На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

04.11.2015 Обласний футбол

ФК Угорники вдало стартували в Кубку чемпіонів

Версія для друку
Чемпіон Коломийщини ФУ Угорники вдало стартував в цьогорічному розіграші Кубку чемпіонів міст та районів області.

Кубок чемпіонів міст та районів області. 1 тур. 31 жовтня (субота)

Група "А"

ФК "Рашків" – "Вовки" (Вовчківці) – 2:1

ФК "Угорники" – "Кремінь" (Пістинь) – 3:1

Група "Б"

"Газовик" (Богородчани) – "Арсенал" (Тисменичани) – 3:0

Група "В"

ФК "Живачів" – "Козацький Острів" (Чорнолізці) – 0:5

Група "Г"

"Свіча" (Міжріччя) – ФК "Тяпче" – 1:1

Кубок чемпіонів міст та районів області. 2 тур. 1 листопада (неділя)

Група "А"

"Вовки" (Вовчківці) – "Кремінь" (Пістинь) – 1:2

ФК "Рашків" – ФК "Угорники" – 0:2

Група "Б"

"Легіон" (Івано-Франківськ) – "Газовик" (Богородчани) – 2:0

Група "В"

"Касова" (Бовшів) – ФК "Живачів" – 7:0

Група "Г"

ФК "Сваричів" – "Свіча" (Міжріччя) – 2:2

КУБОК ЧЕМПІОНІВ МІСТ ТА РАЙОНІВ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2015

ГРУПА "А"

МКомандаІВНПМзМпО
1ФК "Угорники" (Коломийський р-н)2200516
2"Кремінь" Пістинь (Косівський р-н)2101343
3ФК "Рашків" (Городенківський р-н)2101233
4"Вовки" Вовчківці (Снятинський р-н)2002240

ПЕРШЕ КОЛО

1 тур, 31 жовтня (субота), 14:00
  • ФК "Рашків" - "Вовки" – 2:1
  • ФК "Угорники" - "Кремінь" – 3:1
2 тур, 1 листопада (неділя), 14:00
  • "Вовки" - "Кремінь" – 1:2
  • ФК "Рашків" - ФК "Угорники" – 0:2

3 тур, 7 листопада (субота), 14:00

  • ФК "Угорники" - "Вовки"
  • "Кремінь" - ФК "Рашків"

ДРУГЕ КОЛО

4 тур, 8 листопада (неділя), 14:00

  • "Вовки" - ФК "Рашків"
  • "Кремінь" - ФК "Угорники"

5 тур, 14 листопада (субота), 14:00

  • "Кремінь" - "Вовки"
  • ФК "Угорники" - ФК "Рашків"

6 тур, 15 листопада (неділя), 14:00

  • "Вовки" - ФК "Угорники"
  • ФК "Рашків" - "Кремінь"

ГРУПА "Б"

МКомандаІВНПМзМпО
1"Легіон" Івано-Франківськ1100203
2"Газовик" Богородчани (Богородчанський р-н)2101323
3"Арсенал" Тисменичани (Надвірнянський р-н)1001030

ПЕРШЕ КОЛО

1 тур, 31 жовтня (субота), 14:00
  • "Газовик" - "Арсенал" – 3:0
2 тур, 1 листопада (неділя), 14:00
  • "Легіон" - "Газовик" – 2:0

3 тур, 7 листопада (субота), 14:00

  • "Арсенал" - "Легіон"

ДРУГЕ КОЛО

4 тур, 8 листопада (неділя), 14:00

  • "Арсенал" - "Газовик"

5 тур, 14 листопада (субота), 14:00

  • "Газовик" - "Легіон"

6 тур, 15 листопада (неділя), 14:00

  • "Легіон" - "Арсенал"

ГРУПА "В"

МКомандаІВНПМзМпО
1"Касова" Бовшів (Галицький р-н)1100703
2"Козацький Острів" Чорнолізці (Тисменицький р-н)1100503
3ФК "Живачів" (Тлумацький р-н)20020120

ПЕРШЕ КОЛО

1 тур, 31 жовтня (субота), 14:00
  • ФК "Живачів" - "Козацький Острів" – 0:5
2 тур, 1 листопада (неділя), 14:00
  • "Касова" - ФК "Живачів" – 7:0

3 тур, 7 листопада (субота), 14:00

  • "Козацький Острів" - "Касова"

ДРУГЕ КОЛО

4 тур, 8 листопада (неділя), 14:00

  • "Козацький Острів" - ФК "Живачів"

5 тур, 14 листопада (субота), 14:00

  • ФК "Живачів" - "Касова"

6 тур, 15 листопада (неділя), 14:00

  • "Касова" - "Козацький Острів"

ГРУПА "Г"

МКомандаІВНПМзМпО
1"Свіча" Міжріччя (Болехівська міськрада)2020332
2ФК "Сваричів" (Рожнятівський р-н)1010221
3ФК "Тяпче" (Долинський р-н)1010111

ПЕРШЕ КОЛО

1 тур, 31 жовтня (субота), 14:00
  • "Свіча" - ФК "Тяпче" – 1:1
2 тур, 1 листопада (неділя), 14:00
  • ФК "Сваричів" - "Свіча" – 2:2

3 тур, 7 листопада (субота), 14:00

  • ФК "Тяпче" - ФК "Сваричів"

ДРУГЕ КОЛО

4 тур, 8 листопада (неділя), 14:00

  • ФК "Тяпче" - "Свіча"

5 тур, 14 листопада (субота), 14:00

  • "Свіча" - ФК "Сваричів"

6 тур, 15 листопада (неділя), 14:00

  • ФК "Сваричів" - ФК "Тяпче"

1/4 фіналу21.11.201522.11.2015
КомандиПерший матчМатч-відповідь
1/2 фіналу28.11.201529.11.2015
КомандиПерший матчМатч-відповідь
Фінал06.12.2015


Також в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!