На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів
Прут Воскресинці

Прут Воскресинці Воскресинці

13-й турЧемпіонат районуПрут Воскресинці
Довбушівець


16-й турЧемпіонат районуФК Королівка-Корнич
Прут Воскресинці


19-й турЧемпіонат районуСлавія
Прут Воскресинці


21-й турЧемпіонат районуФК Хлібичин
Прут Воскресинці


12-й турЧемпіонат районуПрометей
Прут Воскресинці


14-й турЧемпіонат районуСокіл
Прут Воскресинці


15-й турЧемпіонат районуПрут Воскресинці
Підгір'я


18-й турЧемпіонат районуПрут Воскресинці
Карпати Спас


20-й турЧемпіонат районуПрут Воскресинці
ФК Сопів


22-й турЧемпіонат районуПрут Воскресинці
Євромікс


1-й турЧемпіонат районуНд, 22.04Прут Воскресинці
ФК Голосків
2
1
2
0
2-й турЧемпіонат районуНд, 29.04Прометей
Прут Воскресинці
6
3
5
0
3-й турЧемпіонат районуНд, 06.05Прут Воскресинці
Сокіл
1
4

5-й турЧемпіонат районуСб, 19.05Карпати Спас
Прут Воскресинці
3
0

6-й турЧемпіонат районуНд, 27.05Прут Воскресинці
Карпати Спас
1
3

7-й турЧемпіонат районуСб, 02.06ФК Хлібичин
Прут Воскресинці
1
1

8-й турЧемпіонат районуНд, 10.06Сокіл
Прут Воскресинці
3
0

4-й турЧемпіонат районуЧт, 14.06Прут Воскресинці
ФК Хлібичин
6
1

9-й турЧемпіонат районуСб, 16.06Прут Воскресинці
Прометей
3
3

10-й турЧемпіонат районуНд, 24.06ФК Голосків
Прут Воскресинці
2
4

1-й турЧемпіонат районуСб, 18.08Євромікс
Прут Воскресинці
5
0
2
2
2-й турЧемпіонат районуСб, 25.08Прут Воскресинці
ФК Хлібичин
1
3
0
8
3-й турЧемпіонат районуНд, 02.09ФК Сопів
Прут Воскресинці
3
0
2
0
4-й турЧемпіонат районуСб, 15.09Прут Воскресинці
Славія
3
2
1
4
5-й турЧемпіонат районуНд, 23.09Карпати Спас
Прут Воскресинці


7-й турЧемпіонат районуНд, 07.10Прут Воскресинці
ФК Королівка-Корнич


8-й турЧемпіонат районуСб, 13.10Підгір'я
Прут Воскресинці


9-й турЧемпіонат районуНд, 21.10Прут Воскресинці
Сокіл


10-й турЧемпіонат районуСб, 27.10Довбушівець
Прут Воскресинці


11-й турЧемпіонат районуНд, 04.11Прут Воскресинці
Прометей


Склад Прут Воскресинці станом на 21.09.2018

Дорослі

# Гравець Ігор Голи ЖК ЧК Дата народження Дата заявки Дискваліфікація
1 Білейчук Іван Миколайович 1 0 0 0 01.07.1998 15.08.2018
2 Буграк Олексій Вікторович 1 0 0 0 07.09.1983 15.08.2018
3 Гуцуляк Валерій Васильович 1 0 0 0 29.03.1973 15.08.2018
4 Дадак Олександр Володимирович 2 0 0 0 13.08.1986 15.08.2018
5 Довганюк Іван Ігорович 2 0 0 0 06.08.1998 15.08.2018
6 Досин Андрій Мирославович 3 1 3 0 17.10.1991 15.08.2018
7 Дяків Анатолій Михайлович 2 0 1 0 01.02.1993 15.08.2018
8 Жупанський Ігор Володимирович 2 0 0 0 07.02.1999 15.08.2018
9 Костюк Юрій Васильович 2 0 1 0 25.12.1998 15.08.2018
10 Крупей Михайло Іванович 1 0 0 0 14.11.1996 15.08.2018
11 Нагірняк Андрій Степанович 1 0 0 0 20.07.1986 15.08.2018
12 Ориняк Роман Іванович 2 0 0 0 04.10.1985 15.08.2018
13 Паньків Андрій Михайлович 3 0 0 0 16.05.1984 15.08.2018
14 Пеца-Довбуш Олександр Васильович 1 0 0 0 03.12.1987 15.08.2018
15 Романенчук Мирон Васильович 1 0 0 0 06.10.1975 15.08.2018
16 Романенчук Олексій Миколайович 2 0 0 0 12.05.1997 15.08.2018
17 Романчук Роман Іванович 3 0 0 0 04.04.1972 15.08.2018
18 Румига Володимир Миколайович 2 0 0 0 12.02.1994 15.08.2018
19 Рутковський Михайло Васильович 19.11.1984 15.08.2018
20 Симак Руслан Тарасович 2 0 0 0 13.03.1985 15.08.2018
21 Стефанюк Володимир Анатолійович 16.05.1994 15.08.2018
22 Фаль Ростислав Олегович 28.03.1974 15.08.2018
23 Фесюк Андрій Іванович 0 0 0 0 12.09.1986 15.08.2018
Середній вік команди:30 років

*Примітка: Дорослий склад оновлюються щодня дня згідно Єдино бази даних футболістів ФФУ

Юнаки

# Гравець Дата народження Дата заявки
1 Саманів Арсен Васильович 14.07.2001 15.08.2018
2 Романенчук Назарій Ігорович 22.10.2000 15.08.2018
3 Стефанюк Тарас Анатолійович 16.06.2000 15.08.2018
4 Угорський Назарій Васильович 12.02.2000 15.08.2018
5 Білейчук Роман Васильович 23.12.2000 15.08.2018
6 Білий Марко Васильович 16.10.2000 15.08.2018
7 Стемпель Юрій Сергійович 13.05.2003 15.08.2018
8 Білейчук Максим Романович 24.08.2003 15.08.2018
9 Бирчак Ярослав Ігорович 11.03.2004 15.08.2018
10 Малиновський Петро Петрович 04.08.2000 15.08.2018
11 Пантелюк Андрій Іванович 24.01.2003 15.08.2018
12 Мироняк Віктор Романович 08.10.2002 15.08.2018
13 Осадчий Віталій Олексійович 26.10.2000 15.08.2018
14 Гуцуляк Віктор Русланович 12.10.2000 15.08.2018
15 Дацюк Юрій Васильович 20.04.2000 15.08.2018
16 Тризуб Андрій Ігорович 07.02.2004 15.08.2018
17 Саманів Богдан Васильович 02.01.2004 15.08.2018
18 Гошовський Арсен Юрійович 15.09.2003 15.08.2018
Середній вік команди:17 років
*Примітка: Юнацький склад подано згідно бази даних футболістів ФФКР