На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

24.10.2016 Обласний футбол

ФК Угорники стартували в "Лізі чемпіонів"

Версія для друку
22 жовтня стартував черговий розіграш КУБОКУ ЧЕМПІОНІВ МІСТ ТА РАЙОНІВ ОБЛАСТІ 2016-2017

Цьогоріч Коломийщину в цих змаганнях представляє ФК Угорники, які за підсумками сезону вибороли золоті нагороди чемпіонату. 22 та 23 жовтня команда провела два виїздних поєдинки і здобула 4 залікові бавли.

Календар та поточні таблиці

ГРУПА "А"

МКомандаІВНПМзМпО
1"Кремінь" Пістинь (Косівський р-н)1100323
2"Обрій" Чернятин (Городенківський р-н)1001230
3"Ліга" Будилів (Снятинський р-н)0000000

ПЕРШЕ КОЛО

1 тур,22 жовтня (субота), 14:00
  • "Кремінь" - "Обрій" – 3:2
2 тур,2 листопада (середа), 14:00
  • "Кремінь" - "Ліга" –

3 тур,29 жовтня (субота), 14:00

  • "Обрій" - "Ліга" –

ДРУГЕ КОЛО

4 тур,30 жовтня (неділя), 14:00

  • "Ліга" - "Обрій" –

5 тур,5 листопада (субота), 14:00

  • "Ліга" - "Кремінь" –

6 тур,6 листопада (неділя), 14:00

  • "Обрій" - "Кремінь" –

ГРУПА "Б"

МКомандаІВНПМзМпО
1ФК "Угорники" (Коломийський р-н)2110814
2ФК "Прибилів" (Тлумацький р-н)2101493
3"Підгір’я" Назавизів (Надвірнянський р-н)2101343
4"Козацький Острів" Чорнолізці (Тисменицький р-н)2011121

ПЕРШЕ КОЛО

1 тур,22 жовтня (субота), 14:00
  • "Козацький острів" - ФК "Угорники" – 1:1
  • "Підгір’я" - ФК "Прибилів" – 2:4
2 тур,23 жовтня (неділя), 14:00
  • "Підгір’я" - "Козацький острів" – 1:0
  • ФК "Прибилів" - ФК "Угорники" – 0:7

3 тур,29 жовтня (субота), 14:00

  • ФК "Прибилів" - "Козацький острів" –
  • ФК "Угорники" - "Підгір’я" –

ДРУГЕ КОЛО

4 тур,30 жовтня (неділя), 14:00

  • "Козацький острів" - ФК "Прибилів" –
  • "Підгір’я" - ФК "Угорники" –

5 тур,5 листопада (субота), 14:00

  • ФК "Угорники" - ФК "Прибилів" –
  • "Козацький острів" - "Підгір’я" –

6 тур,6 листопада (неділя), 14:00

  • ФК "Угорники" - "Козацький острів" –
  • ФК "Прибилів" - "Підгір’я" –

ГРУПА "В"

МКомандаІВНПМзМпО
1ФК "Липівка" (Рогатинський р-н)2200816
2"Отрада" Глибівка (Богородчанський р-н)2110744
3"Хортиця" Крихівці (м. Івано-Франківськ)2011251
4"Луквиця" Вікторів (Галицький р-н)20023100

ПЕРШЕ КОЛО

1 тур,22 жовтня (субота), 14:00
  • "Луквиця" - "Отрада" – 2:5
  • ФК "Липівка" - "Хортиця" – 3:0
2 тур,23 жовтня (неділя), 14:00
  • ФК "Липівка" - "Луквиця" – 5:1
  • "Хортиця" - "Отрада" – 2:2

3 тур,29 жовтня (субота), 14:00

  • "Хортиця" - "Луквиця" –
  • "Отрада" - ФК "Липівка" –

ДРУГЕ КОЛО

4 тур,30 жовтня (неділя), 14:00

  • ФК "Липівка" - "Отрада" –
  • "Луквиця" - "Хортиця" –

5 тур,5 листопада (субота), 14:00

  • "Отрада" - "Хортиця" –
  • "Луквиця" - ФК "Липівка" –

6 тур,6 листопада (неділя), 14:00

  • "Отрада" - "Луквиця" –
  • "Хортиця" - ФК "Липівка" –

ГРУПА "Г"

МКомандаІВНПМзМпО
1ФК "Тяпче" (Долинський р-н)2200816
2"Сокіл" Голинь (Калуський р-н)2200626
3ФК "Тисів" (м. Болехів)2002270
4"Оболонь" Брошнів (Рожнятівський р-н)2002170

ПЕРШЕ КОЛО

1 тур,22 жовтня (субота), 14:00

  • ФК "Тисів" - "Сокіл" – 2:3
  • ФК "Тяпче" - "Оболонь" – 4:1

2 тур,23 жовтня (неділя), 14:00

  • ФК "Тисів" - ФК "Тяпче" – 0:4
  • "Сокіл" - "Оболонь" – 3:0

3 тур,29 жовтня (субота), 14:00

  • "Сокіл" - ФК "Тяпче" –
  • "Оболонь" - ФК "Тисів" –

ДРУГЕ КОЛО

4 тур,30 жовтня (неділя), 14:00

  • ФК "Тяпче" - "Сокіл" –
  • ФК "Тисів" - "Оболонь" –

5 тур,5 листопада (субота), 14:00

  • ФК "Тяпче" - ФК "Тисів" –
  • "Оболонь" - "Сокіл" –

6 тур,6 листопада (неділя), 14:00

  • "Сокіл" - ФК "Тисів" –
  • "Оболонь" - ФК "Тяпче" –



Також в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!