Чемпіонат Івано-Франківської області з футболу

Кубок області - Календар матчів

Версія для друку
Матч Результат Дата
1/16 (перший матч)
ФК "Калуш" - "Лімниця" Перегінське 9 : 0 01.05.2014
17:00
"Придністров`я" Тлумач - "Вихор" Ямниця 9 : 2 01.05.2014
17:00
"Прут" Делятин - "Оскар" Підгір`я 1 : 5 01.05.2014
17:00
ФК Обертин - "Каменяр" Серафинці 1 : 1 01.05.2014
17:00
ФК Перегінське - "Карпати" Болехів 4 : 0 01.05.2014
17:00
"Карпати" Брошнів-Осада - "Медик-Краснопіль" Солотвин 0 : 0 01.05.2014
17:00
"Славія" Отинія - "Колос" Братківці 0 : 1 01.05.2014
17:00
ФК Гвіздець - "Кремінь" Пістинь 3 : 2 01.05.2014
17:00
"Ніка" Івано-Франківськ - "Дністер-Рітас" 9 : 1 01.05.2014
17:00
ФК "Покуття-Євромодуль" - "Opel" П`ядики 8 : 0 01.05.2014
17:00
ФК Битків - "Колос" Цінева 0 : 2 01.05.2014
17:00
"Енергія" Бурштин - "Тепловик-ДЮСШ3" 2 : 2 01.05.2014
17:00
1/16 (матч-відповідь)
"Opel" П`ядики - ФК "Покуття-Євромодуль" 1 : 0 25.05.2014
17:00
"Колос" Цінева - ФК Битків 1 : 4 25.05.2014
17:00
"Тепловик-ДЮСШ3" - "Енергія" Бурштин 9 : 0 25.05.2014
17:00
"Лімниця" Перегінське - ФК "Калуш" 1 : 3 25.05.2014
17:00
"Вихор" Ямниця - "Придністров`я" Тлумач 0 : 3 25.05.2014
17:00
"Оскар" Підгір`я - "Прут" Делятин 2 : 1 25.05.2014
17:00
"Каменяр" Серафинці - ФК Обертин 4 : 1 25.05.2014
17:00
"Карпати" Болехів - ФК Перегінське 0 : 0 25.05.2014
17:00
"Медик-Краснопіль" Солотвин - "Карпати" Брошнів-Осада 1 : 1 25.05.2014
17:00
"Колос" Братківці - "Славія" Отинія 0 : 3 25.05.2014
17:00
"Кремінь" Пістинь - ФК Гвіздець 4 : 1 25.05.2014
17:00
"Дністер-Рітас" - "Ніка" Івано-Франківськ 1 : 4 25.05.2014
17:00
1/8 (перший матч)
"Ніка" Івано-Франківськ - "Придністров`я" Тлумач 0 : 0 29.05.2014
17:00
ФК Битків - "Кремінь" Пістинь 1 : 2 29.05.2014
17:00
"Нафтовик" Долина - "Карпати" Коломия 0 : 2 29.05.2014
17:00
ФК "Покуття-Євромодуль" - "Оскар" Підгір`я 1 : 1 29.05.2014
17:00
"Карпати" Брошнів-Осада - ФК "Калуш" 4 : 2 29.05.2014
17:00
"Славія" Отинія - "Каменяр" Серафинці 5 : 2 29.05.2014
17:00
"Дністер" Галич - ФК Перегінське 0 : 1 29.05.2014
17:00
ФК Турка - "Тепловик-ДЮСШ3" 2 : 1 29.05.2014
17:00
1/8 (матч-відповідь)
"Оскар" Підгір`я - ФК "Покуття-Євромодуль" 2 : 1 05.06.2014
17:00
ФК "Калуш" - "Карпати" Брошнів-Осада 0 : 1 05.06.2014
17:00
"Каменяр" Серафинці - "Славія" Отинія 2 : 1 05.06.2014
17:00
ФК Перегінське - "Дністер" Галич 2 : 0 05.06.2014
17:00
"Тепловик-ДЮСШ3" - ФК Турка 0 : 5 05.06.2014
17:00
"Придністров`я" Тлумач - "Ніка" Івано-Франківськ 1 : 4 05.06.2014
17:00
"Кремінь" Пістинь - ФК Битків 0 : 0 05.06.2014
17:00
"Карпати" Коломия - "Нафтовик" Долина 3 : 0 05.06.2014
17:00
1/4 (перший матч)
"Ніка" Івано-Франківськ - "Оскар" Підгір`я 1 : 1 19.06.2014
17:00
ФК Перегінське - ФК Турка 1 : 0 19.06.2014
17:00
"Славія" Отинія - "Кремінь" Пістинь 3 : 0 19.06.2014
17:00
"Карпати" Брошнів-Осада - "Карпати" Коломия 1 : 0 19.06.2014
17:00
1/4 (матч-відповідь)
"Карпати" Коломия - "Карпати" Брошнів-Осада 0 : 3 26.06.2014
17:00
"Оскар" Підгір`я - "Ніка" Івано-Франківськ 2 : 4 26.06.2014
17:00
ФК Турка - ФК Перегінське 1 : 1 26.06.2014
17:00
"Кремінь" Пістинь - "Славія" Отинія 0 : 2 26.06.2014
17:00
1/2 (перший матч)
"Карпати" Брошнів-Осада - "Славія" Отинія + : - 07.08.2014
17:00
"Ніка" Івано-Франківськ - ФК Перегінське 0 : 2 07.08.2014
17:00
1/2 (матч-відповідь)
ФК Перегінське - "Ніка" Івано-Франківськ 4 : 1 14.08.2014
17:00
"Славія" Отинія - "Карпати" Брошнів-Осада - : + 14.08.2014
17:00
Фінал
"Карпати" Брошнів-Осада - ФК Перегінське 1 : 2 24.08.2014
17:00