На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

29.11.2018 Футзал

5-6 грудня стартує дитяча футзальна ліга району

Версія для друку
5-6 грудня стартує дитяча футзальна ліга району

Календар замагань по групам. Зведений календар буде подано завтра.

Склад учасників

2006 р.н. – та молодші

Група А

  • 1.КДЮСШ-2 (Турянський В)
  • 2.РДЮСШ-1 (Гаврилюк Л.)
  • 3.«Чайка» Ілінці (Гнатюк Я.)
  • 4.ДЮСШ Пядицька ОТГ-1 (Максимюк Д.)
  • 5.Печеніжинська ОТГ (Горук В.)

Група Б

  • 1.КДЮСШ-1 (Уткін О.)
  • 2.РДЮСШ-2 (Олійник А.)
  • 3.ДЮСШ Косів (Ганущак Д.)
  • 4.ДЮСШ Пядицька ОТГ-2 (Кузьмич М.)
  • 5.ФК Мишин (Брустурняк Н.)
  • 6.ДЮСШ Колос (Конюк М.)

2008 р.н. – та молодші

  • 1.РДЮСШ-1 (Олійник А.)
  • 2.КДЮСШ-1 (Уткін О.)
  • 3.КДЮСШ-2 (Турянський В.)
  • 4.КДЮСШ-3 (Стромецький А.)
  • 5.ДЮСШ Колос (Конюк М.)
  • 6.ДЮСШ Колос-2 (Паньків С.)
  • 7.ДЮСШ Косів (Ганущак Д.)

Додаток 2 до

Положення про проведення дитячо-юнацької футзальної ліги району сезону 2018-2019 року

  • серед команд спортивних шкіл, грутків, секцій
  • Календар змагань 2008 р.н. та молодші
  • 1 тур 06.12.18 Чт

  • 2 тур 14.12.2017 Пт
    • РДЮСШ-1 (ОЛІЙНИК А.)
  • КДЮСШ-1 (УТКІН О.)

  • ДЮСШ КОЛОС (КОНЮК М.)
  • ДЮСШ КОСІВ (ГАНУЩАК Д.)

    • КДЮСШ-2 (ТУРЯНСЬКИЙ В.)
  • КДЮСШ-3 (СТРОМЕЦЬКИЙ А.)
  • ДЮСШ КОЛОС-2 (ПАНЬКІВ С.)
  • РДЮСШ-1 (ОЛІЙНИК А.)

    • РДЮСШ-1 (ОЛІЙНИК А.)
  • КДЮСШ-2 (ТУРЯНСЬКИЙ В.)
  • ДЮСШ КОСІВ (ГАНУЩАК Д.)
  • ДЮСШ КОЛОС-2 (ПАНЬКІВ С.)

    • КДЮСШ-1 (УТКІН О.)
  • КДЮСШ-3 (СТРОМЕЦЬКИЙ А.)
  • ДЮСШ КОЛОС (КОНЮК М.)
  • РДЮСШ-1 (ОЛІЙНИК А.)

    • 3 тур 18.12.18 Вт

  • 4 тур 26.12.18 Ср
    • КДЮСШ-1 (УТКІН О.)
  • ДЮСШ КОЛОС-2 (ПАНЬКІВ С.)

  • ДЮСШ КОСІВ (ГАНУЩАК Д.)
  • КДЮСШ-1 (УТКІН О.)

    • КДЮСШ-2 (ТУРЯНСЬКИЙ В.)
  • ДЮСШ КОЛОС (КОНЮК М.)
  • ДЮСШ КОЛОС (КОНЮК М.)
  • КДЮСШ-3 (СТРОМЕЦЬКИЙ А.)

    • КДЮСШ-1 (УТКІН О.)
  • КДЮСШ-2 (ТУРЯНСЬКИЙ В.)
  • ДЮСШ КОСІВ (ГАНУЩАК Д.)
  • КДЮСШ-3 (СТРОМЕЦЬКИЙ А.)

    • ДЮСШ КОЛОС-2 (ПАНЬКІВ С.)
  • ДЮСШ КОЛОС (КОНЮК М.)
  • КДЮСШ-1 (УТКІН О.)
  • ДЮСШ КОЛОС (КОНЮК М.)

    • 5 тур 03.01.18 Чт

  • 6 тур 09-10.01.19
    • РДЮСШ-1 (ОЛІЙНИК А.)
  • КДЮСШ-3 (СТРОМЕЦЬКИЙ А.)

  • КДЮСШ-3 (СТРОМЕЦЬКИЙ А.)
  • РДЮСШ-1 (ОЛІЙНИК А.)

    • ДЮСШ КОЛОС-2 (ПАНЬКІВ С.)
  • КДЮСШ-2 (ТУРЯНСЬКИЙ В.)
  • КДЮСШ-2 (ТУРЯНСЬКИЙ В.)
  • ДЮСШ КОЛОС-2 (ПАНЬКІВ С.)

    • РДЮСШ-1 (ОЛІЙНИК А.)
  • ДЮСШ КОСІВ (ГАНУЩАК Д.)
  • ДЮСШ КОСІВ (ГАНУЩАК Д.)
  • РДЮСШ-1 (ОЛІЙНИК А.)

    • КДЮСШ-3 (СТРОМЕЦЬКИЙ А.)
  • ДЮСШ КОЛОС-2 (ПАНЬКІВ С.)
  • ДЮСШ КОЛОС-2 (ПАНЬКІВ С.)
  • КДЮСШ-3 (СТРОМЕЦЬКИЙ А.)

    • ДЮСШ КОСІВ (ГАНУЩАК Д.)
  • КДЮСШ-2 (ТУРЯНСЬКИЙ В.)
  • КДЮСШ-2 (ТУРЯНСЬКИЙ В.)
  • ДЮСШ КОСІВ (ГАНУЩАК Д.)

    • 7 тур 16-17.01.19

  • 8 тур 24-25.01.19
    • КДЮСШ-1 (УТКІН О.)
  • ДЮСШ КОСІВ (ГАНУЩАК Д.)

  • ДЮСШ КОЛОС-2 (ПАНЬКІВ С.)
  • КДЮСШ-1 (УТКІН О.)

    • КДЮСШ-3 (СТРОМЕЦЬКИЙ А.)
  • ДЮСШ КОЛОС (КОНЮК М.)
  • ДЮСШ КОЛОС (КОНЮК М.)
  • КДЮСШ-2 (ТУРЯНСЬКИЙ В.)

    • КДЮСШ-3 (СТРОМЕЦЬКИЙ А.)
  • ДЮСШ КОСІВ (ГАНУЩАК Д.)
  • КДЮСШ-2 (ТУРЯНСЬКИЙ В.)
  • КДЮСШ-1 (УТКІН О.)

    • ДЮСШ КОЛОС (КОНЮК М.)
  • КДЮСШ-1 (УТКІН О.)
  • ДЮСШ КОЛОС (КОНЮК М.)
  • ДЮСШ КОЛОС-2 (ПАНЬКІВ С.)

    • 9 тур 29-30.01.19

  • 10 тур 07-08.02.19
    • ДЮСШ КОСІВ (ГАНУЩАК Д.)
  • ДЮСШ КОЛОС (КОНЮК М.)

  • КДЮСШ-1 (УТКІН О.)
  • РДЮСШ-1 (ОЛІЙНИК А.)

    • РДЮСШ-1 (ОЛІЙНИК А.)
  • ДЮСШ КОЛОС-2 (ПАНЬКІВ С.)
  • КДЮСШ-3 (СТРОМЕЦЬКИЙ А.)
  • КДЮСШ-2 (ТУРЯНСЬКИЙ В.)

    • ДЮСШ КОЛОС-2 (ПАНЬКІВ С.)
  • ДЮСШ КОСІВ (ГАНУЩАК Д.)
  • КДЮСШ-2 (ТУРЯНСЬКИЙ В.)
  • РДЮСШ-1 (ОЛІЙНИК А.)

    • РДЮСШ-1 (ОЛІЙНИК А.)
  • ДЮСШ КОЛОС (КОНЮК М.)
  • КДЮСШ-3 (СТРОМЕЦЬКИЙ А.)
  • КДЮСШ-1 (УТКІН О.)

  • Продовження Додаток 2 до Положення про проведення дитячо-юнацької футзальної ліги району сезону 2018-2019 року

    серед команд спортивних шкіл, грутків, секцій

    • Каленрад 2006 та молодші
    • Груповий етап
    • Група А
    • 1 тур 05.12.18 Ср

    • 2 тур 11.12.18 Вт
      • КДЮСШ-2 (ТУРЯНСЬКИЙ В.)
    • РДЮСШ-1 (ГАВРИЛЮК Л.)
    • ПЕЧЕНІЖИНСЬКА ОТГ (ГОРУК В.)
    • «ЧАЙКА» ІЛІНЦІ (ГНАТЮК Я.)
      • «ЧАЙКА» ІЛІНЦІ (ГНАТЮК Я.)
    • ДЮСШ ПЯДИЦЬКА ОТГ-1 (МАКСИМЮК Д.)
    • КДЮСШ-2 (ТУРЯНСЬКИЙ В.)
    • ДЮСШ ПЯДИЦЬКА ОТГ-1 (МАКСИМЮК Д.)
      • КДЮСШ-2 (ТУРЯНСЬКИЙ В.)
    • ПЕЧЕНІЖИНСЬКА ОТГ (ГОРУК В.)
    • ПЕЧЕНІЖИНСЬКА ОТГ (ГОРУК В.)
    • РДЮСШ-1 (ГАВРИЛЮК Л.)
      • РДЮСШ-1 (ГАВРИЛЮК Л.)
    • «ЧАЙКА» ІЛІНЦІ (ГНАТЮК Я.)
    • «ЧАЙКА» ІЛІНЦІ (ГНАТЮК Я.)
    • КДЮСШ-2 (ТУРЯНСЬКИЙ В.)
      • ДЮСШ ПЯДИЦЬКА ОТГ-1 (МАКСИМЮК Д.)
    • ПЕЧЕНІЖИНСЬКА ОТГ (ГОРУК В.)

    • ДЮСШ ПЯДИЦЬКА ОТГ-1 (МАКСИМЮК Д.)
    • РДЮСШ-1 (ГАВРИЛЮК Л.)
      • 3 тур 20.12.18 Чт

    • 4 тур 28.12.18 Пт
      • «ЧАЙКА» ІЛІНЦІ (ГНАТЮК Я.)
    • ПЕЧЕНІЖИНСЬКА ОТГ (ГОРУК В.)
    • РДЮСШ-1 (ГАВРИЛЮК Л.)
    • КДЮСШ-2 (ТУРЯНСЬКИЙ В.)
      • ДЮСШ ПЯДИЦЬКА ОТГ-1 (МАКСИМЮК Д.)
    • КДЮСШ-2 (ТУРЯНСЬКИЙ В.)
    • ДЮСШ ПЯДИЦЬКА ОТГ-1 (МАКСИМЮК Д.)
    • «ЧАЙКА» ІЛІНЦІ (ГНАТЮК Я.)
      • РДЮСШ-1 (ГАВРИЛЮК Л.)
    • ПЕЧЕНІЖИНСЬКА ОТГ (ГОРУК В.)
    • ПЕЧЕНІЖИНСЬКА ОТГ (ГОРУК В.)
    • КДЮСШ-2 (ТУРЯНСЬКИЙ В.)
      • КДЮСШ-2 (ТУРЯНСЬКИЙ В.)
    • «ЧАЙКА» ІЛІНЦІ (ГНАТЮК Я.)
    • «ЧАЙКА» ІЛІНЦІ (ГНАТЮК Я.)
    • РДЮСШ-1 (ГАВРИЛЮК Л.)
      • РДЮСШ-1 (ГАВРИЛЮК Л.)
    • ДЮСШ ПЯДИЦЬКА ОТГ-1 (МАКСИМЮК Д.)

    • ПЕЧЕНІЖИНСЬКА ОТГ (ГОРУК В.)
    • ДЮСШ ПЯДИЦЬКА ОТГ-1 (МАКСИМЮК Д.)
      • Група Б
      • 1 тур 06.12.18 Чт

      • 2 тур 14.12.18 Пт
        • КДЮСШ-1 (УТКІН О.)
      • РДЮСШ-2 (ОЛІЙНИК А.)

      • КДЮСШ-1 (УТКІН О.)
      • ДЮСШ ПЯДИЦЬКА ОТГ-2 (КУЗЬМИЧ М.)
        • ДЮСШ ПЯДИЦЬКА ОТГ-2 (КУЗЬМИЧ М.)
      • ФК МИШИН (БРУСТУРНЯК Н.)
      • РДЮСШ-2 (ОЛІЙНИК А.)
      • ДЮСШ КОЛОС (КОНЮК М.)
        • КДЮСШ-1 (УТКІН О.)
      • ДЮСШ КОСІВ (ГАНУЩАК Д.)
      • КДЮСШ-1 (УТКІН О.)
      • ФК МИШИН (БРУСТУРНЯК Н.)
        • ФК МИШИН (БРУСТУРНЯК Н.)
      • ДЮСШ КОЛОС (КОНЮК М.)
      • ДЮСШ ПЯДИЦЬКА ОТГ-2 (КУЗЬМИЧ М.)
      • ДЮСШ КОСІВ (ГАНУЩАК Д.)
        • РДЮСШ-2 (ОЛІЙНИК А.)
      • ДЮСШ КОСІВ (ГАНУЩАК Д.)

      • РДЮСШ-2 (ОЛІЙНИК А.)
      • ФК МИШИН (БРУСТУРНЯК Н.)
        • ДЮСШ ПЯДИЦЬКА ОТГ-2 (КУЗЬМИЧ М.)
      • ДЮСШ КОЛОС (КОНЮК М.)

      • ДЮСШ КОСІВ (ГАНУЩАК Д.)
      • ДЮСШ КОЛОС (КОНЮК М.)
        • 3 тур 18.12.18 Вт

        • КДЮСШ-1 (УТКІН О.)
      • ДЮСШ КОЛОС (КОНЮК М.)

        • РДЮСШ-2 (ОЛІЙНИК А.)
      • ДЮСШ ПЯДИЦЬКА ОТГ-2 (КУЗЬМИЧ М.)
        • ДЮСШ КОСІВ (ГАНУЩАК Д.)
      • ФК МИШИН (БРУСТУРНЯК Н.)
        • ДЮСШ КОЛОС (КОНЮК М.)
      • КДЮСШ-1 (УТКІН О.)
        • ДЮСШ ПЯДИЦЬКА ОТГ-2 (КУЗЬМИЧ М.)
      • РДЮСШ-2 (ОЛІЙНИК А.)
        • ФК МИШИН (БРУСТУРНЯК Н.)
      • ДЮСШ КОСІВ (ГАНУЩАК Д.)
        • 4 тур 26.12.18 Ср

      • 5 тур 03.01.18 Чт
        • ДЮСШ ПЯДИЦЬКА ОТГ-2 (КУЗЬМИЧ М.)
      • КДЮСШ-1 (УТКІН О.)

      • РДЮСШ-2 (ОЛІЙНИК А.)
      • КДЮСШ-1 (УТКІН О.)
        • ДЮСШ КОЛОС (КОНЮК М.)
      • РДЮСШ-2 (ОЛІЙНИК А.)
      • ФК МИШИН (БРУСТУРНЯК Н.)
      • ДЮСШ ПЯДИЦЬКА ОТГ-2 (КУЗЬМИЧ М.)
        • ФК МИШИН (БРУСТУРНЯК Н.)
      • КДЮСШ-1 (УТКІН О.)
      • ДЮСШ КОСІВ (ГАНУЩАК Д.)
      • КДЮСШ-1 (УТКІН О.)
        • ДЮСШ КОСІВ (ГАНУЩАК Д.)
      • ДЮСШ ПЯДИЦЬКА ОТГ-2 (КУЗЬМИЧ М.)
      • ДЮСШ КОЛОС (КОНЮК М.)
      • ФК МИШИН (БРУСТУРНЯК Н.)
        • ФК МИШИН (БРУСТУРНЯК Н.)
      • РДЮСШ-2 (ОЛІЙНИК А.)

      • ДЮСШ КОСІВ (ГАНУЩАК Д.)
      • РДЮСШ-2 (ОЛІЙНИК А.)
        • ДЮСШ КОЛОС (КОНЮК М.)
      • ДЮСШ КОСІВ (ГАНУЩАК Д.)

      • ДЮСШ КОЛОС (КОНЮК М.)
      • ДЮСШ ПЯДИЦЬКА ОТГ-2 (КУЗЬМИЧ М.)
        • Срібна ліга (фінальний етап)
        • Формат проведення буде погоджено після групових етапів
        • Золота ліга (фінальний етап)
        • Формат проведення буде погоджено після групових етапів
        • 1 тур 9-10.01.19
        • 2 тур 16-17.01.19
        • 3 тур 24-25.01.19
        • 4 тур 29-30.01.19
        • 5 тур 07-08.02.19


Також в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!