На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

14.08.2018 Районний футбол

Повний календар чемпіонату району на 1 коло 2018/2019

Версія для друку
Календар змагань
Коло 1
Тур 1 Господарі Результат Гості
18.08.2018, 18-00, Сб Довбушівець Печеніжин : Підгір'я Іванівці-Товмачик
18.08.2018, 18-00, Сб Євромікс Коломия : Прут Воскресинці
09.09.2018, 16-00, Нд Прометей Матеївці : ФК Королівка-Корнич
19.08.2018, 17-00, Нд ФК Хлібичин : Карпати Спас
19.08.2018, 17-00, Нд ФК Сопів : Славія Отинія
Тур 2 Господарі Результат Гості
25.08.2018, 18-00, Сб Карпати Спас : ФК Сопів
25.08.2018, 18-00, Сб Прут Воскресинці : ФК Хлібичин
26.08.2018, 17-00, Нд ФК Королівка-Корнич : Євромікс Коломия
26.08.2018, 17-00, Нд Підгір'я Іванівці-Товмачик : Прометей Матеївці
26.08.2018, 17-00, Нд Сокіл Коршів : Довбушівець Печеніжин
Тур 3 Господарі Результат Гості
01.09.2018, 17-00, Сб Прометей Матеївці : Сокіл Коршів
01.09.2018, 17-00, Сб Євромікс Коломия : Підгір'я Іванівці-Товмачик
02.09.2018, 16-00, Нд ФК Хлібичин : ФК Королівка-Корнич
02.09.2018, 16-00, Нд ФК Сопів : Прут Воскресинці
02.09.2018, 16-00, Нд Славія Отинія : Карпати Спас
Тур 4 Господарі Результат Гості
15.09.2018, 17-00, Сб Прут Воскресинці : Славія Отинія
15.09.2018, 17-00, Сб ФК Королівка-Корнич : ФК Сопів
16.09.2018, 16-00, Нд Підгір'я Іванівці-Товмачик : ФК Хлібичин
16.09.2018, 16-00, Нд Сокіл Коршів : Євромікс Коломия
16.09.2018, 16-00, Нд Довбушівець Печеніжин : Прометей Матеївці
Тур 5 Господарі Результат Гості
22.09.2018, 17-00, Сб Євромікс Коломия : Довбушівець Печеніжин
22.09.2018, 17-00, Сб ФК Хлібичин : Сокіл Коршів
23.09.2018, 16-00, Нд ФК Сопів : Підгір'я Іванівці-Товмачик
23.09.2018, 16-00, Нд Славія Отинія : ФК Королівка-Корнич
23.09.2018, 16-00, Нд Карпати Спас : Прут Воскресинці
Тур 6 Господарі Результат Гості
29.09.2018, 17-00, Сб ФК Королівка-Корнич : Карпати Спас
29.09.2018, 17-00, Сб Підгір'я Іванівці-Товмачик : Славія Отинія
30.09.2018, 16-00, Нд Сокіл Коршів : ФК Сопів
30.09.2018, 16-00, Нд Довбушівець Печеніжин : ФК Хлібичин
30.09.2018, 16-00, Нд Прометей Матеївці : Євромікс Коломия
Тур 7 Господарі Результат Гості
06.10.2018, 16-00, Сб ФК Хлібичин : Прометей Матеївці
06.10.2018, 16-00, Сб ФК Сопів : Довбушівець Печеніжин
07.10.2018, 15-00, Нд Славія Отинія : Сокіл Коршів
07.10.2018, 15-00, Нд Карпати Спас : Підгір'я Іванівці-Товмачик
07.10.2018, 15-00, Нд Прут Воскресинці : ФК Королівка-Корнич
Тур 8 Господарі Результат Гості
13.10.2018, 16-00, Сб Підгір'я Іванівці-Товмачик : Прут Воскресинці
13.10.2018, 16-00, Сб Сокіл Коршів : Карпати Спас
14.10.2018, 15-00, Нд Довбушівець Печеніжин : Славія Отинія
14.10.2018, 15-00, Нд Прометей Матеївці : ФК Сопів
14.10.2018, 15-00, Нд Євромікс Коломия : ФК Хлібичин
Тур 9 Господарі Результат Гості
20.10.2018, 16-00, Сб ФК Сопів : Євромікс Коломия
20.10.2018, 16-00, Сб Славія Отинія : Прометей Матеївці
21.10.2018, 15-00, Нд Карпати Спас : Довбушівець Печеніжин
21.10.2018, 15-00, Нд Прут Воскресинці : Сокіл Коршів
21.10.2018, 15-00, Нд ФК Королівка-Корнич : Підгір'я Іванівці-Товмачик
Тур 10 Господарі Результат Гості
27.10.2018, 16-00, Сб Сокіл Коршів : ФК Королівка-Корнич
27.10.2018, 16-00, Сб Довбушівець Печеніжин : Прут Воскресинці
28.10.2018, 15-00, Нд Прометей Матеївці : Карпати Спас
28.10.2018, 15-00, Нд Євромікс Коломия : Славія Отинія
28.10.2018, 15-00, Нд ФК Хлібичин : ФК Сопів
Тур 11 Господарі Результат Гості
03.11.2018, 16-00, Сб Славія Отинія : ФК Хлібичин
03.11.2018, 16-00, Сб Карпати Спас : Євромікс Коломия
04.11.2018, 15-00, Нд Прут Воскресинці : Прометей Матеївці
04.11.2018, 15-00, Нд ФК Королівка-Корнич : Довбушівець Печеніжин
04.11.2018, 15-00, Нд Підгір'я Іванівці-Товмачик : Сокіл Коршів
Коло 2
Тур 12 Господарі Результат Гості
ФК Хлібичин : Славія Отинія
Євромікс Коломия : Карпати Спас
Прометей Матеївці : Прут Воскресинці
Довбушівець Печеніжин : ФК Королівка-Корнич
Сокіл Коршів : Підгір'я Іванівці-Товмачик
Тур 13 Господарі Результат Гості
ФК Королівка-Корнич : Сокіл Коршів
Прут Воскресинці : Довбушівець Печеніжин
Карпати Спас : Прометей Матеївці
Славія Отинія : Євромікс Коломия
ФК Сопів : ФК Хлібичин
Тур 14 Господарі Результат Гості
Євромікс Коломия : ФК Сопів
Прометей Матеївці : Славія Отинія
Довбушівець Печеніжин : Карпати Спас
Сокіл Коршів : Прут Воскресинці
Підгір'я Іванівці-Товмачик : ФК Королівка-Корнич
Тур 15 Господарі Результат Гості
Прут Воскресинці : Підгір'я Іванівці-Товмачик
Карпати Спас : Сокіл Коршів
Славія Отинія : Довбушівець Печеніжин
ФК Сопів : Прометей Матеївці
ФК Хлібичин : Євромікс Коломия
Тур 16 Господарі Результат Гості
Прометей Матеївці : ФК Хлібичин
Довбушівець Печеніжин : ФК Сопів
Сокіл Коршів : Славія Отинія
Підгір'я Іванівці-Товмачик : Карпати Спас
ФК Королівка-Корнич : Прут Воскресинці
Тур 17 Господарі Результат Гості
Карпати Спас : ФК Королівка-Корнич
Славія Отинія : Підгір'я Іванівці-Товмачик
ФК Сопів : Сокіл Коршів
ФК Хлібичин : Довбушівець Печеніжин
Євромікс Коломия : Прометей Матеївці
Тур 18 Господарі Результат Гості
Довбушівець Печеніжин : Євромікс Коломия
Сокіл Коршів : ФК Хлібичин
Підгір'я Іванівці-Товмачик : ФК Сопів
ФК Королівка-Корнич : Славія Отинія
Прут Воскресинці : Карпати Спас
Тур 19 Господарі Результат Гості
Славія Отинія : Прут Воскресинці
ФК Сопів : ФК Королівка-Корнич
ФК Хлібичин : Підгір'я Іванівці-Товмачик
Євромікс Коломия : Сокіл Коршів
Прометей Матеївці : Довбушівець Печеніжин
Тур 20 Господарі Результат Гості
Сокіл Коршів : Прометей Матеївці
Підгір'я Іванівці-Товмачик : Євромікс Коломия
ФК Королівка-Корнич : ФК Хлібичин
Прут Воскресинці : ФК Сопів
Карпати Спас : Славія Отинія
Тур 21 Господарі Результат Гості
ФК Сопів : Карпати Спас
ФК Хлібичин : Прут Воскресинці
Євромікс Коломия : ФК Королівка-Корнич
Прометей Матеївці : Підгір'я Іванівці-Товмачик
Довбушівець Печеніжин : Сокіл Коршів
Тур 22 Господарі Результат Гості
Підгір'я Іванівці-Товмачик : Довбушівець Печеніжин
ФК Королівка-Корнич : Прометей Матеївці
Прут Воскресинці : Євромікс Коломия
Карпати Спас : ФК Хлібичин
Славія Отинія : ФК Сопів


Також в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!