На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

07.04.2019 Футзал

Підсумки футзального сезону на Коломийщині

Версія для друку
6 квітня на Коломийщині завершився черговий розіграш Міжрайонного чемпіонату Прикарпаття з футзалу.

По завершенню останніх матчів відбулась церемонія нагородження лауреатів. Нагородження проводили голова комітету з проведення змагань ФФКР Олександр Гнатюк, голова районної ради Роман Дячук, начальник відділу молоді та спорту РДА Олег Дем'янюк.

Суперліга


Лауреати в індивідуальних номінаціях

/uploads/media/DSC_5728.JPG

Кращий воротар: Тепчук Ігор (МФК Турка)

Кращий бомбардир: Гребенюк Павло (ДФК Фурнітура)

Кращий гравець: Блонський Олег (Стрічка-Лісовичок)


Чемпіон Суперліги ДФК Фурнітура

/uploads/media/DSC_5752.jpg

Срібний призер Стрічка-Лісовичок

Бронзовий призер "Метеор" Жукотин

За підсумками сезону команди Синівір та Голосків вибувають в першу лігу, команду Турка-2 знято з розіграшу

# Команда I В Н П МЗ МП РM O
1 ДФК Фурнітура 22 19 1 2 102 21 +81 58
2 МФК Лісовичок - Стрічка 22 17 2 3 87 26 +61 53
3 "Метеор" Жукотин 22 17 1 4 89 24 +65 52
4 ФК Турка 22 16 1 5 85 48 +37 49
5 "Покуття" В.Вербіж 22 12 3 7 78 54 +24 39
6 "Іскра" Богородичин 22 12 2 8 59 50 +9 38
7 "Joker" Заболотів 22 8 2 12 45 73 -28 26
8 МФК Печеніжин 22 8 0 14 47 56 -9 24
9 FC Energy 22 6 2 14 50 91 -41 20
10 Синівір 22 4 3 15 29 74 -45 15
11 МФК Турка-2 22 3 1 18 26 98 -72 10
12 ФК Голосків 22 1 0 21 33 115 -82 3

Перша ліга


Лауреати в індивідуальних номінаціях

Кращий воротар: Уграк Тарас (Корнич)

Кращий бомбардир: Попадюк Максим (Євромікс)

Кращий гравець: Свірідов Микола (Євромікс)


Переможець першої ліги ЄВРОМІКС

Срібний призер першої ліги МФК Корнич

Бронзовий призер першої ліги Пядики

За підсумками сезону команди Матеївці, Лісна Слобідка та Отинія вибувають в другу лігу

# Команда I В Н П МЗ МП РM O
1 Євромікс 22 21 1 0 125 13 +112 64
2 МФК Корнич 22 19 0 3 70 24 +46 57
3 Пядики 22 14 2 6 86 40 +46 44
4 "Вовки" Коломия 22 12 2 8 46 36 +10 38
5 ФК Варатик 22 10 3 9 39 53 -14 33
6 Політех 22 9 5 8 48 43 +5 32
7 ФК Гвіздець 22 9 3 10 50 61 -11 30
8 "Нива" М.Кам`янка 22 7 1 14 46 68 -22 22
9 "Пора" Коломия 22 7 1 14 43 76 -33 22
10 Мфк Матеївці 22 5 5 12 37 62 -25 20
11 "Ювента" Л.Слобідка 22 3 3 16 19 77 -58 12
12 ФК Отинія 22 2 2 18 30 86 -56 8

Друга ліга


Лауреати в індивідуальних номінаціях

Кращий воротар: Жолоб Ігор (Ветерани 40+)


Переможець другої ліги Ветерани 40+

Срібний призер Лісний Хлібичин

Бронзовий призер Надія

# Команда I В Н П МЗ МП РM O
1 Ветерани 40+ 22 16 5 1 57 18 +39 53
2 ФК Хлібичин 22 14 4 4 61 28 +33 46
3 Надія 22 14 3 5 71 36 +35 45
4 FC Skiff (Черемхів) 22 14 2 6 63 35 +28 44
5 ФК Молодятин 22 13 3 6 65 44 +21 42
6 МФК Коршів 22 10 5 7 50 36 +14 35
7 Венера 22 9 0 13 45 57 -12 27
8 ФК Мишин 22 8 2 12 42 56 -14 26
9 Семаківці-2 22 7 1 14 52 71 -19 22
10 Рунгури 22 6 2 14 33 49 -16 20
11 "Прут" Семаківці 22 4 2 16 32 74 -42 14
12 "Агро-Дует" В.Камянка 22 2 1 19 23 90 -67 7


Також в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!