На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

15.04.2019 Районний футбол

Календар матчів чемпіонату району на весняну частину змагань

Версія для друку
Календар весняної частини змагань в чемпіонаті району.

Календар сформовано з урахуванням кубкових матчів та пропорційного винесення матчів на суботи для всіх команд. Таким чином кожна з команд проведе по 3 матчі у суботу. За обопільною згодою команд та погодженням з комітетом з проведення змагань та комітетом арбітрів дата та час матчів може бути змінено, за винятком останнього туру. 

Календар матчів першості буде подано завтра, оскільки чекаємо підтвердження участі одного з учасників першості району.

Дорослі

Тур 1
04.05 СБ 17-00 ФК Хлібичиин Підгір’я (Іванівці-Товмачик)
04.05 СБ 17-00 Сокіл (Коршів) Прут (Воскресинці)
05.05 НД 16-00 Прометей (Матеївці) ФК Отинія
05.05 НД 16-00 Довбушівець (Печеніжин) Карпати (Спас)
05.05 НД 16-00 ФК Фурнітура ФК Сопів
Тур 2
11.05 СБ 17-00 ФК Отинія Довбушівець (Печеніжин)
11.05 СБ 17-00 ФК Сопів Прометей (Матеївці)
12.05 НД 16-00 Карпати (Спас) Сокіл (Коршів)
12.05 НД 16-00 Прут (Воскресинці) Підгір’я (Іванівці-Товмачик)
12.05 НД 16-00 ФК Хлібичиин ФК Фурнітура
½ фіналу (Перший матч)
15.05 СР 17-00 Довбушівець (Печеніжин) ФК Сопів/ ФК Отинія
16.05 ЧТ 17-00 Сокіл (Коршів) ДОЗ
Тур 3
18.05 СБ 17-00 Підгір’я (Іванівці-Товмачик) ФК Фурнітура
18.05 СБ 17-00 Довбушівець (Печеніжин) ФК Сопів
19.05 НД 16-00 Прометей (Матеївці) ФК Хлібичиин
19.05 НД 16-00 Сокіл (Коршів) ФК Отинія
19.05 НД 16-00 Прут (Воскресинці) Карпати (Спас)
½ фіналу (Матч відповідь)
22.05 СР 17-00 ФК Сопів/ ФК Отинія Довбушівець (Печеніжин)
23.05 ЧТ 17-00 ДОЗ Сокіл (Коршів)
Тур 4
25.05 СБ 17-00 ФК Фурнітура Прометей (Матеївці)
25.05 СБ 17-00 ФК Отинія Прут (Воскресинці)
26.05 НД 16-00 ФК Сопів Сокіл (Коршів)
26.05 НД 16-00 ФК Хлібичиин Довбушівець (Печеніжин)
26.05 НД 16-00 Підгір’я (Іванівці-Товмачик) Карпати (Спас)
Тур 5
01.06 СБ 18-00 Сокіл (Коршів) ФК Хлібичиин
01.06 СБ 18-00 Карпати (Спас) ФК Отинія
02.06 НД 17-00 Прометей (Матеївці) Підгір’я (Іванівці-Товмачик)
02.06 НД 17-00 Прут (Воскресинці) ФК Сопів
02.06 НД 17-00 Довбушівець (Печеніжин) ФК Фурнітура
Тур 6
06.06 ЧТ 18-00 ФК Отинія Підгір’я (Іванівці-Товмачик)
06.06 ЧТ 18-00 ФК Сопів Карпати (Спас)
06.06 ЧТ 18-00 ФК Хлібичиин Прут (Воскресинці)
06.06 ЧТ 18-00 ФК Фурнітура Сокіл (Коршів)
06.06 ЧТ 18-00 Прометей (Матеївці) Довбушівець (Печеніжин)
Тур 7
08.06 СБ 18-00 Карпати (Спас) ФК Хлібичиин
09.06 НД 17-00 Сокіл (Коршів) Прометей (Матеївці)
09.06 НД 17-00 Прут (Воскресинці) ФК Фурнітура
09.06 НД 17-00 Підгір’я (Іванівці-Товмачик) Довбушівець (Печеніжин)
09.06 НД 17-00 ФК Отинія ФК Сопів
Фінал кубку 16.06
16.06 НД 17-00 Фіналіст 1 Фіналіст 2
Тур 8
22.06 СБ 18-00 Підгір’я (Іванівці-Товмачик) ФК Сопів
22.06 СБ 18-00 ФК Фурнітура Карпати (Спас)
22.06 СБ 18-00 Прометей (Матеївці) Прут (Воскресинці)
22.06 СБ 18-00 Довбушівець (Печеніжин) Сокіл (Коршів)
23.06 НД 17-00 ФК Хлібичиин ФК Отинія
Тур 9
30.06 НД 17-00 Сокіл (Коршів)
Підгір’я (Іванівці-Товмачик)
30.06 НД 17-00 Прут (Воскресинці) Довбушівець (Печеніжин)
30.06 НД 17-00 Карпати (Спас) Прометей (Матеївці)
30.06 НД 17-00 ФК Отинія ФК Фурнітура
30.06 НД 17-00 ФК Сопів ФК Хлібичиин

Юнаки

Тур 1
04.05 СБ 15-00 ФК Хлібичиин Підгір’я (Іванівці-Товмачик)
04.05 СБ 15-00 Сокіл (Коршів) Прут (Воскресинці)
05.05 НД 14-00 Прометей (Матеївці) ФК Отинія
05.05 НД 14-00 Довбушівець (Печеніжин) Карпати (Спас)
05.05 НД 14-00 ФК Сопів Королівка-Корнич
Тур 2
11.05 СБ 15-00 ФК Отинія Довбушівець (Печеніжин)
11.05 СБ 15-00 ФК Сопів Прометей (Матеївці)
12.05 НД 14-00 Карпати (Спас) Сокіл (Коршів)
12.05 НД 14-00 Прут (Воскресинці) Підгір’я (Іванівці-Товмачик)
12.05 НД 14-00 ФК Хлібичиин Королівка-Корнич
½ фіналу (Перший матч)
15.05 СР 17-00 Королівка-Корнич Мишин
16.05 СР 15-00 Довбушівець (Печеніжин) Семаківці
Тур 3
18.05 СБ 15-00 Підгір’я (Іванівці-Товмачик) Королівка-Корнич
18.05 СБ 15-00 Довбушівець (Печеніжин) ФК Сопів
19.05 НД 14-00 Прометей (Матеївці) ФК Хлібичиин
19.05 НД 14-00 Сокіл (Коршів) ФК Отинія
19.05 НД 14-00 Прут (Воскресинці) Карпати (Спас)
½ фіналу (Матч відповідь)
22.05 СР 17-00 Мишин Королівка-Корнич
23.05 ЧТ 15-00 Семаківці Довбушівець (Печеніжин)
Тур 4
25.05 СБ 15-00 Королівка-Корнич Прометей (Матеївці)
25.05 СБ 15-00 ФК Отинія Прут (Воскресинці)
26.05 НД 14-00 ФК Сопів Сокіл (Коршів)
26.05 НД 14-00 ФК Хлібичиин Довбушівець (Печеніжин)
26.05 НД 14-00 Підгір’я (Іванівці-Товмачик) Карпати (Спас)
Тур 5
01.06 СБ 16-00 Сокіл (Коршів) ФК Хлібичиин
01.06 СБ 16-00 Карпати (Спас) ФК Отинія
02.06 НД 15-00 Прометей (Матеївці) Підгір’я (Іванівці-Товмачик)
02.06 НД 15-00 Прут (Воскресинці) ФК Сопів
02.06 НД 15-00 Довбушівець (Печеніжин) Королівка-Корнич
Тур 6
06.06 ЧТ 15-00 ФК Отинія Підгір’я (Іванівці-Товмачик)
06.06 ЧТ 15-00 ФК Сопів Карпати (Спас)
06.06 ЧТ 15-00 ФК Хлібичиин Прут (Воскресинці)
06.06 ЧТ 15-00 Королівка-Корнич Сокіл (Коршів)
06.06 ЧТ 15-00 Прометей (Матеївці) Довбушівець (Печеніжин)
Тур 7
08.06 СБ 16-00 Карпати (Спас) ФК Хлібичиин
09.06 НД 15-00 Сокіл (Коршів) Прометей (Матеївці)
09.06 НД 15-00 Прут (Воскресинці) Королівка-Корнич
09.06 НД 15-00 Підгір’я (Іванівці-Товмачик) Довбушівець (Печеніжин)
09.06 НД 15-00 ФК Отинія ФК Сопів
Фінал кубку 16.06
16.06 14-00 Фіналіст 1 Фіналіст 2
Тур 8
22.06 СБ 16-00 Підгір’я (Іванівці-Товмачик) ФК Сопів
22.06 СБ 16-00 Королівка-Корнич Карпати (Спас)
22.06 СБ 16-00 Прометей (Матеївці) Прут (Воскресинці)
22.06 СБ 16-00 Довбушівець (Печеніжин) Сокіл (Коршів)
23.06 НД 15-00 ФК Хлібичиин ФК Отинія
Тур 9
30.06 НД 15-00 Сокіл (Коршів) Підгір’я (Іванівці-Товмачик)
30.06 НД 15-00 Прут (Воскресинці) Довбушівець (Печеніжин)
30.06 НД 15-00 Карпати (Спас) Прометей (Матеївці)
30.06 НД 15-00 ФК Отинія Королівка-Корнич
30.06 НД 15-00 ФК Сопів ФК Хлібичиин


Також в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!