09.12.2017 Футзал

Увага ОНОВЛЕНО!!! Склад учасників та календар традиційного турніру з футзалу "В ніч на Андрія"

Версія для друку
З 12 на 13 грудня в приміщенні ФОСК "Прикарпаття" відбудеться традиційний аматорський турнір з футзалу "В ніч на Андрія". Змагання розпочнуться о 10-00 12 грудня. Подаємо склад груп та орієнтовний час початку матчів. Склад учасників доукомплектовано до 16 команд.

Група Б.

1. «Друзі Андрія» (Жукотин)

2. Торнадо

3. Карпати (Коломия)

4. МФК Орелець (Снятин)

Група А.

1. Джокер (Заболотів)

2. Фонд пам’яті А.Федчука

3. Sandalino(Косів)

4. МФК Печеніжин

Група В.

1. «Кремінь»

2. ФК Іванків (Тернопільська обл)

3. Фурнітура-Дебеславці

4. Динамо ГНПУ (Хмельницьк)

Група Г.

1. Верховина-Пістинь

2. Борщів (Тернопільська обл)

3. МФК Турка

4. Покуття (Коломия)

Час початку матчів подано орієнтовно

Група А та Група Б
1 10-00 Джокер (Заболотів) МФК Печеніжин
2 10-30 «Друзі Андрія» (Жукотин) Торнадо
3 11-00 Фонд пам’яті А.Федчука Sandalino(Косів)
4 11-30 Карпати (Коломия) МФК Орелець (Снатин)
5 12-00 Джокер (Заболотів) Sandalino(Косів)
6 12-30 «Друзі Андрія» (Жукотин) МФК Орелець (Снатин)
7 13-00 Фонд пам’яті А.Федчука МФК Печеніжин
8 13-30 Карпати (Коломия) Торнадо
9 14-00 Джокер (Заболотів) Фонд пам’яті А.Федчука
10 14-30 «Друзі Андрія» (Жукотин) Карпати (Коломия)
11 15-00 МФК Печеніжин Sandalino(Косів)
12 15-30 Торнадо МФК Орелець (Снатин)
Група В та Група Г
13 16-00 «Кремінь» Динамо ГНПУ (Хмельницьк)
14 16-30 Пістинь-Верховина Покуття (Коломия)
15 17-00 ФК Іванків (Тернопільська обл) Фурнітура-Дебеславці
16 17-30 Борщів (Тернопільська обл) МФК Турка
17 18-00 «Кремінь» Фурнітура-Дебеславці
18 18-30 Пістинь-Верховина МФК Турка
19 19-00 ФК Іванків (Тернопільська обл) Динамо ГНПУ (Хмельницьк)
20 19-30 Борщів (Тернопільська обл) Покуття (Коломия)
21 20-00 «Кремінь» ФК Іванків (Тернопільська обл)
22 20-30 Пістинь-Верховина Борщів (Тернопільська обл)
23 21-00 Фурнітура-Дебеславці Динамо ГНПУ (Хмельницьк)
24 21-30 МФК Турка Покуття (Коломия)
¼ фіналу
25 22-00 А1 Б2
26 22-30 А2 Б1
27 23-00 В1 Г2
28 23-30 Г1 В2
½ фіналу
29 00-00 А1Б2 В1Г2
30 00-30 А2Б1 Г1В2
Матч за третє місце
31 01-00
Фінал
32 01-30


Також в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!