"Ювента" Л.Слобідка

"Ювента" Л.Слобідка Лісна Слобідка

1-й турСЛНд, 26.11, 10:40Ювента
Метеор
1
0
1-й турСЛНд, 26.11, 12:00Турка-2
Ювента
1
2
2-й турСЛНд, 03.12, 13:20Фурнітура
Ювента
7
1
2-й турСЛНд, 03.12, 15:20Ювента
ФК Турка
2
4
4-й турСЛНд, 24.12, 14:00Торнадо
Ювента
0
6
4-й турСЛНд, 24.12, 16:00Ювента
Joker
1
3
5-й турСЛНд, 14.01, 10:00Ювента
Іскра
4
5
5-й турСЛНд, 14.01, 12:00Ювента
МФК Печеніжин
2
2
6-й турСЛНд, 21.01, 14:00Ювента
Коломия
1
4
6-й турСЛНд, 21.01, 16:00"Opel" П`ядики
Ювента
7
0
7-й турСЛНд, 28.01, 11:40Ювента
Кремінь
1
1
7-й турСЛНд, 28.01, 13:00Кремінь
Ювента
5
0
8-й турСЛНд, 04.02, 14:00Коломия
Ювента
5
1
8-й турСЛНд, 04.02, 16:00Ювента
"Opel" П`ядики
0
6
9-й турСЛНд, 11.02, 10:00Іскра
Ювента
1
1
9-й турСЛНд, 11.02, 12:00МФК Печеніжин
Ювента
2
2
10-й турСЛНд, 18.02, 14:00Ювента
Торнадо
0
2
10-й турСЛНд, 18.02, 16:00Joker
Ювента
3
2
12-й турСЛНд, 04.03, 13:20Ювента
Фурнітура
1
11
12-й турСЛНд, 04.03, 15:20ФК Турка
Ювента
4
2
13-й турСЛНд, 11.03, 10:40Метеор
Ювента
2
3
13-й турСЛНд, 11.03, 12:00Ювента
Турка-2
2
2
2-й турПРНд, 29.04, 16:00Ювента
Підгір'я
1
2
2
1
3-й турПРНд, 06.05, 16:00Прут (С)
Ювента
6
1
2
1
4-й турПРНд, 13.05, 16:00Ювента
ФК Мишин
1
2
0
0
6-й турПРНд, 27.05, 16:00ФК Мишин
Ювента
11
0
3
0
7-й турПРНд, 03.06, 17:00Ювента
Прут (С)
0
2
0
2
8-й турПРНд, 10.06, 16:00Підгір'я
Ювента
3
0
5
2
Першість району - 2018 Першість району - 2018
Тур 6
4 місце
дорослі
4 місце
юнаки
Суперліга - 2017-2018 Суперліга - 2017-2018
Тур 13
10 місце

Склад "Ювента" Л.Слобідка станом на 23.06.2018

Дорослі
Гравець Дата народження Ігор Голи ЖК ЧК Хв Амплуа Зріст
Івасів Мирослав Мирославович13-05-198400000
Б'єнь Ростислав Романович05-07-199900000
Бабинюк Михайло Віталійович27-09-199900000
Багліков Євген Васильович12-07-199000000
Вінтоняк Володимир Миколайович04-03-198700000
Гнатюк Володимир Володимирович27-11-198800000
Данищук Олександр Васильович22-07-199600000
Ковак Володимир Романович08-09-199800000
Ковальський Роман Іванович21-02-199700000
Козловський Володимир Володимирович27-07-198500000
Корутчак Микола Васильович31-05-199400000
Костюк Ігор Ігорович24-02-199700000
Кушерський Тарас Васильович03-04-199500000
М'язга Богдан Іванович29-12-199500000
Марціновський Олександр Васильович20-09-198500000
Рогович Микола Васильович23-05-199700000
Сай Юрій Володимирович12-04-198800000
Сіфусе Павло Юрійович12-07-198300000
Танасійчук Андрій Васильович01-12-199100000
Титик Андрій Романович01-07-199900000
Юнаки
Гравець Дата народження Ігор Голи ЖК ЧК Хв Амплуа Зріст
Івахів Арсен Романович10-06-200100000
Бабинюк Орест Васильович27-08-200000000
Бабинюк Богдан Русланович20-03-200100000
Бабинюк Назарій Віталійович03-10-200100000
Бабинюк Євген Миколайович23-12-200100000
Вишиванюк Роман Михайлович25-04-200000000
Данищук Мар'ян Миколайович09-09-200000000
Заграновський Микола Юрійович19-12-200100000
Кобилянський Роман Русланович17-05-200200000
Ковальчук Михайло Володимирович13-09-200000000
Козловський Олег Миколайович28-01-200300000
Козінов Роман Андрійович16-05-200100000
Костюк Іван Володимирович18-01-200100000
Маковійчук Андрій Миколайович24-01-200100000
Михайлишин Богдан Романович28-11-200100000
Ошур Владислав Миколайович27-03-200200000
Стратій Назарій Вікторович27-10-200400000
Тимофіїв Іван Іванович24-10-200200000
*Примітка: Склади команд оновлюються щодня дня згідно Єдино бази даних футболістів ФФУ

Новини команди