На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

28.01.2019 Футзал

Повний календар фінальної частини дитячо-юнацької футзальної ліги району

Версія для друку
Календа фінальної частини ДЮФЛР

Склад учасників

2006 р.н. – та молодші

Золота ліга

  1. Печеніжинська ОТГ (Горук В.)
  2. Косівська ДЮСШ (Ганущак Д.)
  3. КДЮСШ-2 (Турянський В.)
  4. КДЮСШ-1 (Уткін О.)
  5. «Чайка» Іллінці (Гнатюк Я.)
  6. ДЮСШ Колос (Конюк М)

Срібна ліга

  1. РДЮСШ-1(Гаврилюк Л.)
  2. ФК Мишин (Брустурняк Н.)
  3. Пядицька ОТГ-2 (Кузьмич М.)
  4. РДЮСШ-2 (Олійник А.)

 


2008 р.н. – та молодші

  1. РДЮСШ-1 (Олійник А.)
  2. КДЮСШ-1 (Уткін О.)
  3. КДЮСШ-2 (Турянський В.)
  4. КДЮСШ-3 (Стромецький А.)
  5. ДЮСШ Колос (Конюк М.)
  6. ДЮСШ Косів (Ганущак Д.)

23.01 середа

31.01 четвер

1

Печеніжинська ОТГ

З

Косівська ДЮСШ

1

Печеніжинська ОТГ

З

«Чайка» Іллінці

2

«Чайка» Іллінці

З

КДЮСШ-1 (Уткін О.)

2

Косівська ДЮСШ

З

Команда (3 місце Група Б)

3

Печеніжинська ОТГ

З

КДЮСШ-2 (Турянський В.)

3

Печеніжинська ОТГ

З

КДЮСШ-1 (Уткін О.)

4

КДЮСШ-1 (Уткін О.)

З

ДЮСШ Колос (Конюк М.)

4

«Чайка» Іллінці

З

КДЮСШ-2 (Турянський В.)

5

Косівська ДЮСШ

З

КДЮСШ-2 (Турянський В.)

5

Косівська ДЮСШ

З

КДЮСШ-1 (Уткін О.)

6

«Чайка» Іллінці

З

ДЮСШ Колос (Конюк М.)

6

КДЮСШ-2 (Турянський В.)

З

Команда (3 місце Група Б)

7

ДЮСШ Колос (Конюк М.)

08

ДЮСШ Косів (Ганущак Д.)

7

Пядицька ОТГ-2

С

ФК Мишин

8

ДЮСШ Колос (Конюк М.)

08

РДЮСШ-1 (Олійник А.)

8

РДЮСШ-2 (Олійник)

С

РДЮСШ-1(Гаврилюк)

9

РДЮСШ-1 (Олійник А.)

08

ДЮСШ Косів (Ганущак Д.)

9

Пядицька ОТГ-2

С

РДЮСШ-1 (Гаврилюк)

10

ДЮСШ Колос (Конюк М.)

08

ДЮСШ Косів (Ганущак Д.)

10

ФК Мишин

С

РДЮСШ-2 (Олійник)

08.02 п’ятниця

12.02 вівторок

1

Печеніжинська ОТГ

З

Команда (3 місце Група Б)

1

«Чайка» Іллінці

З

Печеніжинська ОТГ

2

Косівська ДЮСШ

З

«Чайка» Іллінці

2

Команда (3 місце Група Б)

З

Косівська ДЮСШ

3

КДЮСШ-2 (Турянський В.)

З

КДЮСШ-1 (Уткін О.)

3

КДЮСШ-1 (Уткін О.)

З

Печеніжинська ОТГ

4

Команда (3 місце Група Б)

З

Печеніжинська ОТГ

4

КДЮСШ-2 (Турянський В.)

З

«Чайка» Іллінці

5

«Чайка» Іллінці

З

Косівська ДЮСШ

5

КДЮСШ-1 (Уткін О.)

З

Косівська ДЮСШ

6

КДЮСШ-1 (Уткін О.)

З

КДЮСШ-2 (Турянський В.)

6

Команда (3 місце Група Б)

З

КДЮСШ-2 (Турянський В)

7

КДЮСШ-1 (Уткін О.)

08

КДЮСШ-3 (СтромецькийА)

7

ФК Мишин

С

РДЮСШ-1(Гаврилюк)

8

КДЮСШ-1 (Уткін О.)

08

КДЮСШ-2 (Турянський В.)

8

Пядицька ОТГ-2

С

РДЮСШ-2 (Олійник)

9

КДЮСШ-3 (СтромецькийА)

08

КДЮСШ-2 (Турянський В.)

9

Пядицька ОТГ-2

С

ФК Мишин

10

РДЮСШ-1(Гаврилюк)

С

РДЮСШ-2 (Олійник)

15.02 п’ятниця

20.02 середа

1

ДЮСШ Колос (Конюк М.)

08

КДЮСШ-1 (Уткін О.)

1

Косівська ДЮСШ

З

Печеніжинська ОТГ

2

ДЮСШ Косів (Ганущак Д.)

08

КДЮСШ-3 (СтромецькийА)

2

КДЮСШ-1 (Уткін О.)

З

«Чайка» Іллінці

3

РДЮСШ-1 (Олійник А.)

08

КДЮСШ-2 (Турянський В.)

3

КДЮСШ-2 (Турянський В.)

З

Печеніжинська ОТГ

4

ДЮСШ Колос (Конюк М.)

08

КДЮСШ-3 (СтромецькийА)

4

Команда (3 місце Група Б)

З

КДЮСШ-1 (Уткін О.)

5

ДЮСШ Косів (Ганущак Д.)

08

КДЮСШ-2 (Турянський В.)

5

КДЮСШ-2 (Турянський В.)

З

Косівська ДЮСШ

6

КДЮСШ-1 (Уткін О.)

08

РДЮСШ-1 (Олійник А.)

6

Команда (3 місце Група Б)

З

«Чайка» Іллінці

7

ДЮСШ Колос (Конюк М.)

08

КДЮСШ-2 (Турянський В.)

7

Пядицька ОТГ-2

С

РДЮСШ-1(Гаврилюк)

8

КДЮСШ-1 (Уткін О.)

08

ДЮСШ Косів (Ганущак Д.)

8

РДЮСШ-2 (Олійник)

С

ФК Мишин

9

РДЮСШ-1 (Олійник А.)

08

КДЮСШ-3 (СтромецькийА)

9

РДЮСШ-2 (Олійник)

С

Пядицька ОТГ-2

10

РДЮСШ-1(Гаврилюк)

С

ФК Мишин



Також в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!