На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів
22-й турЧемпіонат районуСлавія
ФК Сопів


13-й турЧемпіонат районуСлавія
Євромікс


15-й турЧемпіонат районуСлавія
Довбушівець


18-й турЧемпіонат районуФК Королівка-Корнич
Славія


20-й турЧемпіонат районуКарпати Спас
Славія


12-й турЧемпіонат районуФК Хлібичин
Славія


14-й турЧемпіонат районуПрометей
Славія


16-й турЧемпіонат районуСокіл
Славія


17-й турЧемпіонат районуСлавія
Підгір'я


19-й турЧемпіонат районуСлавія
Прут Воскресинці


1-й турЧемпіонат районуНд, 22.04ФК Дебеславці
Славія
3
0
2
2
2-й турЧемпіонат районуНд, 29.04Славія
ФК Сопів
1
2
0
1
3-й турЧемпіонат районуСб, 05.05Спартак
Славія
1
0

5-й турЧемпіонат районуНд, 20.05Славія
Довбушівець
0
2

6-й турЧемпіонат районуСб, 26.05Довбушівець
Славія
3
0

8-й турЧемпіонат районуСб, 09.06Славія
Спартак
3
0

9-й турЧемпіонат районуНд, 17.06ФК Сопів
Славія
1
2

10-й турЧемпіонат районуНд, 24.06Славія
ФК Дебеславці


1-й турЧемпіонат районуНд, 19.08ФК Сопів
Славія
2
1
2
0
3-й турЧемпіонат районуНд, 02.09Славія
Карпати Спас
2
2
0
1
4-й турЧемпіонат районуСб, 15.09Прут Воскресинці
Славія
3
2
1
4
5-й турЧемпіонат районуНд, 23.09Славія
ФК Королівка-Корнич


6-й турЧемпіонат районуСб, 29.09Підгір'я
Славія


7-й турЧемпіонат районуНд, 07.10Славія
Сокіл


8-й турЧемпіонат районуНд, 14.10Довбушівець
Славія


9-й турЧемпіонат районуСб, 20.10Славія
Прометей


10-й турЧемпіонат районуНд, 28.10Євромікс
Славія


11-й турЧемпіонат районуСб, 03.11Славія
ФК Хлібичин


Склад Славія станом на 21.09.2018

Дорослі

# Гравець Ігор Голи ЖК ЧК Дата народження Дата заявки Дискваліфікація
1 Баюрчак Дмитро Володимирович 08.11.1993 16.08.2018
2 Волчак Михайло Іванович 0 0 0 0 24.05.1994 16.08.2018
3 Гуйдаш Назар Ігорович 2 0 0 0 22.10.1993 16.08.2018
4 Гурак Володимир Петрович 01.10.1988 12.09.2018
5 Дзісяк Михайло Володимирович 2 0 0 0 16.02.1988 16.08.2018
6 Дубенський Богдан Валентинович 30.04.1987 16.08.2018
7 Залуцький Назар Ігорович 0 0 0 0 06.08.1993 16.08.2018
8 Змага Андрій Володимирович 2 0 0 0 13.12.1997 16.08.2018
9 Кваснюк Михайло Ігорович 1 0 0 0 16.05.1990 16.08.2018
10 Ковалів Ярема Русланович 2 0 0 0 14.08.1988 16.08.2018
11 Кондрат Михайло Васильович 0 0 0 0 22.11.1995 16.08.2018
12 Кучер Дмитро Вікторович 2 0 1 0 06.02.1993 16.08.2018
13 Маснюк Михайло Михайлович 1 0 0 0 01.07.1983 16.08.2018
14 Мельник Андрій Володимирович 0 0 0 0 26.11.1992 16.08.2018
15 Михайлишин Микола Іванович 2 0 0 0 16.05.1992 16.08.2018
16 Наняк Орест Васильович 01.07.1990 16.08.2018
17 Наняк Євгеній Васильович 16.09.1997 16.08.2018
18 Нестерук Дмитро Володимирович 0 0 0 0 06.11.1995 16.08.2018
19 Нетреб'як Володимир Ігорович 2 0 0 0 12.03.1993 16.08.2018
20 Прокопій Василь Володимирович 01.01.1994 14.09.2018
21 Птіцин Володимир Володимирович 18.07.1994 12.09.2018
22 Скотар Василь Петрович 2 2 0 0 16.09.1991 16.08.2018
23 Солодовський Андрій Олегович 1 1 0 0 13.12.1993 16.08.2018
24 Тихонюк Ігор Володимирович 2 0 0 0 28.02.1986 16.08.2018
25 Хом'як Орест Олегович 14.02.1993 16.08.2018
Гравці юнацького складу заявлені за дорослий по ЄБДФФУ
1 Запоточний Олександр Романович 20.02.2001 14.09.2018
Середній вік команди:26 років

Відзаявлені

# Гравець Ігор Голи ЖК ЧК Дата народження Дата заявки Дата відзаявки
1 Лукинів Василь Іванович 1 0 0 0 27.05.1992 30.08.2018 06.09.2018

*Примітка: Дорослий склад оновлюються щодня дня згідно Єдино бази даних футболістів ФФУ

Юнаки

# Гравець Дата народження Дата заявки
1 Юркевич Дмитро Іванович 15.09.2000 16.08.2018
2 Запоточний Олександр Романович 20.02.2001 14.09.2018
3 Кучер Олександр Вікторович 21.05.2002 16.08.2018
4 Савчин Микола Михайлович 12.03.2004 16.08.2018
5 Постніков Назарій Богданович 19.07.2002 16.08.2018
6 Танюк Михайло Сергійович 16.11.2002 16.08.2018
7 Волошенюк Віталій Михайлович 09.09.2000 16.08.2018
8 Годованець Захар Миколайович 13.08.2002 16.08.2018
9 Дудар Святослав Ігорович 29.06.2004 16.08.2018
10 Корбутяк Степан Михайлович 27.02.2003 16.08.2018
11 Любич Роман Сергійович 19.05.2001 16.08.2018
12 Цінявський Богдан Романович 23.05.2000 16.08.2018
13 Танюк Андрій Ігорович 06.03.2000 16.08.2018
14 Маруняк Ігор Олександрович 18.06.2003 16.08.2018
15 Сенюк Володимир Петрович 23.12.2002 16.08.2018
16 Зеленецький Артем Русланович 26.04.2004 16.08.2018
17 Морозов Іван Андрійович 20.01.2002 16.08.2018
18 Волчак Тарас Іванович 11.04.2002 16.08.2018
19 Ігнатенко Іван Ярославович 28.06.2000 16.08.2018
20 Мороз Євген Володимирович 20.03.2000 16.08.2018
21 Буграк Іван Іванович 08.01.2003 14.09.2018
Середній вік команди:16 років
*Примітка: Юнацький склад подано згідно бази даних футболістів ФФКР