На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів
21-й турЧемпіонат районуДовбушівець
Сокіл


16-й турЧемпіонат районуСокіл
Славія


18-й турЧемпіонат районуСокіл
ФК Хлібичин


20-й турЧемпіонат районуСокіл
Прометей


13-й турЧемпіонат районуФК Королівка-Корнич
Сокіл


15-й турЧемпіонат районуКарпати Спас
Сокіл


17-й турЧемпіонат районуФК Сопів
Сокіл


12-й турЧемпіонат районуСокіл
Підгір'я


19-й турЧемпіонат районуЄвромікс
Сокіл


14-й турЧемпіонат районуСокіл
Прут Воскресинці


1-й турЧемпіонат районуНд, 22.04Прометей
Сокіл
1
3
1
0
2-й турЧемпіонат районуСб, 28.04Сокіл
Карпати Спас
3
0
1
1
3-й турЧемпіонат районуНд, 06.05Прут Воскресинці
Сокіл
1
4

4-й турЧемпіонат районуСб, 12.05Сокіл
ФК Голосків
6
1

5-й турЧемпіонат районуНд, 20.05ФК Хлібичин
Сокіл
3
2

6-й турЧемпіонат районуНд, 27.05Сокіл
ФК Хлібичин
1
1

7-й турЧемпіонат районуНд, 03.06ФК Голосків
Сокіл
0
4

8-й турЧемпіонат районуНд, 10.06Сокіл
Прут Воскресинці
3
0

9-й турЧемпіонат районуНд, 17.06Карпати Спас
Сокіл
2
3

10-й турЧемпіонат районуНд, 24.06Сокіл
Прометей
2
0

2-й турЧемпіонат районуНд, 26.08Сокіл
Довбушівець
2
1
1
3
3-й турЧемпіонат районуСб, 01.09Прометей
Сокіл
1
4
1
4
4-й турЧемпіонат районуНд, 16.09Сокіл
Євромікс
2
0
1
4
5-й турЧемпіонат районуНд, 23.09ФК Хлібичин
Сокіл
0
3
3
2
6-й турЧемпіонат районуНд, 30.09Сокіл
ФК Сопів
2
2
1
1
7-й турЧемпіонат районуНд, 07.10Славія
Сокіл
0
5
2
2
8-й турЧемпіонат районуСб, 13.10Сокіл
Карпати Спас
2
0
3
0
9-й турЧемпіонат районуНд, 21.10Прут Воскресинці
Сокіл
0
3
2
2
10-й турЧемпіонат районуСб, 27.10Сокіл
ФК Королівка-Корнич
2
0
1
0
11-й турЧемпіонат районуНд, 04.11Підгір'я
Сокіл
1
2

Склад Сокіл станом на 14.11.2018

Дорослі

# Гравець Ігор Голи ЖК ЧК Дата народження Дата заявки Дискваліфікація
1 Бойчук Петро Федорович 8 1 2 0 26.06.1986 21.08.2018
2 Вишнівський Василь Михайлович 0 0 0 0 03.03.1982 21.08.2018
3 Елхагрі Ахмед 18.09.1997 12.09.2018
4 Жупник Олексій Васильович 5 0 2 0 15.05.1995 21.08.2018
5 Івасютин Василь Михайлович 9 0 1 1 28.02.1994 21.08.2018
6 Івасютин Вадим Віталійович 31.05.1997 21.08.2018
7 Карковський Антон Романович 8 3 2 0 23.09.1994 21.08.2018
8 Кіндратів Роман Євгенович 8 1 0 0 22.09.1978 30.08.2018
9 Кобилянський Олександр Володимирович 0 0 0 0 22.10.1989 29.08.2018
10 Костишин Василь Михайлович 7 1 0 0 09.03.1993 21.08.2018
11 Коцаба Іван Дмитрович 1 0 0 0 25.11.1988 21.08.2018
12 Медвідь Юрій Олегович 1 0 0 0 06.03.1994 12.09.2018
13 Паньків Степан Михайлович 1 0 0 0 03.03.1987 29.08.2018
14 Попов Олександр Анатолійович 4 1 0 0 18.06.1988 21.08.2018
15 Сваричевський Василь Романович 6 2 1 0 08.02.1992 21.08.2018
16 Сенич Михайло Ярославович 9 4 0 0 14.11.1980 21.08.2018
17 Синчук Ярослав Дмитрович 9 9 2 0 28.12.1993 21.08.2018
18 Синчук Дмитро Ярославович 0 0 0 0 23.12.1970 21.08.2018
19 Сімка Андрій Романович 8 2 2 0 24.11.1983 30.08.2018
20 Сморжанюк Роман Дмитрович 0 0 0 0 19.02.1994 29.08.2018
21 Стасюк Іван Вікторович 9 0 0 0 06.07.2001 21.08.2018
22 Тринога Володимир Васильович 1 1 0 0 14.11.1979 21.08.2018
23 Яценишин Іван Дмитрович 9 0 1 0 06.10.1983 21.08.2018
Гравці юнацького складу заявлені за дорослий по ЄБДФФУ
1 Николайчук Олег Ігорович 1 0 0 0 14.05.2002 21.08.2018
2 Шкромида Василь Романович 20.11.2000 21.08.2018
Середній вік команди:28 років

Відзаявлені

# Гравець Ігор Голи ЖК ЧК Дата народження Дата заявки Дата відзаявки
1 Елхагрі Ахмед 18.09.1997 21.08.2018 30.08.2018
2 Медвідь Юрій Олегович 1 0 0 0 06.03.1994 21.08.2018 30.08.2018
3 Цюцяк Євген Вікторович 06.06.1996 21.08.2018 25.08.2018

*Примітка: Дорослий склад оновлюються щодня дня згідно Єдино бази даних футболістів ФФУ

Юнаки

# Гравець Дата народження Дата заявки
1 Олексюк Владислав Володимирович 18.04.2000 21.08.2018
2 Досин Іван Миколайович 09.10.2001 21.08.2018
3 Досин Артур Васильович 01.02.2001 21.08.2018
4 Іванов Борислав Михайлович 10.08.2001 21.08.2018
5 Галік Андрій Романович 13.12.2000 21.08.2018
6 Шкромида Василь Романович 20.11.2000 21.08.2018
7 Прокопів Олександр Романович 02.07.2000 21.08.2018
8 Стасюк Роман Вікторович 01.02.2004 21.08.2018
9 Кармаліта Тарас Михайлович 30.08.2002 21.08.2018
10 Малий Микола Віталійович 16.12.2002 21.08.2018
11 Николайчук Олег Ігорович 14.05.2002 21.08.2018
12 Ткачук Сергій Анатолійович 23.06.2003 21.08.2018
13 Івасів Дмитро Ігорович 03.11.2002 21.08.2018
14 Андріїшин Віталій Миколайович 20.02.2004 21.08.2018
15 Досин Роман Ігорович 02.06.2004 21.08.2018
16 Коцаба Володимир Дмитрович 21.06.2004 21.08.2018
17 Марусяк Дмитро Васильович 28.12.2003 21.08.2018
18 Семчук Владислав Степанович 16.10.2003 21.08.2018
19 Слободян Василь Тарасович 17.08.2004 21.08.2018
20 Тринога Василь Михайлович 25.03.2003 21.08.2018
21 Заграновський Микола Дмитрович 03.02.2003 21.08.2018
22 Черкас Іван Васильович 30.01.2003 21.08.2018
23 Гритчук Олександр Ігорович 30.01.2004 21.08.2018
24 Губиляк Максим Миколайович 10.03.2004 21.08.2018
Середній вік команди:16 років
*Примітка: Юнацький склад подано згідно бази даних футболістів ФФКР