На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів
Івано-Франківська обласна федерація футболу

Першість Івано-Франківської області

Сезон 2018-2019 - Календар матчів

Версія для друку
Дата Господарі Результат Гості
Коло 1
Тур 1
19.08.2018 Карпати (Болехів) 2:0 Медик-Лісівник (Солотвин)
19.08.2018 Гуцульщина-Сандаліно (Косів) 4:0 Прут (Делятин)
19.08.2018 Касова (Бовшів) 0:1 Пробій (Городенка)
19.08.2018 Хутровик (Тисмениця) 0:1 Нептун-Покуття (Заболотів)
19.08.2018 ФК Рогатин 0:1 ФК Угорники
19.08.2018 Покуття (Коломия) 2:6 Козацький Острів (Чорнолізці)
Тур 2
26.08.2018 Медик-Лісівник (Солотвин) 0:3 Козацький Острів (Чорнолізці)
26.08.2018 ФК Угорники 1:1 Покуття (Коломия)
26.08.2018 Нептун-Покуття (Заболотів) 0:0 ФК Рогатин
26.08.2018 Пробій (Городенка) 1:0 Хутровик (Тисмениця)
26.08.2018 Прут (Делятин) 1:5 Касова (Бовшів)
26.08.2018 Карпати (Болехів) 2:1 Гуцульщина-Сандаліно (Косів)
Тур 3
02.09.2018 Гуцульщина-Сандаліно (Косів) 2:2 Медик-Лісівник (Солотвин)
02.09.2018 Касова (Бовшів) 2:1 Карпати (Болехів)
02.09.2018 Хутровик (Тисмениця) 1:2 Прут (Делятин)
02.09.2018 ФК Рогатин 3:0 Пробій (Городенка)
02.09.2018 Покуття (Коломия) 0:1 Нептун-Покуття (Заболотів)
02.09.2018 Козацький Острів (Чорнолізці) 5:2 ФК Угорники
Тур 4
09.09.2018 Медик-Лісівник (Солотвин) 0:5 ФК Угорники
09.09.2018 Нептун-Покуття (Заболотів) 2:6 Козацький Острів (Чорнолізці)
09.09.2018 Пробій (Городенка) 0:1 Покуття (Коломия)
09.09.2018 Прут (Делятин) 1:2 ФК Рогатин
09.09.2018 Карпати (Болехів) 4:2 Хутровик (Тисмениця)
09.09.2018 Гуцульщина-Сандаліно (Косів) 1:0 Касова (Бовшів)
Тур 5
16.09.2018 Касова (Бовшів) 1:0 Медик-Лісівник (Солотвин)
16.09.2018 Хутровик (Тисмениця) 2:0 Гуцульщина-Сандаліно (Косів)
16.09.2018 ФК Рогатин 0:0 Карпати (Болехів)
16.09.2018 Покуття (Коломия) 2:1 Прут (Делятин)
16.09.2018 Козацький Острів (Чорнолізці) 5:2 Пробій (Городенка)
16.09.2018 ФК Угорники 1:0 Нептун-Покуття (Заболотів)
Тур 6
23.09.2018 Медик-Лісівник (Солотвин) 4:1 Нептун-Покуття (Заболотів)
23.09.2018 Пробій (Городенка) 0:2 ФК Угорники
23.09.2018 Прут (Делятин) 1:3 Козацький Острів (Чорнолізці)
23.09.2018 Карпати (Болехів) 1:5 Покуття (Коломия)
23.09.2018 Гуцульщина-Сандаліно (Косів) 1:1 ФК Рогатин
23.09.2018 Касова (Бовшів) 2:0 Хутровик (Тисмениця)
Тур 7
30.09.2018 Хутровик (Тисмениця) 3:4 Медик-Лісівник (Солотвин)
30.09.2018 ФК Рогатин 1:0 Касова (Бовшів)
30.09.2018 Покуття (Коломия) 3:1 Гуцульщина-Сандаліно (Косів)
30.09.2018 Козацький Острів (Чорнолізці) 5:0 Карпати (Болехів)
30.09.2018 ФК Угорники 6:1 Прут (Делятин)
30.09.2018 Нептун-Покуття (Заболотів) 2:0 Пробій (Городенка)
Тур 8
07.10.2018 Медик-Лісівник (Солотвин) 1:2 Пробій (Городенка)
07.10.2018 Прут (Делятин) 0:2 Нептун-Покуття (Заболотів)
07.10.2018 Карпати (Болехів) 1:1 ФК Угорники
07.10.2018 Гуцульщина-Сандаліно (Косів) 3:5 Козацький Острів (Чорнолізці)
07.10.2018 Касова (Бовшів) 0:3 Покуття (Коломия)
07.10.2018 Хутровик (Тисмениця) 0:3 ФК Рогатин
Тур 9
14.10.2018 ФК Рогатин 1:1 Медик-Лісівник (Солотвин)
14.10.2018 Покуття (Коломия) 3:1 Хутровик (Тисмениця)
14.10.2018 Козацький Острів (Чорнолізці) 3:2 Касова (Бовшів)
14.10.2018 ФК Угорники 1:1 Гуцульщина-Сандаліно (Косів)
14.10.2018 Нептун-Покуття (Заболотів) 1:0 Карпати (Болехів)
14.10.2018 Пробій (Городенка) 2:1 Прут (Делятин)
Тур 10
21.10.2018 Медик-Лісівник (Солотвин) 1:2 Прут (Делятин)
21.10.2018 Карпати (Болехів) 2:2 Пробій (Городенка)
21.10.2018 Гуцульщина-Сандаліно (Косів) 3:0 Нептун-Покуття (Заболотів)
21.10.2018 Касова (Бовшів) 0:4 ФК Угорники
21.10.2018 Хутровик (Тисмениця) -:+ Козацький Острів (Чорнолізці)
21.10.2018 ФК Рогатин 6:0 Покуття (Коломия)
Тур 11
28.10.2018 Покуття (Коломия) 4:1 Медик-Лісівник (Солотвин)
28.10.2018 Козацький Острів (Чорнолізці) 5:0 ФК Рогатин
28.10.2018 ФК Угорники 3:0 Хутровик (Тисмениця)
28.10.2018 Нептун-Покуття (Заболотів) 2:3 Касова (Бовшів)
28.10.2018 Пробій (Городенка) 2:0 Гуцульщина-Сандаліно (Косів)
28.10.2018 Прут (Делятин) 0:1 Карпати (Болехів)
Коло 2
Тур 12
Медик-Лісівник (Солотвин) Покуття (Коломия)
ФК Рогатин Козацький Острів (Чорнолізці)
Хутровик (Тисмениця) ФК Угорники
Касова (Бовшів) Нептун-Покуття (Заболотів)
Гуцульщина-Сандаліно (Косів) Пробій (Городенка)
Карпати (Болехів) Прут (Делятин)
Тур 13
Прут (Делятин) Медик-Лісівник (Солотвин)
Пробій (Городенка) Карпати (Болехів)
Нептун-Покуття (Заболотів) Гуцульщина-Сандаліно (Косів)
ФК Угорники Касова (Бовшів)
Козацький Острів (Чорнолізці) Хутровик (Тисмениця)
Покуття (Коломия) ФК Рогатин
Тур 14
Медик-Лісівник (Солотвин) ФК Рогатин
Хутровик (Тисмениця) Покуття (Коломия)
Касова (Бовшів) Козацький Острів (Чорнолізці)
Гуцульщина-Сандаліно (Косів) ФК Угорники
Карпати (Болехів) Нептун-Покуття (Заболотів)
Прут (Делятин) Пробій (Городенка)
Тур 15
Пробій (Городенка) Медик-Лісівник (Солотвин)
Нептун-Покуття (Заболотів) Прут (Делятин)
ФК Угорники Карпати (Болехів)
Козацький Острів (Чорнолізці) Гуцульщина-Сандаліно (Косів)
Покуття (Коломия) Касова (Бовшів)
ФК Рогатин Хутровик (Тисмениця)
Тур 16
Медик-Лісівник (Солотвин) Хутровик (Тисмениця)
Касова (Бовшів) ФК Рогатин
Гуцульщина-Сандаліно (Косів) Покуття (Коломия)
Карпати (Болехів) Козацький Острів (Чорнолізці)
Прут (Делятин) ФК Угорники
Пробій (Городенка) Нептун-Покуття (Заболотів)
Тур 17
Нептун-Покуття (Заболотів) Медик-Лісівник (Солотвин)
ФК Угорники Пробій (Городенка)
Козацький Острів (Чорнолізці) Прут (Делятин)
Покуття (Коломия) Карпати (Болехів)
ФК Рогатин Гуцульщина-Сандаліно (Косів)
Хутровик (Тисмениця) Касова (Бовшів)
Тур 18
Медик-Лісівник (Солотвин) Касова (Бовшів)
Гуцульщина-Сандаліно (Косів) Хутровик (Тисмениця)
Карпати (Болехів) ФК Рогатин
Прут (Делятин) Покуття (Коломия)
Пробій (Городенка) Козацький Острів (Чорнолізці)
Нептун-Покуття (Заболотів) ФК Угорники
Тур 19
ФК Угорники Медик-Лісівник (Солотвин)
Козацький Острів (Чорнолізці) Нептун-Покуття (Заболотів)
Покуття (Коломия) Пробій (Городенка)
ФК Рогатин Прут (Делятин)
Хутровик (Тисмениця) Карпати (Болехів)
Касова (Бовшів) Гуцульщина-Сандаліно (Косів)
Тур 20
Медик-Лісівник (Солотвин) Гуцульщина-Сандаліно (Косів)
Карпати (Болехів) Касова (Бовшів)
Прут (Делятин) Хутровик (Тисмениця)
Пробій (Городенка) ФК Рогатин
Нептун-Покуття (Заболотів) Покуття (Коломия)
ФК Угорники Козацький Острів (Чорнолізці)
Тур 21
Козацький Острів (Чорнолізці) Медик-Лісівник (Солотвин)
Покуття (Коломия) ФК Угорники
ФК Рогатин Нептун-Покуття (Заболотів)
Хутровик (Тисмениця) Пробій (Городенка)
Касова (Бовшів) Прут (Делятин)
Гуцульщина-Сандаліно (Косів) Карпати (Болехів)
Тур 22
Медик-Лісівник (Солотвин) Карпати (Болехів)
Прут (Делятин) Гуцульщина-Сандаліно (Косів)
Пробій (Городенка) Касова (Бовшів)
Нептун-Покуття (Заболотів) Хутровик (Тисмениця)
ФК Угорники ФК Рогатин
Козацький Острів (Чорнолізці) Покуття (Коломия)