На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів
Івано-Франківська обласна федерація футболу

Чемпіонат Івано-Франківської області

Сезон 2018-2019 - Календар матчів

Версія для друку
Дата Господарі Результат Гості
Коло 1
Тур 1
19.08.2018 Бескид (Надвірна) 0:0 Кремінь (Пістинь)
19.08.2018 ФК Турка 2:1 Нафтовик (Долина)
19.08.2018 НФК Бурштин 2:1 Карпати (Брошнів-Осада)
19.08.2018 Вихор (Ямниця) 0:0 ФК Битків
19.08.2018 Прикарпаття (Івано-Франківськ) 3:1 Ніка (І.-Франківськ)
Тур 2
26.08.2018 Кремінь (Пістинь) 0:3 Ніка (І.-Франківськ)
26.08.2018 ФК Битків 1:2 Прикарпаття (Івано-Франківськ)
26.08.2018 Карпати (Брошнів-Осада) 1:0 Вихор (Ямниця)
26.08.2018 Нафтовик (Долина) 4:1 НФК Бурштин
26.08.2018 Бескид (Надвірна) 0:0 ФК Турка
Тур 3
02.09.2018 ФК Турка 2:1 Кремінь (Пістинь)
02.09.2018 НФК Бурштин 2:0 Бескид (Надвірна)
02.09.2018 Вихор (Ямниця) 0:2 Нафтовик (Долина)
02.09.2018 Прикарпаття (Івано-Франківськ) 1:3 Карпати (Брошнів-Осада)
02.09.2018 Ніка (І.-Франківськ) 0:2 ФК Битків
Тур 4
09.09.2018 Кремінь (Пістинь) 2:2 ФК Битків
09.09.2018 Карпати (Брошнів-Осада) 3:1 Ніка (І.-Франківськ)
09.09.2018 Нафтовик (Долина) 2:1 Прикарпаття (Івано-Франківськ)
09.09.2018 Бескид (Надвірна) 1:3 Вихор (Ямниця)
09.09.2018 ФК Турка 1:1 НФК Бурштин
Тур 5
16.09.2018 НФК Бурштин 1:2 Кремінь (Пістинь)
16.09.2018 Вихор (Ямниця) 1:3 ФК Турка
16.09.2018 Прикарпаття (Івано-Франківськ) Бескид (Надвірна)
16.09.2018 Нафтовик (Долина) Ніка (І.-Франківськ)
16.09.2018 ФК Битків 0:1 Карпати (Брошнів-Осада)
Тур 6
23.09.2018 Кремінь (Пістинь) Карпати (Брошнів-Осада)
23.09.2018 Нафтовик (Долина) ФК Битків
23.09.2018 Бескид (Надвірна) Ніка (І.-Франківськ)
23.09.2018 ФК Турка Прикарпаття (Івано-Франківськ)
23.09.2018 НФК Бурштин Вихор (Ямниця)
Тур 7
30.09.2018 Вихор (Ямниця) Кремінь (Пістинь)
30.09.2018 Прикарпаття (Івано-Франківськ) НФК Бурштин
30.09.2018 Ніка (І.-Франківськ) ФК Турка
30.09.2018 ФК Битків Бескид (Надвірна)
30.09.2018 Карпати (Брошнів-Осада) Нафтовик (Долина)
Тур 8
07.10.2018 Кремінь (Пістинь) Нафтовик (Долина)
07.10.2018 Бескид (Надвірна) Карпати (Брошнів-Осада)
07.10.2018 ФК Турка ФК Битків
07.10.2018 НФК Бурштин Ніка (І.-Франківськ)
07.10.2018 Вихор (Ямниця) Прикарпаття (Івано-Франківськ)
Тур 9
14.10.2018 Прикарпаття (Івано-Франківськ) Кремінь (Пістинь)
14.10.2018 Ніка (І.-Франківськ) Вихор (Ямниця)
14.10.2018 ФК Битків НФК Бурштин
14.10.2018 Карпати (Брошнів-Осада) ФК Турка
14.10.2018 Нафтовик (Долина) Бескид (Надвірна)
Коло 2
Тур 10
Кремінь (Пістинь) Прикарпаття (Івано-Франківськ)
Вихор (Ямниця) Ніка (І.-Франківськ)
НФК Бурштин ФК Битків
ФК Турка Карпати (Брошнів-Осада)
Бескид (Надвірна) Нафтовик (Долина)
Тур 11
Нафтовик (Долина) Кремінь (Пістинь)
Карпати (Брошнів-Осада) Бескид (Надвірна)
ФК Битків ФК Турка
Ніка (І.-Франківськ) НФК Бурштин
Прикарпаття (Івано-Франківськ) Вихор (Ямниця)
Тур 12
Кремінь (Пістинь) Вихор (Ямниця)
НФК Бурштин Прикарпаття (Івано-Франківськ)
ФК Турка Ніка (І.-Франківськ)
Бескид (Надвірна) ФК Битків
Нафтовик (Долина) Карпати (Брошнів-Осада)
Тур 13
Карпати (Брошнів-Осада) Кремінь (Пістинь)
ФК Битків Нафтовик (Долина)
Ніка (І.-Франківськ) Бескид (Надвірна)
Прикарпаття (Івано-Франківськ) ФК Турка
Вихор (Ямниця) НФК Бурштин
Тур 14
Кремінь (Пістинь) НФК Бурштин
ФК Турка Вихор (Ямниця)
Бескид (Надвірна) Прикарпаття (Івано-Франківськ)
Нафтовик (Долина) Ніка (І.-Франківськ)
Карпати (Брошнів-Осада) ФК Битків
Тур 15
ФК Битків Кремінь (Пістинь)
Ніка (І.-Франківськ) Карпати (Брошнів-Осада)
Прикарпаття (Івано-Франківськ) Нафтовик (Долина)
Вихор (Ямниця) Бескид (Надвірна)
НФК Бурштин ФК Турка
Тур 16
Кремінь (Пістинь) ФК Турка
Бескид (Надвірна) НФК Бурштин
Нафтовик (Долина) Вихор (Ямниця)
Карпати (Брошнів-Осада) Прикарпаття (Івано-Франківськ)
ФК Битків Ніка (І.-Франківськ)
Тур 17
Ніка (І.-Франківськ) Кремінь (Пістинь)
Прикарпаття (Івано-Франківськ) ФК Битків
Вихор (Ямниця) Карпати (Брошнів-Осада)
НФК Бурштин Нафтовик (Долина)
ФК Турка Бескид (Надвірна)
Тур 18
Кремінь (Пістинь) Бескид (Надвірна)
Нафтовик (Долина) ФК Турка
Карпати (Брошнів-Осада) НФК Бурштин
ФК Битків Вихор (Ямниця)
Ніка (І.-Франківськ) Прикарпаття (Івано-Франківськ)