015
10:00
Надія - "Прут" Воскресинці 3 : 2 25.01.2015
10:30
"Opel" П`ядики - Надія 6 : 1 25.01.2015
11:00
"Казка" Надвірна - "Joker-2" Заболотів 3 : 0 08.02.2015
10:00
МФК Корнич - ФК Сопів 0 : 0 08.02.2015
10:30
"Joker" Заболотів - ФК Турка 4 : 2 08.02.2015
11:00
ДФК Фурнітура - "Казка" Надвірна 8 : 2 08.02.2015
11:30
"Метеор" Жукотин - "Joker-2" Заболотів 2 : 3 08.02.2015
12:00
МФК Корнич - "Joker" Заболотів 0 : 4 08.02.2015
12:30
ФК Сопів - ФК Турка 6 : 2 08.02.2015
13:00
ДФК Фурнітура - "Метеор" Жукотин + : - 08.02.2015
13:30
"Прометей" Матеївці - "Прут" Семаківці 0 : 4 14.06.2015
17:00
"Прут" Воскресинці - ФК Сопів 4 : 1 14.06.2015
17:00
"Княгинин" Підгайчики - ДФК Фурнітура 0 : 1 14.06.2015
17:00
"Спартак" Струпків - "Нива" М.Кам`янка 7 : 0 14.06.2015
17:00
ФК Угорники - "Довбушівець" 3 : 0 14.06.2015
17:00
ФК Хлібичин - "Метеор" Жукотин 0 : 2 14.06.2015
17:00
"Сокіл" Коршів - ФК Верхній Вербіж 5 : 3 14.06.2015
17:00
"Підгір'я" Іванівці - ФК Мала Кам'янка-2 3 : 2 21.06.2015
17:00
ФК Королівка-Корнич - ФК Ценява 1 : 0 21.06.2015
17:00
"Агро-Дует" В.Камянка - "Ураган" Ворона - : - 21.06.2015
17:00
"Старт" Старий Гвіздець - "Карпати" Спас 1 : 2 21.06.2015
17:00
ФК Голосків - FC Skiff (Черемхів) 0 : 1 21.06.2015
17:00
"Ювента" Л.Слобідка - ФСК "Коваль" 7 : 2 21.06.2015
17:00
"Нива" Джурків - ФК Торговиця 0 : 3 21.06.2015
17:00
ФК Варатик - "Торговиця" Гор. р-н 4 : 2 31.01.2016
10:00
Надія - ФК Варатик 4 : 4 31.01.2016
10:00
Надія - "Торговиця" Гор. р-н 5 : 3 31.01.2016
10:00
"Joker" Заболотів - ФК Турка 7 : 4 14.02.2016
10:00
"Opel" П`ядики - "Метеор" Жукотин 4 : 1 14.02.2016
10:00
"Opel" П`ядики - МФК Корнич 4 : 0 14.02.2016
10:00
ФК Турка - ДФК Фурнітура 2 : 3 14.02.2016
10:00
"Метеор" Жукотин - МФК Турка-2 4 : 0 14.02.2016
10:00
"Joker" Заболотів - "Joker-2" Заболотів 5 : 4 14.02.2016
10:00
"Joker-2" Заболотів - ДФК Фурнітура 2 : 3 14.02.2016
10:00
МФК Корнич - МФК Турка-2 6 : 3 14.02.2016
10:00
ФК Ценява - ФК Шепарівці 1 : 1 12.06.2016
17:00
ФК Королівка-Корнич - "Ювента" Л.Слобідка 4 : 1 12.06.2016
17:00
"Старт" Старий Гвіздець - ФК Мишин 3 : 0 12.06.2016
17:00
"Прут" Семаківці - "Княгинин" Підгайчики 1 : 0 12.06.2016
17:00
ФК Голосків - "Агро-Дует" В.Камянка 3 : 0 12.06.2016
17:00
"Нива" Джурків - "Карпати" Спас 1 : 0 12.06.2016
17:00
"Довбушівець" - "Сокіл" Коршів 3 : 2 18.06.2016
17:00
ФК Угорники - "Прут" Воскресинці 9 : 0 18.06.2016
17:00
FC Skiff (Черемхів) - "Підгір'я" Іванівці 2 : 4 19.06.2016
17:00
ФК Сопів - "Метеор" Жукотин 4 : 1 19.06.2016
17:00
ДФК Фурнітура - ФК Хлібичин 3 : 0 19.06.2016
17:00
"Прометей" Матеївці - "Спартак" Струпків 1 : 1 19.06.2016
17:00
Пядики - "Ювента" Л.Слобідка 2 : 1 21.01.2017
10:00
"Кремінь" Пістинь - Пядики 1 : 3 21.01.2017
10:00
"Ювента" Л.Слобідка - "Кремінь" Пістинь 0 : 2 21.01.2017
10:00
ДФК Фурнітура - "Opel" П`ядики 0 : 4 12.02.2017
10:00
ФК Варатик - МФК Лісовичок - Стрічка 1 : 2 12.02.2017
10:45
ФК Турка - МФК Турка-2 4 : 6 12.02.2017
11:30
"Метеор" Жукотин - ДФК Фурнітура 0 : 5 12.02.2017
12:15
МФК Печеніжин - "Opel" П`ядики 0 : 7 12.02.2017
13:00
ФК Варатик - ФК Турка 3 : 7 12.02.2017
13:45
МФК Лісовичок - Стрічка - МФК Турка-2 6 : 2 12.02.2017
14:30
"Метеор" Жукотин - МФК Печеніжин 1 : 2 12.02.2017
15:15
ФК Сопів - "Карпати" Спас 2 : 1 23.06.2017
18:00
"Ювента" Л.Слобідка - ФК Голосків 2 : 5 24.06.2017
16:00
"Сокіл" Коршів - ФК Королівка-Корнич 3 : 1 24.06.2017
16:00
ФК Хлібичин - "Довбушівець" 1 : 3 24.06.2017
18:00
"Нива" Джурків - Діброва 1 : 7 25.06.2017
16:00
ФК Молодятин - "Княгинин" Підгайчики 3 : 0 25.06.2017
16:00
ФК Отинія - "Підгір'я" Іванівці 1 : 2 25.06.2017
16:00
"Метеор" Жукотин - "Прометей" Матеївці 1 : 0 25.06.2017
17:00
FC Skiff (Черемхів) - "Спартак" Струпків 2 : 1 25.06.2017
17:00
ДФК Фурнітура - "Прут" Семаківці 2 : 0 12.07.2017
17:00
Гвіздець ДЮФЛ - ДЮСШ Косів 1 : 3 17.01.2018
14:00
Коршів ДЮФЛ - Гвіздець ДЮФЛ 3 : 0 17.01.2018
14:00
Печеніжин ДЮФЛ - Коршів ДЮФЛ 4 : 1 17.01.2018
14:00
"Покуття-ДЮФЛ" Коломия - Печеніжин ДЮФЛ 0 : 7 17.01.2018
14:00
Корнич ДЮФЛ - ДЮСШ Косів 1 : 2 17.01.2018
14:00
"Покуття-ДЮФЛ" Коломия - Корнич ДЮФЛ 0 : 1 17.01.2018
14:00
Виноград - МФК Корнич 2 : 4 03.02.2018
10:00
"Алмаз" - "Сокіл" Коршів 4 : 0 03.02.2018
10:30
Виноград - МФК "Прометей" Матеївці 3 : 4 03.02.2018
11:00
"Алмаз" - МФК Корнич 0 : 2 03.02.2018
11:30
"Сокіл" Коршів - "Єдність" Балинці 12 : 1 03.02.2018
12:00
МФК "Прометей" Матеївці - ФК Хлібичин 4 : 3 03.02.2018
12:30
ФК Молодятин - FC Skiff (Черемхів) 3 : 0 03.02.2018
13:00
"Княгинин" Підгайчики - "Єдність" Балинці 2 : 0 03.02.2018
13:30
ФК Молодятин - ФК Хлібичин 2 : 0 03.02.2018
14:00
FC Skiff (Черемхів) - "Княгинин" Підгайчики 3 : 2 03.02.2018
14:30
FC Energy - ФК Гвіздець 4 : 3 10.02.2018
10:00
"Покуття" В.Вербіж - МФК "Спарта" Голосків 7 : 1 10.02.2018
10:00
Політех - ФК Гвіздець 1 : 5 10.02.2018
10:00
"Нива" М.Кам`янка - "Покуття" В.Вербіж 4 : 3 10.02.2018
10:00
"Легенда" Отинія - МФК Дворище 5 : 0 10.02.2018
10:00
Євромікс - Пядики 1 : 2 10.02.2018
10:00
FC Energy - Євромікс 3 : 6 10.02.2018
10:00
"Легенда" Отинія - Політех 2 : 0 10.02.2018
10:00
Пядики - МФК "Спарта" Голосків 4 : 0 10.02.2018
10:00
"Нива" М.Кам`янка - МФК Дворище 5 : 0 10.02.2018
10:00
"Іскра" Богородичин - "Ювента" Л.Слобідка 1 : 1 11.02.2018
10:00
МФК Печеніжин - "Joker" Заболотів 4 : 3 11.02.2018
10:40
"Іскра" Богородичин - "Метеор" Жукотин 1 : 4 11.02.2018
11:20
МФК Печеніжин - "Ювента" Л.Слобідка 2 : 2 11.02.2018
12:00
"Joker" Заболотів - МФК Турка-2 5 : 0 11.02.2018
12:40
"Метеор" Жукотин - "Кремінь" Пістинь 1 : 1 11.02.2018
13:20
ФК Варатик - ДФК Фурнітура 0 : 10 11.02.2018
14:00
ФК Турка - МФК Турка-2 5 : 2 11.02.2018
14:40
ФК Варатик - "Кремінь" Пістинь 1 : 7 11.02.2018
15:20
ДФК Фурнітура - ФК Турка 3 : 1 11.02.2018
16:00
ФК Молодятин - Ветерани 40+ 1 : 2 10.02.2019
10:00
ФК Хлібичин - Надія 4 : 0 10.02.2019
10:00
Рунгури - Ветерани 40+ 0 : 3 10.02.2019
10:00
Венера - ФК Молодятин 0 : 4 10.02.2019
10:00
"Агро-Дует" В.Камянка - Семаківці-2 0 : 5 10.02.2019
10:00
ФК Мишин - Рунгури 1 : 2 10.02.2019
10:00
"Агро-Дует" В.Камянка - ФК Хлібичин 0 : 5 10.02.2019
10:00
ФК Мишин - Семаківці-2 0 : 8 10.02.2019
10:00
FC Skiff (Черемхів) - Надія 3 : 2 10.02.2019
10:00
FC Skiff (Черемхів) - Венера 3 : 0 10.02.2019
10:00
Мфк Матеївці - МФК Корнич 1 : 4 16.02.2019
10:00
Політех - "Ювента" Л.Слобідка 3 : 0 16.02.2019
10:30
Мфк Матеївці - ФК Гвіздець 4 : 4 16.02.2019
11:00
Політех - МФК Корнич 2 : 5 16.02.2019
11:30
"Ювента" Л.Слобідка - "Вовки" Коломия 1 : 4 16.02.2019
12:00
ФК Гвіздець - "Пора" Коломия 3 : 2 16.02.2019
12:30
ФК Отинія - Євромікс 0 : 5 16.02.2019
13:00
ФК Варатик - "Вовки" Коломия 1 : 2 16.02.2019
13:30
ФК Отинія - "Пора" Коломия 3 : 2 16.02.2019
14:00
Євромікс - ФК Варатик 11 : 3 16.02.2019
14:30
МФК Турка-2 - ФК Голосків 4 : 0 17.02.2019
10:00
"Іскра" Богородичин - "Метеор" Жукотин 1 : 2 17.02.2019
10:30
МФК Турка-2 - МФК Лісовичок - Стрічка 2 : 10 17.02.2019
11:00
"Іскра" Богородичин - ФК Голосків 6 : 2 17.02.2019
11:30
"Метеор" Жукотин - Синівір 2 : 1 17.02.2019
12:00
МФК Лісовичок - Стрічка - FC Energy 5 : 1 17.02.2019
12:30
МФК Печеніжин - ФК Турка 2 : 5 17.02.2019
13:00
"Joker" Заболотів - Синівір 0 : 2 17.02.2019
13:30
МФК Печеніжин - FC Energy 1 : 2 17.02.2019
14:00
ФК Турка - "Joker" Заболотів 3 : 2 17.02.2019
14:30
Тур 10 - 16 червня 2013 (Неділя) Результат Дата
ФК Сопів - "Нива" Джурків 2 : 2 15.06.2013
16:30
ФК Королівка-Корнич - "Княгинин" Підгайчики 2 : 1 16.06.2013
16:30
Діброва - ФК Голосків 3 : 1 16.06.2013
16:30
FC Skiff (Черемхів) - "Ювента" Л.Слобідка 0 : 2 16.06.2013
16:30
"Довбушівець" - ФК Ценява 3 : 0 16.06.2013
16:30
"Прометей" Матеївці - "Агро-Дует" В.Камянка 3 : 3 16.06.2013
16:30
"Ювента" Л.Слобідка - "Сокіл" Коршів 2 : 1 09.02.2014
16:00
"Сокіл" Коршів - "Князь" Отинія 1 : 1 09.02.2014
16:00
"Ювента" Л.Слобідка - "Князь" Отинія 2 : 2 09.02.2014
16:00
"Метеор" Жукотин - ФК Сопів 6 : 3 15.02.2014
16:00
ФК Турка - ДФК Фурнітура 2 : 1 15.02.2014
16:00
"Метеор" Жукотин - "Кремінь" Пістинь 4 : 1 15.02.2014
16:00
ФК Турка - "Казка" Надвірна 7 : 5 15.02.2014
16:00
МФК Корнич - ДФК Фурнітура 5 : 2 15.02.2014
16:00
ФК Сопів - "Joker" Заболотів 6 : 4 15.02.2014
16:00
"Joker" Заболотів - "Кремінь" Пістинь 2 : 1 15.02.2014
16:00
МФК Корнич - "Казка" Надвірна 8 : 3 15.02.2014
16:00
ФК Хлібичин - Game Over 4 : 0 07.02.2015
10:00
ФК Хлібичин - МФК Лісовичок - Стрічка 2 : 1 07.02.2015
10:30
МФК Лісовичок - Стрічка - Game Over 1 : 1 07.02.2015
11:00
"Метеор" Жукотин - "Казка" Надвірна + : - 22.02.2015
10:00
ФК Сопів - ДФК Фурнітура 2 : 0 22.02.2015
10:30
МФК Корнич - ФК Гвіздець 7 : 4 22.02.2015
11:00
"Казка" Надвірна - "Кремінь" Пістинь - : + 22.02.2015
11:30
"Метеор" Жукотин - "Joker" Заболотів 0 : 4 22.02.2015
12:00
ФК Сопів - ФК Гвіздець 3 : 2 22.02.2015
12:30
МФК Корнич - ДФК Фурнітура 7 : 1 22.02.2015
13:00
"Кремінь" Пістинь - "Joker" Заболотів 2 : 4 22.02.2015
13:30
ДФК Фурнітура - ФК Угорники 2 : 2 20.06.2015
17:00
"Метеор" Жукотин - "Княгинин" Підгайчики 3 : 1 21.06.2015
17:00
"Довбушівець" - "Прут" Воскресинці 2 : 1 21.06.2015
17:00
"Спартак" Струпків - ФК Хлібичин 4 : 1 21.06.2015
17:00
ФК Сопів - "Сокіл" Коршів 2 : 1 21.06.2015
17:00
"Нива" М.Кам`янка - "Прут" Семаківці 3 : 0 21.06.2015
17:00
ФК Верхній Вербіж - "Прометей" Матеївці 1 : 0 21.06.2015
17:00
ФК Торговиця - ФК Королівка-Корнич - : + 28.06.2015
17:00
"Ювента" Л.Слобідка - ФК Голосків 1 : 0 28.06.2015
17:00
ФК Ценява - "Підгір'я" Іванівці 1 : 1 28.06.2015
17:00
"Карпати" Спас - "Агро-Дует" В.Камянка 8 : 0 28.06.2015
17:00
ФСК "Коваль" - ФК Мала Кам'янка-2 6 : 3 28.06.2015
17:00
"Ураган" Ворона - "Нива" Джурків 3 : 4 28.06.2015
17:00
FC Skiff (Черемхів) - "Старт" Старий Гвіздець 5 : 1 28.06.2015
17:00
ФК Варатик - "Казка" Надвірна 4 : 6 06.02.2016
10:00
ФК Хлібичин - Політех 2 : 2 06.02.2016
10:00
"Карпати" Шешори - ФК Хлібичин 4 : 2 06.02.2016
10:00
"Казка" Надвірна - "Кремінь" Пістинь 0 : 4 06.02.2016
10:00
Політех - "Карпати" Шешори 1 : 6 06.02.2016
10:00
"Кремінь" Пістинь - ФК Варатик 3 : 0 06.02.2016
10:00
"Opel" П`ядики - "Joker-2" Заболотів 6 : 1 21.02.2016
10:00
МФК Отинія - МФК Турка-2 - : + 21.02.2016
10:00
МФК Турка-2 - МФК Лісовичок - Стрічка 6 : 6 21.02.2016
10:00
МФК Отинія - МФК Корнич - : + 21.02.2016
10:00
"Метеор" Жукотин - "Joker-2" Заболотів 7 : 0 21.02.2016
10:00
"Метеор" Жукотин - ДФК Фурнітура 1 : 1 21.02.2016
10:00
МФК Лісовичок - Стрічка - МФК Корнич 1 : 2 21.02.2016
10:00
"Opel" П`ядики - ДФК Фурнітура 7 : 2 21.02.2016
10:00
ФК Шепарівці - ФК Королівка-Корнич 0 : 3 19.06.2016
17:00
"Ювента" Л.Слобідка - "Прут" Семаківці 0 : 1 19.06.2016
17:00
ФК Мишин - ФК Голосків 1 : 1 19.06.2016
17:00
ФК Торговиця - "Нива" Джурків 1 : 2 19.06.2016
17:00
"Агро-Дует" В.Камянка - ФК Ценява 3 : 1 19.06.2016
17:00
"Карпати" Спас - "Старт" Старий Гвіздець 0 : 1 19.06.2016
17:00
FC Skiff (Черемхів) - ФК Угорники 0 : 5 26.06.2016
17:00
ФК Хлібичин - "Прометей" Матеївці 0 : 3 26.06.2016
17:00
"Метеор" Жукотин - "Прут" Воскресинці 3 : 0 26.06.2016
17:00
"Спартак" Струпків - "Підгір'я" Іванівці 9 : 0 26.06.2016
17:00
"Сокіл" Коршів - ДФК Фурнітура 0 : 2 26.06.2016
17:00
ФК Сопів - "Довбушівець" 5 : 2 26.06.2016
17:00
МФК Печеніжин - ДФК Фурнітура 2 : 2 19.02.2017
10:00
МФК Лісовичок - Стрічка - "Метеор" Жукотин 1 : 6 19.02.2017
10:45
ФК Варатик - "Joker" Заболотів 3 : 2 19.02.2017
11:30
ДФК Фурнітура - МФК Корнич 6 : 2 19.02.2017
12:15
МФК Печеніжин - ФК Турка 1 : 5 19.02.2017
13:00
МФК Лісовичок - Стрічка - "Joker" Заболотів 1 : 3 19.02.2017
13:45
ФК Варатик - "Метеор" Жукотин 2 : 1 19.02.2017
14:30
МФК Корнич - ФК Турка 5 : 5 19.02.2017
15:15
Діброва - ФК Отинія 1 : 1 01.07.2017
16:00
"Підгір'я" Іванівці - "Сокіл" Коршів 1 : 2 01.07.2017
16:00
"Довбушівець" - ДФК Фурнітура 2 : 0 01.07.2017
18:00
"Прут" Семаківці - FC Skiff (Черемхів) 4 : 1 01.07.2017
18:00
ФК Королівка-Корнич - "Ювента" Л.Слобідка 3 : 3 02.07.2017
16:00
ФК Мишин - "Нива" Джурків 3 : 0 02.07.2017
16:00
ФК Голосків - ФК Молодятин 2 : 0 02.07.2017
16:00
"Прут" Воскресинці - ФК Сопів 5 : 0 02.07.2017
17:00
"Карпати" Спас - ФК Хлібичин 4 : 0 02.07.2017
17:00
"Спартак" Струпків - "Метеор" Жукотин 1 : 2 02.07.2017
17:00
Л.Хлібичин ДЮФЛ - Воскресинці ДЮФЛ 4 : 0 25.01.2018
14:00
КДЮСШ Коломия (2) - В.Камянка ДЮФЛ 0 : 3 25.01.2018
14:00
Турка ДЮФЛ - КДЮСШ Коломия (1) 0 : 0 25.01.2018
14:00
Воскресинці ДЮФЛ - КДЮСШ Коломия (2) 2 : 1 25.01.2018
14:00
КДЮСШ Коломия (1) - Л.Хлібичин ДЮФЛ 2 : 2 25.01.2018
14:00
Турка ДЮФЛ - В.Камянка ДЮФЛ 7 : 2 25.01.2018
14:00
"Сокіл" Коршів - ФК Хлібичин 3 : 3 17.02.2018
10:00
ФК Хлібичин - Виноград 7 : 1 17.02.2018
10:00
МФК Корнич - ФК Молодятин 1 : 2 17.02.2018
10:00
"Пора" Коломия - Виноград 7 : 2 17.02.2018
10:00
"Сокіл" Коршів - МФК Корнич 3 : 1 17.02.2018
10:00
"Єдність" Балинці - FC Skiff (Черемхів) 2 : 1 17.02.2018
10:00
"Пора" Коломия - "Єдність" Балинці 7 : 0 17.02.2018
10:00
"Вовки" Коломия - МФК "Прометей" Матеївці 1 : 1 17.02.2018
10:00
МФК "Прометей" Матеївці - FC Skiff (Черемхів) 5 : 1 17.02.2018
10:00
ФК Молодятин - "Вовки" Коломия 1 : 3 17.02.2018
10:00
МФК Турка-2 - ДФК Фурнітура 1 : 7 18.02.2018
10:00
"Opel" П`ядики - "Іскра" Богородичин 2 : 1 18.02.2018
10:40
"Метеор" Жукотин - ДФК Фурнітура 2 : 5 18.02.2018
11:20
"Opel" П`ядики - МФК Турка-2 5 : 2 18.02.2018
12:00
"Кремінь" Пістинь - "Іскра" Богородичин 2 : 1 18.02.2018
12:40
МФК Лісовичок - Стрічка - "Метеор" Жукотин 3 : 4 18.02.2018
13:20
"Ювента" Л.Слобідка - ФК Варатик 0 : 2 18.02.2018
14:00
"Joker" Заболотів - "Кремінь" Пістинь 2 : 4 18.02.2018
14:40
ФК Варатик - МФК Лісовичок - Стрічка 0 : 1 18.02.2018
15:20
"Joker" Заболотів - "Ювента" Л.Слобідка 3 : 2 18.02.2018
16:00
МФК "Спарта" Голосків - Євромікс 0 : 3 24.02.2018
10:00
Синівір - "Легенда" Отинія 6 : 3 24.02.2018
10:30
Політех - Євромікс 1 : 3 24.02.2018
11:00
Синівір - МФК "Спарта" Голосків 5 : 0 24.02.2018
11:30
ФК Гвіздець - "Легенда" Отинія 2 : 1 24.02.2018
12:00
Венера - Політех 1 : 3 24.02.2018
12:30
МФК Дворище - FC Energy 3 : 5 24.02.2018
13:00
"Покуття" В.Вербіж - ФК Гвіздець 4 : 1 24.02.2018
13:30
FC Energy - Венера 6 : 2 24.02.2018
14:00
"Покуття" В.Вербіж - МФК Дворище 4 : 1 24.02.2018
14:30
МФК Коршів - "Агро-Дует" В.Камянка 5 : 0 23.02.2019
00:00
Надія - "Агро-Дует" В.Камянка 5 : 0 23.02.2019
00:00
Ветерани 40+ - Венера 3 : 0 23.02.2019
12:00
ФК Хлібичин - Венера 4 : 0 23.02.2019
12:40
МФК Коршів - Ветерани 40+ 0 : 1 23.02.2019
13:10
"Прут" Семаківці - ФК Хлібичин 2 : 3 23.02.2019
13:40
Семаківці-2 - FC Skiff (Черемхів) 1 : 4 23.02.2019
14:10
Рунгури - Надія 2 : 5 23.02.2019
14:40
FC Skiff (Черемхів) - "Прут" Семаківці 5 : 0 23.02.2019
15:10
Рунгури - Семаківці-2 4 : 1 23.02.2019
15:40
ФК Отинія - "Нива" М.Кам`янка 4 : 5 24.02.2019
10:00
"Вовки" Коломия - Євромікс 3 : 3 24.02.2019
10:00
Пядики - Мфк Матеївці 4 : 1 24.02.2019
10:00
МФК Корнич - ФК Отинія 5 : 0 24.02.2019
10:00
"Ювента" Л.Слобідка - "Пора" Коломия 2 : 1 24.02.2019
10:00
Пядики - "Вовки" Коломия 2 : 1 24.02.2019
10:00
ФК Гвіздець - Євромікс 1 : 6 24.02.2019
10:00
"Нива" М.Кам`янка - ФК Гвіздець 5 : 4 24.02.2019
10:00
"Пора" Коломия - Мфк Матеївці 7 : 2 24.02.2019
10:00
"Ювента" Л.Слобідка - МФК Корнич 0 : 3 24.02.2019
10:00
Синівір - ФК Турка 1 : 5 02.03.2019
10:00
ДФК Фурнітура - МФК Турка-2 7 : 0 02.03.2019
10:30
МФК Лісовичок - Стрічка - ФК Турка 3 : 0 02.03.2019
11:00
ДФК Фурнітура - Синівір 3 : 0 02.03.2019
11:30
FC Energy - МФК Турка-2 8 : 0 02.03.2019
12:00
"Покуття" В.Вербіж - МФК Лісовичок - Стрічка 3 : 9 02.03.2019
12:30
ФК Голосків - МФК Печеніжин 0 : 5 02.03.2019
13:00
"Метеор" Жукотин - FC Energy 7 : 2 02.03.2019
13:30
МФК Печеніжин - "Покуття" В.Вербіж 1 : 3 02.03.2019
14:00
"Метеор" Жукотин - ФК Голосків 5 : 0 02.03.2019
14:30
Тур: 10 - 16 червня 2013 (Неділя) Результат Дата
"Спартак" Струпків - ФК Хлібичин 3 : 1 16.06.2013
16:00
ФК Угорники - ФК Молодятин 4 : 0 16.06.2013
16:00
"Карпати" Спас - ФК Верхній Вербіж 1 : 2 16.06.2013
16:00
"Нива" М.Кам`янка - "Метеор" Жукотин 0 : 1 16.06.2013
16:00
"Підгір'я" Іванівці - "Прут" Семаківці 0 : 0 16.06.2013
16:00
"Прут" Воскресинці - ФК Шепарівці 2 : 0 16.06.2013
16:00
ДФК Фурнітура - "Сокіл" Коршів 2 : 1 16.06.2013
16:00
ФК Верхній Вербіж - "Прометей" Матеївці 2 : 5 15.06.2014
16:00
"Нива" М.Кам`янка - ДФК Фурнітура 3 : 2 15.06.2014
16:00
"Карпати" Спас - "Метеор" Жукотин 1 : 3 15.06.2014
16:00
ФК Угорники - "Довбушівець" 2 : 0 15.06.2014
16:00
"Прут" Воскресинці - ФК Хлібичин 5 : 2 15.06.2014
16:00
"Спартак" Струпків - "Прут" Семаківці 3 : 2 15.06.2014
16:00
ФК Сопів - FC Skiff (Черемхів) 6 : 1 22.06.2014
16:00
"Підгір'я" Іванівці - ФК Королівка-Корнич 3 : 1 22.06.2014
16:00
"Нива" Джурків - "Агро-Дует" В.Камянка 1 : 1 22.06.2014
16:00
"Княгинин" Підгайчики - "Ювента" Л.Слобідка 4 : 3 22.06.2014
16:00
ФК Ценява - ФК Голосків 2 : 1 22.06.2014
16:00
ФСК "Коваль" - ФК Торговиця 3 : 2 22.06.2014
16:00
ФК "Покуття-Євромодуль" - "Придністров`я" Тлумач 2 : 2 03.08.2014
17:00
"Ніка" Івано-Франківськ - "Дністер" Галич 1 : 3 03.08.2014
17:00
ФК Турка - "Карпати" Коломия 1 : 0 03.08.2014
17:00
ФК Перегінське - ФК "Калуш" 4 : 0 03.08.2014
17:00
Тур: 11 - 23 червня 2013 (Неділя) Результат Дата
"Сокіл" Коршів - ФК Угорники 7 : 0 23.06.2013
16:00
ФК Верхній Вербіж - ДФК Фурнітура 2 : 2 23.06.2013
16:00
ФК Хлібичин - "Підгір'я" Іванівці 6 : 0 23.06.2013
16:00
ФК Молодятин - "Спартак" Струпків 1 : 1 23.06.2013
16:00
"Метеор" Жукотин - "Карпати" Спас 1 : 0 23.06.2013
16:00
ФК Шепарівці - "Нива" М.Кам`янка 1 : 2 23.06.2013
16:00
"Прут" Семаківці - "Прут" Воскресинці 0 : 1 23.06.2013
16:00
ДФК Фурнітура - ФК Верхній Вербіж 0 : 4 22.06.2014
16:00
"Довбушівець" - "Нива" М.Кам`янка 2 : 2 22.06.2014
16:00
"Прут" Семаківці - "Карпати" Спас 3 : 2 22.06.2014
16:00
ФК Хлібичин - ФК Угорники 1 : 3 22.06.2014
16:00
"Прометей" Матеївці - "Спартак" Струпків 2 : 6 22.06.2014
16:00
"Метеор" Жукотин - "Сокіл" Коршів 3 : 4 22.06.2014
16:00
FC Skiff (Черемхів) - "Нива" Джурків 6 : 2 29.06.2014
16:00
"Агро-Дует" В.Камянка - ФК Ценява 2 : 1 29.06.2014
16:00
"Ураган" Ворона - ФСК "Коваль" 2 : 2 29.06.2014
16:00
ФК Голосків - "Княгинин" Підгайчики 0 : 1 29.06.2014
16:00
ФК Торговиця - ФК Сопів 1 : 2 29.06.2014
16:00
"Ювента" Л.Слобідка - "Підгір'я" Іванівці 0 : 2 29.06.2014
16:00
"Карпати" Коломия - "Карпати" Брошнів-Осада 3 : 2 10.08.2014
17:00
"Дністер" Галич - ФК Турка 2 : 0 10.08.2014
17:00
ФК "Калуш" - "Ніка" Івано-Франківськ 3 : 0 10.08.2014
17:00
"Нафтовик" Долина - ФК Перегінське 1 : 5 10.08.2014
17:00