На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

13.12.2017 Футзал

Joker Заболотів переможець традиційного турніру "В ніч на Андрія"

Версія для друку
​12-13 грудня в приміщенні спортивного комплексу ФОСК Прикарпаття відбувся традиційний футзальний турнір «В ніч на Андрія».

Цьогоріч в змаганнях взяло участь 16 колективів серед яких команди з Коломийщини, Косівщини, Снятинщини, гості з Хмельницької та Тернопільської областей.

Футзальний марафон стартував о 10 годині ранку 12 грудня а завершився о 3 годині ночі 13 грудня. Цікаво те, що колектив який грав в матчі відкритті в підсумку і здобув перемогу.

Загалом всі матчі проходили в динамічній, емоційній манері, команди демонстрували високий рівень футболу, і де команди не могли визначити сильнішого переможця визначали у футбольній лотереї, комусь в даному компоненті щастило більше комусь менше, але цим і цікавий футбол, своєю непередбачуваністю.

Зі стартовим свистком першого матчу і до останньої хвилини фіналу градус напруги в залі тільки наростав, команди подарували вболівальникам неперевершене свято футболу, а ті в свою чергу несамовито підтримували своїх фаворитів до останньої хвилини незважаючи на пізній час.

Велика подяка бригаді арбітрів, які змогли забезпечити проведення даного дійства на високому рівні, а саме : Петришину Ігору Дмитровичу, Турянському Андрію, Дутчаку Олегу, Орищуку Стасу.

В підсумку призерами стали представники різних регіонів області.

1. Джокер Заболотів

2. Кремінь Пістинь

3. Фонд пам’яті Андрія Федчука

Особливо приємно за бронзових призерів, оскільки виступи даного колективу на цих змаганнях є не тільки традиційними, а й носять символічний характер.

Також було визначено кращого гравця та кращого воротаря турніру, ними стали Андрій Беженар (Кремінь) та Микола Плетинецький (Верховина-Пістинь) відповідно.

Фотоальбом учасників доступний за посиланням В ніч на Андрія 2017

Склад учасників традиційного турніру «В ніч на Андрія»

Група Б.

1. «Друзі Андрія» (Жукотин)

2. Торнадо

3. Карпати (Коломия)

4. МФК Орелець (Снятин)

Група А.

1. Джокер (Заболотів)

2. Фонд пам’яті А.Федчука

3. Sandalino(Косів)

4. МФК Печеніжин

Група В.

1. «Кремінь»

2. ФК Іванків (Тернопільська обл)

3. Фурнітура-Дебеславці

4. Динамо ГНПУ (Хмельницьк)

Група Г.

1. Верховина-Пістинь

2. Борщів (Тернопільська обл)

3. МФК Турка

4. Покуття (Коломия)

Час початку матчів подано орієнтовно

Група А та Група Б
1 10-00 Джокер (Заболотів) МФК Печеніжин 4-1
2 10-30 «Друзі Андрія» (Жукотин) Торнадо 2-1
3 11-00 Фонд пам’яті А.Федчука Sandalino(Косів) 4-2
4 11-30 Карпати (Коломия) МФК Орелець (Снатин) 1-0
5 12-00 Джокер (Заболотів) Sandalino(Косів) 3-1
6 12-30 «Друзі Андрія» (Жукотин) МФК Орелець (Снатин) 1-1
7 13-00 Фонд пам’яті А.Федчука МФК Печеніжин 2-1
8 13-30 Карпати (Коломия) Торнадо 3-1
9 14-00 Джокер (Заболотів) Фонд пам’яті А.Федчука 2-1
10 14-30 «Друзі Андрія» (Жукотин) Карпати (Коломия) 4-0
11 15-00 МФК Печеніжин Sandalino(Косів) 2-1
12 15-30 Торнадо МФК Орелець (Снатин) 1-1
Група В та Група Г
13 16-00 «Кремінь» Динамо ГНПУ (Хмельницьк) 2-0
14 16-30 Пістинь-Верховина Покуття (Коломия) 1-2
15 17-00 ФК Іванків (Тернопільська обл) Фурнітура-Дебеславці 0-0
16 17-30 Борщів (Тернопільська обл) МФК Турка 0-1
17 18-00 «Кремінь» Фурнітура-Дебеславці 0-1
18 18-30 Пістинь-Верховина МФК Турка 1-0
19 19-00 ФК Іванків (Тернопільська обл) Динамо ГНПУ (Хмельницьк) 1-1
20 19-30 Борщів (Тернопільська обл) Покуття (Коломия) 1-2
21 20-00 «Кремінь» ФК Іванків (Тернопільська обл) 5-0
22 20-30 Пістинь-Верховина Борщів (Тернопільська обл) 3-0
23 21-00 Фурнітура-Дебеславці Динамо ГНПУ (Хмельницьк) 2-0
24 21-30 МФК Турка Покуття (Коломия) 1-3
¼ фіналу
25 22-00 Джокер (Заболотів) Карпати (Коломия) 1-0
26 22-30 Фонд пам’яті А.Федчука «Друзі Андрія» (Жукотин) п2-1
27 23-00 Фурнітура-Дебеславці Пістинь-Верховина п2-3
28 23-30 Покуття (Коломия) «Кремінь» 0-1
½ фіналу
29 00-00 Джокер (Заболотів) Пістинь-Верховина 2-0
30 00-30 Фонд пам’яті А.Федчука «Кремінь» 0-4
Матч за третє місце
31 01-00 Пістинь-Верховина Фонд пам’яті А.Федчука 0-2
Фінал
32 01-30 Джокер (Заболотів) «Кремінь» 2-2


Також в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!