string(2) "45" Календар - Шкільна ліга (Хлопці 5-6 класи) | Футбол Коломийщини

На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

UEFA Grow

Шкільна ліга (Хлопці 5-6 класи) - Календар матчів

Версія для друку
Група А
Група Г
Тур 2 - 07 жовтня 2019 (Понеділок) Результат Дата
Мишинська гімназія - Матеївецька гімназія 6 : 1 07.10.2019
10:00
Замулинецький ліцей - Дебеславцівська гімназія 0 : 2 07.10.2019
10:00
Тур 5 - 28 жовтня 2019 (Понеділок) Результат Дата
Замулинецький ліцей - Мишинська гімназія 0 : 9 28.10.2019
10:00
Матеївецька гімназія - Пилипівська гімназія 0 : 1 28.10.2019
10:00
Тур 6 - 05 листопада 2019 (Вівторок) Результат Дата
Замулинецький ліцей - Матеївецька гімназія 3 : 1 05.11.2019
10:00
Пилипівська гімназія - Дебеславцівська гімназія 0 : 4 05.11.2019
10:00
Тур 7 - 11 листопада 2019 (Понеділок) Результат Дата
Дебеславцівська гімназія - Замулинецький ліцей 7 : 1 11.11.2019
10:00
Матеївецька гімназія - Мишинська гімназія 0 : 10 11.11.2019
10:00
Тур 8 - 18 листопада 2019 (Понеділок) Результат Дата
Мишинська гімназія - Пилипівська гімназія 10 : 0 18.11.2019
10:00
Група В
Тур 1 - 02 жовтня 2019 (Середа) Результат Дата
Виноградський ліцей - Ліснохлібичинський ліцей 0 : 12 02.10.2019
10:00
Угорницька гімназія - Отинійській ліцей 0 : 4 02.10.2019
10:00
Тур 2 - 07 жовтня 2019 (Понеділок) Результат Дата
Струпківський ліцей - Угорницька гімназія 1 : 2 07.10.2019
10:00
Отинійській ліцей - Виноградський ліцей 13 : 1 07.10.2019
10:00
Тур 4 - 23 жовтня 2019 (Середа) Результат Дата
Отинійській ліцей - Ліснохлібичинський ліцей 4 : 1 23.10.2019
10:00
Виноградський ліцей - Струпківський ліцей 0 : 12 23.10.2019
10:00
Тур 5 - 28 жовтня 2019 (Понеділок) Результат Дата
Ліснохлібичинський ліцей - Угорницька гімназія 6 : 5 28.10.2019
10:00
Струпківський ліцей - Отинійській ліцей 1 : 4 28.10.2019
10:00
Тур 6 - 05 листопада 2019 (Вівторок) Результат Дата
Отинійській ліцей - Угорницька гімназія 3 : 2 05.11.2019
10:00
Ліснохлібичинський ліцей - Виноградський ліцей 5 : 0 05.11.2019
10:00
Тур 7 - 11 листопада 2019 (Понеділок) Результат Дата
Угорницька гімназія - Струпківський ліцей 1 : 1 11.11.2019
10:00
Виноградський ліцей - Отинійській ліцей 0 : 5 11.11.2019
10:00
Тур 8 - 18 листопада 2019 (Понеділок) Результат Дата
Струпківський ліцей - Ліснохлібичинський ліцей 4 : 0 18.11.2019
10:00
Група Б
Тур 1 - 02 жовтня 2019 (Середа) Результат Дата
П'ядицький ліцей - Турківський ліцей 1 : 2 02.10.2019
10:00
Великокам'янський ліцей - Підгайчиківський ліцей 2 : 2 02.10.2019
10:00
Тур 2 - 07 жовтня 2019 (Понеділок) Результат Дата
Турківський ліцей - Великокам'янський ліцей 1 : 2 07.10.2019
10:00
Джурківська гімназія - П'ядицький ліцей 0 : 3 07.10.2019
10:00
Тур 5 - 28 жовтня 2019 (Понеділок) Результат Дата
П'ядицький ліцей - Підгайчиківський ліцей 4 : 2 28.10.2019
10:00
Турківський ліцей - Джурківська гімназія 0 : 2 28.10.2019
10:00
Тур 6 - 05 листопада 2019 (Вівторок) Результат Дата
Підгайчиківський ліцей - Великокам'янський ліцей 1 : 5 05.11.2019
10:00
Турківський ліцей - П'ядицький ліцей 1 : 0 05.11.2019
10:00
Тур 7 - 11 листопада 2019 (Понеділок) Результат Дата
П'ядицький ліцей - Джурківська гімназія 1 : 1 11.11.2019
10:00
Великокам'янський ліцей - Турківський ліцей 0 : 2 11.11.2019
10:00
Тур 8 - 18 листопада 2019 (Понеділок) Результат Дата
Підгайчиківський ліцей - Джурківська гімназія 4 : 1 18.11.2019
10:00