На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів
Івано-Франківська обласна федерація футболу

Першість Івано-Франківської області

Сезон 2018-2019 - Турнірна таблиця

Версія для друку

Команда

І

В

Н

П

З - П

РМ

О

1

Козацький Острів (Чорнолізці)

11

11

0

0

46 - 14

32

33

2

ФК Угорники

11

7

3

1

27 - 9

18

24

3

Покуття (Коломия)

11

7

1

3

24 - 19

5

22

4

ФК Рогатин

11

5

4

2

17 - 9

8

19

5

Нептун-Покуття (Заболотів)

11

5

1

5

12 - 17

-5

16

6

Пробій (Городенка)

11

5

1

5

12 - 17

-5

16

7

Касова (Бовшів)

11

5

0

6

15 - 17

-2

15

8

Карпати (Болехів)

11

4

3

4

14 - 19

-5

15

9

Гуцульщина-Сандаліно (Косів)

11

3

3

5

17 - 18

-1

12

10

Медик-Лісівник (Солотвин)

11

2

2

7

14 - 26

-12

8

11

Прут (Делятин)

11

2

0

9

10 - 29

-19

6

12

Хутровик (Тисмениця)

11

1

0

10

9 - 23

-14

3

Попередній тур

Дата Команди

28.10.2018

Покуття - Медик-Лісівник

4:1

28.10.2018

Нептун-Покуття - Касова

2:3

28.10.2018

Пробій - Гуцульщина-Сандаліно

2:0

28.10.2018

Козацький Острів - ФК Рогатин

5:0

28.10.2018

Прут - Карпати

0:1

28.10.2018

ФК Угорники - Хутровик

3:0

Наступний тур

Дата Команди

Медик-Лісівник - Покуття

ФК Рогатин - Козацький Острів

Хутровик - ФК Угорники

Касова - Нептун-Покуття

Гуцульщина-Сандаліно - Пробій

Карпати - Прут

Кращі бомбардири

Гравець Команда Ігри Голи
1 Коверник Валерій Валерійович Козацький Острів (Чорнолізці) 10 14
2 Нагірний Ігор Михайлович Козацький Острів (Чорнолізці) 10 12
3 Садівник Михайло Володимирович ФК Угорники 11 10
4 Старків Дмитро Іванович Пробій (Городенка) 8 6
5 Довганюк Роман Русланович Покуття (Коломия) 10 6
6 Паук Іван Іванович Касова (Бовшів) 10 5
7 Нападюк Ростислав Романович Покуття (Коломия) 11 5
8 Романюк Володимир Васильович Гуцульщина-Сандаліно (Косів) 11 5
9 Щербина Василь Васильович ФК Угорники 11 5

Дискваліфіковані

Гравець Команда Дата закінчення
1 Андріюк Андрій Васильович Гуцульщина-Сандаліно (Косів) 01.01.9999
2 Слободян Володимир Володимирович Нептун-Покуття (Заболотів) 01.01.9999
3 Небелюк Володимир Ігорович Прут (Делятин) 01.01.9999
4 Сигут Роман Романович ФК Рогатин 01.01.9999
5 Прокоп Володимир Миколайович 01.01.2099