На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

13.03.2018 Футзал

Фурнітура-Дебеславці переможець Міжрайонного чемпіонату Прикарпаття з футзалу в Суперлізі

Версія для друку
Завершився черговий розіграш Міжрайонного чемпіонату Прикарпаття з футзалу в Суперлізі.

Цьогоріч нагадаємо було дещо змінено формат проведення змагань в звязку з переформатуванням ліг. У всіх лігах змагання проходять за двоколовою системою. Склад учасників 12 команд тому перехід між лігами відбувається для 3 команд.

В поточному сезоні фактично чемпіон визначився за один ігровий тур до закінчення змагань. Ним стала команда Фурнітура-Дебеславці, тому в останньому турі для новоспеченого чемпіона матчі носили скоріше символічний характер, проте команда вирішила підкорити ще одну вершину, а саме пройти турнірну дистанцію з максимальним показником. В останньому турі для цього Фурнітурі-Дебеславці необхідно було здолати своїх прямих конкурентів в чемпіонській гонці і їм це вдалось. Перемогами над Пядиками та Пістинем команда встановила рекорд, здобувши максимальну кількість залікових балів, який перевершити не можливо, його можливо лише повторити.

Пядики в підсумку посіли другу сходинку. А "Кремінь" з Пістиня здобув бронзові нагороди, цікаво що команда цьогоріч повернулась до виступів в Суперлізі і одразу здобула нагороди.

Не менш запеклою була боротьба за рятівні місця в турнірній таблиці і більш вдалими в ній були команди Богородичина та Печеніжина, які забезпечили собі право участі в Суперлізі на наступний рік. Вищий дивізіон в свою чергу покинуть Л.Слобідка Турка-2 та Торнадо.

Також за підсумками сезону визначено кращих гравців

Кращий бомбардир Ковальчук Андрій (Пядики)

Кращий гравець Паньківс Стас (Фурнітура-Дебеславці)

Кращий воротар Плетинецький Микола (Кремінь Пістинь)Також в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!