На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

03.12.2018 Футзал

Зведений календар ДЮФЛ району з футзалу

Версія для друку
Зведений календар ДЮФЛ району з футзалу на 2018 рік

 Тур 1 05.12.18 Ср 2006 Група А

Тур 2 06.12.18 Чт 2006 Група Б + 2008

10-00

КДЮСШ-2 (ТУРЯНСЬКИЙ В.)

РДЮСШ-1 (ГАВРИЛЮК Л.)

10-00

ДЮСШ ПЯДИЦЬКА ОТГ-2 (КУЗЬМИЧ М.)

ДЮСШ КОЛОС (КОНЮК М.)

10-30

«ЧАЙКА» ІЛІНЦІ (ГНАТЮК Я.)

ДЮСШ ПЯДИЦЬКА ОТГ-1 (МАКСИМЮК Д.)

10-30

РДЮСШ-2 (ОЛІЙНИК А.)

ДЮСШ КОСІВ (ГАНУЩАК Д.)

11-00

КДЮСШ-2 (ТУРЯНСЬКИЙ В.)

ПЕЧЕНІЖИНСЬКА ОТГ (ГОРУК В.)

11-00

ФК МИШИН (БРУСТУРНЯК Н.)

ДЮСШ КОЛОС (КОНЮК М.)

11-30

РДЮСШ-1 (ГАВРИЛЮК Л.)

«ЧАЙКА» ІЛІНЦІ (ГНАТЮК Я.)

11-30

КДЮСШ-1 (УТКІН О.)

ДЮСШ КОСІВ (ГАНУЩАК Д.)

12-00

ДЮСШ ПЯДИЦЬКА ОТГ-1 (МАКСИМЮК Д.)

ПЕЧЕНІЖИНСЬКА ОТГ (ГОРУК В.)

12-00

ДЮСШ ПЯДИЦЬКА ОТГ-2 (КУЗЬМИЧ М.)

ФК МИШИН (БРУСТУРНЯК Н.)

12-30

КДЮСШ-1 (УТКІН О.)

РДЮСШ-2 (ОЛІЙНИК А.)

13-00

РДЮСШ-1 (ОЛІЙНИК А.)

2008

КДЮСШ-1 (УТКІН О.)

2008

13-30

КДЮСШ-2 (ТУРЯНСЬКИЙ В.) 2008

КДЮСШ-3 (СТРОМЕЦЬКИЙ А.) 2008

14-00

КДЮСШ-1 (УТКІН О.) 2008

КДЮСШ-3 (СТРОМЕЦЬКИЙ А.) 2008

14-30

РДЮСШ-1 (ОЛІЙНИК А.) 2008

КДЮСШ-2 (ТУРЯНСЬКИЙ В.) 2008

Тур 3 11.12.18 Вт 2006 Група А

Тур 4 14.12.18 Пт 2006 Група Б + 2008

10-00

ПЕЧЕНІЖИНСЬКА ОТГ (ГОРУК В.)

«ЧАЙКА» ІЛІНЦІ (ГНАТЮК Я.)

10-00

ДЮСШ КОЛОС (КОНЮК М.) 2008

ДЮСШ КОСІВ (ГАНУЩАК Д.) 2008

10-30

КДЮСШ-2 (ТУРЯНСЬКИЙ В.)

ДЮСШ ПЯДИЦЬКА ОТГ-1 (МАКСИМЮК Д.)

10-35

ДЮСШ КОЛОС-2 (ПАНЬКІВ С.) 2008

РДЮСШ-1 (ОЛІЙНИК А.) 2008

11-00

ПЕЧЕНІЖИНСЬКА ОТГ (ГОРУК В.)

РДЮСШ-1 (ГАВРИЛЮК Л.)

11-00

ДЮСШ КОСІВ (ГАНУЩАК Д.)

ДЮСШ КОЛОС (КОНЮК М.)

11-30

«ЧАЙКА» ІЛІНЦІ (ГНАТЮК Я.)

КДЮСШ-2 (ТУРЯНСЬКИЙ В.)

11-30

ДЮСШ КОСІВ (ГАНУЩАК Д.) 2008

ДЮСШ КОЛОС-2 (ПАНЬКІВ С.) 2008

12-00

ДЮСШ ПЯДИЦЬКА ОТГ-1 (МАКСИМЮК Д.)

РДЮСШ-1 (ГАВРИЛЮК Л.)

12-00

ДЮСШ ПЯДИЦЬКА ОТГ-2 (КУЗЬМИЧ М.)

ДЮСШ КОСІВ (ГАНУЩАК Д.)

12-30

ДЮСШ КОЛОС (КОНЮК М.) 2008

РДЮСШ-1 (ОЛІЙНИК А.) 2008

13-00

КДЮСШ-1 (УТКІН О.)

ФК МИШИН (БРУСТУРНЯК Н.)

13-30

РДЮСШ-2 (ОЛІЙНИК А.)

ДЮСШ КОЛОС (КОНЮК М.)

14-00

КДЮСШ-1 (УТКІН О.)

ДЮСШ ПЯДИЦЬКА ОТГ-2 (КУЗЬМИЧ М.)

14-30

РДЮСШ-2 (ОЛІЙНИК А.)

ФК МИШИН (БРУСТУРНЯК Н.)

Тур 5 18.12.18 Вт 2006 Група Б + 2008

Тур 6 20.12.18 Чт 2006 Група А

10-00

ДЮСШ КОЛОС-2 (ПАНЬКІВ С.) 2008

ДЮСШ КОЛОС (КОНЮК М.) 2008

10-00

ДЮСШ ПЯДИЦЬКА ОТГ-1 (МАКСИМЮК Д.)

КДЮСШ-2 (ТУРЯНСЬКИЙ В.)

10-35

КДЮСШ-1 (УТКІН О.) 2008

КДЮСШ-2 (ТУРЯНСЬКИЙ В.) 2008

10-35

«ЧАЙКА» ІЛІНЦІ (ГНАТЮК Я.)

ПЕЧЕНІЖИНСЬКА ОТГ (ГОРУК В.)

11-00

ДЮСШ КОСІВ (ГАНУЩАК Д.)

ФК МИШИН (БРУСТУРНЯК Н.)

11-00

РДЮСШ-1 (ГАВРИЛЮК Л.)

ДЮСШ ПЯДИЦЬКА ОТГ-1 (МАКСИМЮК Д.)

11-30

КДЮСШ-1 (УТКІН О.) 2008

ДЮСШ КОЛОС-2 (ПАНЬКІВ С.) 2008

11-30

КДЮСШ-2 (ТУРЯНСЬКИЙ В.)

«ЧАЙКА» ІЛІНЦІ (ГНАТЮК Я.)

12-00

КДЮСШ-2 (ТУРЯНСЬКИЙ В.) 2008

ДЮСШ КОЛОС (КОНЮК М.) 2008

12-00

РДЮСШ-1 (ГАВРИЛЮК Л.)

ПЕЧЕНІЖИНСЬКА ОТГ (ГОРУК В.)

12-30

ФК МИШИН (БРУСТУРНЯК Н.)

ДЮСШ КОСІВ (ГАНУЩАК Д.)

13-00

ДЮСШ ПЯДИЦЬКА ОТГ-2 (КУЗЬМИЧ М.)

РДЮСШ-2 (ОЛІЙНИК А.)

13-30

КДЮСШ-1 (УТКІН О.)

ДЮСШ КОЛОС (КОНЮК М.)

14-00

РДЮСШ-2 (ОЛІЙНИК А.)

ДЮСШ ПЯДИЦЬКА ОТГ-2 (КУЗЬМИЧ М.)

14-30

ДЮСШ КОЛОС (КОНЮК М.)

КДЮСШ-1 (УТКІН О.)

Тур 7 26.12.18 Ср 2006 Група Б + 2008

Тур 8 28.12.18 Пт 2006 Група А

10-00

ДЮСШ ПЯДИЦЬКА ОТГ-2 (КУЗЬМИЧ М.)

КДЮСШ-1 (УТКІН О.)

10-00

РДЮСШ-1 (ГАВРИЛЮК Л.)

КДЮСШ-2 (ТУРЯНСЬКИЙ В.)

10-35

ДЮСШ КОЛОС (КОНЮК М.)

РДЮСШ-2 (ОЛІЙНИК А.)

10-35

ДЮСШ ПЯДИЦЬКА ОТГ-1 (МАКСИМЮК Д.)

«ЧАЙКА» ІЛІНЦІ (ГНАТЮК Я.)

11-00

ФК МИШИН (БРУСТУРНЯК Н.)

КДЮСШ-1 (УТКІН О.)

11-00

ПЕЧЕНІЖИНСЬКА ОТГ (ГОРУК В.)

КДЮСШ-2 (ТУРЯНСЬКИЙ В.)

11-30

ДЮСШ КОСІВ (ГАНУЩАК Д.)

ДЮСШ ПЯДИЦЬКА ОТГ-2 (КУЗЬМИЧ М.)

11-30

«ЧАЙКА» ІЛІНЦІ (ГНАТЮК Я.)

РДЮСШ-1 (ГАВРИЛЮК Л.)

12-00

ФК МИШИН (БРУСТУРНЯК Н.)

РДЮСШ-2 (ОЛІЙНИК А.)

12-00

ПЕЧЕНІЖИНСЬКА ОТГ (ГОРУК В.)

ДЮСШ ПЯДИЦЬКА ОТГ-1 (МАКСИМЮК Д.)

12-30

ДЮСШ КОСІВ (ГАНУЩАК Д.) 2008

КДЮСШ-1 (УТКІН О.) 2008

13-00

ДЮСШ КОЛОС (КОНЮК М.) 2008

КДЮСШ-3 (СТРОМЕЦЬКИЙ А.) 2008

13-30

ДЮСШ КОЛОС (КОНЮК М.)

ДЮСШ КОСІВ (ГАНУЩАК Д.)

14-00

ДЮСШ КОСІВ (ГАНУЩАК Д.) 2008

КДЮСШ-3 (СТРОМЕЦЬКИЙ А.) 2008

14-30

КДЮСШ-1 (УТКІН О.) 2008

ДЮСШ КОЛОС (КОНЮК М.) 2008

Тур 9 03.01.19 Чт 2006 Група Б + 2008

10-00

РДЮСШ-1 (ОЛІЙНИК А.) 2008

КДЮСШ-3 (СТРОМЕЦЬКИЙ А.) 2008

10-35

ДЮСШ КОЛОС-2 (ПАНЬКІВ С.) 2008

КДЮСШ-2 (ТУРЯНСЬКИЙ В.) 2008

11-00

РДЮСШ-1 (ОЛІЙНИК А.) 2008

ДЮСШ КОСІВ (ГАНУЩАК Д.) 2008

11-30

КДЮСШ-3 (СТРОМЕЦЬКИЙ А.) 2008

ДЮСШ КОЛОС-2 (ПАНЬКІВ С.) 2008

12-00

ДЮСШ КОСІВ (ГАНУЩАК Д.) 2008

КДЮСШ-2 (ТУРЯНСЬКИЙ В.) 2008

12-30

ДЮСШ КОЛОС (КОНЮК М.)

ДЮСШ ПЯДИЦЬКА ОТГ-2 (КУЗЬМИЧ М.)

13-00

ДЮСШ КОСІВ (ГАНУЩАК Д.)

РДЮСШ-2 (ОЛІЙНИК А.)

13-30

ДЮСШ КОЛОС (КОНЮК М.)

ФК МИШИН (БРУСТУРНЯК Н.)

14-00

ДЮСШ КОСІВ (ГАНУЩАК Д.)

КДЮСШ-1 (УТКІН О.)

14-30

ФК МИШИН (БРУСТУРНЯК Н.)

ДЮСШ ПЯДИЦЬКА ОТГ-2 (КУЗЬМИЧ М.)

15-00

РДЮСШ-2 (ОЛІЙНИК А.)

КДЮСШ-1 (УТКІН О.)



Також в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!